Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
Tähtkuju häirib.
 
n50+ 15. oktoober 2016, kl 16.18
Tutvusin igati sobiliku mehega. Ainult tema tähtkuju häirib. Sest mul on olnud selle tähtkuju meestega ainult negatiivsed kogemused. Nüüd siis püüan endale sisendada, et see pole oluline.
 
' 15. oktoober 2016, kl 16.55
SÜNNITA MEES UUESTI
 
njahh 15. oktoober 2016, kl 17.18
aga mis siis nüüd keerulist on? Saada mees otsesõnu pikalt ja teata talle, et ta on valest tähtkujust.

No anna abi, kas siis, kui inimesel kukub 50, kaob mõistus ka olematusse või pole teemaalgatajal seda kunagi olnudki?
 
lihtne n 15. oktoober 2016, kl 18.54
Miks peaksid endistel neg-tel kogemustel laskma end segada?
Õppetunnid kipuvad ikka korduma, kui vigadest ei saada aru või ei taheta õppida :) Mina mõtlen nõnda ja midagi pole pärata, nii lihtne see ongi :)
 
raviarst 15. oktoober 2016, kl 19.51
tähtkujusid pole tegelikult olemas. on sodiaagimärk
 
vikipeedia 15. oktoober 2016, kl 21.33
Tähtkuju ehk konstellatsioon on kindlate koordinaatidega määratud hulknurk (kujuteldaval) taevaskeral, mille sisse jäävad vastava tähtkuju tähed, täheparved, galaktikad jm objektid väljaspool Päikesesüsteemi.

Tähtkujud on oma nimed saanud nendes asuvate heledamatest tähtedest traditsiooniliselt moodustatud kujundite järgi. Sisuliselt on tähtkuju püramiidjas osa kolmemõõtmelisest universumist, mille tipuks on Maal asuv vaatleja ehk üldistatumalt, Päike.
 
n50+ 16. oktoober 2016, kl 09.27
Mina olen kui kits kahe heinakuhja vahel, ei tea mida või keda valida. Tähtkujude järgi meest otsida on ikka lootusetu protseduur aga ka sülle mulle keegi ei jookse. Raske probleem, sest üksi olla on paha aga meest kelle eest hoolitsema ainult peaks ei taha.
 
toonekurg 17. oktoober 2016, kl 07.17
mulle sobivad soo aasta konnad. kunagi pole veel mööda läinud. äkki peaksite astroloogi vahetama?
 
n50+ 17. oktoober 2016, kl 11.11
Mina ei otsi konnasid nagu toonekurg. Hoia on punane pikk nokk plagistamise ja konnade jaoks.
 
ka vanem naine 17. oktoober 2016, kl 12.35
Mulle meeldib mehe tähtkuju jäär,skorpion või lõvi aga nad pole enamasti abielust vabad mehed ja pole ka saadaval, ülejäänud ei sobi.
 
kas jälle sügeleb 19. oktoober 2016, kl 07.37
n50+ Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Tutvusin igati sobiliku mehega. Ainult tema tähtku
> ju häirib. Sest mul on olnud selle tähtkuju meeste
> ga ainult negatiivsed kogemused. Nüüd siis püüan e
> ndale sisendada, et see pole oluline.

Kuule naine 50+ sa mine Ravi - Arsti jutule,räägi seal see meeste mure ära!
Sest oledki üks haige vinguv naine- meeste proovija ja miks otsid pidevalt siin uut saaki?
 
unistaja 19. oktoober 2016, kl 09.19
Ennustajadki ütlevad et saatust saab muuta . Nad vaid ütlevad mida oleksime teinud tulevikus . Teades millega see lõpeb ,saame valida teise tee . Tähtede järgi ennustamine sündis tähetarkade ja uurijate eneseõigustuseks oma olemaolule . See sai paralleeliks kõrgetele usutegelastele teisel moel . Väepealikud lasid ennustada tähetarkadel lahingu tulemust . Kui lahing kaotati , poodi tähetark üles , keegi pidi vastutama . Kui jälgida tähemärkide järgi meie iseloomustusi , sobivad nad tegelikult meile kõikidele . Seda tuleks võtta kui ajaviidet , mitte kui elutõde . Oma õnnesepad oleme siiski me ise . Elukaaslase valik on aga alati kui õnneloos .
Kes õnnepiletit ei osta ei võida ka kunagi .
 
kaaludN 20. oktoober 2016, kl 09.11
mingi mõju siiski on, sest teatud tüüpi inimestel on sarnased käitumisjooned, iseloomulikud omadused.
Kui need ei meeldi, siis ei saagi sellise inimesega midagi lähedast tekkida.
kogemus elust endast- meeskolleeg, kellega oli igas mõttes raske suhelda, tundsin vastikut pinges olekut, kui pidin temaga rääkima ja ta ise oli ka selline punnitatult viisakas või siis ootamatult vastik ja ülbe. Kui tuli tema sünnipäev, siis loksus kõik paika-neitsimees.
Sain tuttavaks kena ja viisaka meesterahvaga, aga pikapeale hakkas tema jutus ja olekus midagi tugevalt häirima, jälle vana tuttav tunne, pidevalt pinges olek- selgus saabus-neitsimees.
Ja kuna mu pikk elukogemus on näidanud, et ma selle märgi isaste esindajatega ka varem pole klappinud, siis teadlikult väldin nendega üldse lähemaid isiiklikke suhteid loomast või siis lõpetan läbikäimise üldse.
 
neitsimees 20. oktoober 2016, kl 09.15
Väldin kaalude naisi, nad peavad ennast ülbelt üleval
 
n50+ 20. oktoober 2016, kl 11.29
Paistab, et tähtkujude põhjal on raske partnerit leida ja on oht jääda täielikult kuivale. Karm tõsiasi.
 
kaaludN 20. oktoober 2016, kl 13.02
oleme ülimalt rahul, kui neitsimehed meist kaarega mööda käivad, aga üldiselt on kaalude naistel pigem probleem liigsete "piirajatega", mitte nende puudumise pärast
 
ei imesta 20. oktoober 2016, kl 13.12
Neitsi mehed ongi liiga salapärased aga see ei takista neid valetamast, vassimast ja naiste vahet jooksmast. Kunagi oli üks isend,sai tutvutud, kuni selgus tema neitsilik eripära, kes oli oma naisega abielus, pidas kõrvalsuhet,kus sündis veel laps,lisaks oma naisele,kellel tegi kolmanda lapse peale armukese lapse sündi.Valetas armukesele, et oma naisega ei ela koos, nagu erinevatel korrustel oma majas.....Kõigele lisaks oli ka netis kirjas kui vaba mees,kes otsib suhet, otsitava naise osas olid suured nõudmised. Endal aga missugune!!! naiste ja laste taak kukil. Muide, pärast selgus, et oma naine ei teadnudki et nad "lahus oleks".Armukesega soetatud lapse kohta teadis küll aga paluvale mehele oli see andeks antud, ei teadnud ka oma naine, et mees siiski armukesel sageli kahe töö vahepeal külas käis ja netist leitud naistega tiiba ripsutas ja "öövalvet" pidas.Jaaa, neitsimehed! Aga pealt nii süütud!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!