Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
Võta või jäta
 
Mees 07. detsember 2016, kl 11.18
Tere jah. Uudis selline, et 2-he aasta pärast saan 50 ja jätaks siia oma teate varakult maha, kuna otsin elukaaslast.
Niipalju kui Eestis käidud ei ole õiget trehvanud, ega pole ka eriti aega otsida olnud. Materiaalselt kõik olemas ja töö ok.
Niisiis kui siin leidub armas lady, siis kiri teele.
vingevana@gmail.com
 
mulluse moosimannerguga 07. detsember 2016, kl 11.34
mul täitsa suudlemata huuled, sa paistad just sobiv tükk olevat, et võtaks kohe sellise vana peeru oma majapidamisse ja puha. mul küll kintsuümbermõõt 190, hambad unustasin ka kuhugi mannergusse likku, paar soolatüügast silme vahel vast sinusugust vaprat ätti ei morjenda? kirjutasin sulle armust ja tulevasest õnnest pisaraist tulvil kirja. mul neid eelnevatest suhetest lapsi ka, keda vaja toetada, seega parem ütle kohe summa, mida igakuiselt välja käia saad.
 
Mees 07. detsember 2016, kl 11.39
mulluse moosimannerguga tibile: kirjuta meilile
 
mulluse moosimannerguga 07. detsember 2016, kl 11.58
kirjutasin juba ja kirjeldasin kõik pere hädavajalikud kulud üksipulgi ära. küsimus nüüd selles 3000 euros, mida mina ja mu pere sinu käest igakuiselt saada loodab. oled siis käpp või pole?
 
Mees 07. detsember 2016, kl 12.06
mulluse moosimannerguga tibile: käpp käpp jee lady
 
mulluse moosimannerguga 07. detsember 2016, kl 12.20
siis on tore. saatsin kohe kõik elektri ja gaasiarved sinu nimele. nende ülejäänutega on pisut aega, kõigepealt kolime sisse ja siis vaatame, palju sul seal üle jääb, et sa ise ka vahel süüa saaks.
 
Mees 07. detsember 2016, kl 12.26
mulluse moosimannerguga tibile: kolige JUBA ongi nii igav elu, tahaks kohe kogu aeg MAKSTA
 
mulluse moosimannerguga 07. detsember 2016, kl 12.38
nii kena sinust. kas võin oma eksämmade arved ka sulle saata? tegu õudsate vanamuttidega, aga no keegi peab ju selliseid ka ülal pidama. laristavad muidugi, mis hirmus. botox mõttetusse larhvi ja kuldniitidega hommikumantlid on kökimöki. iga jumala hommik tahavad kammkarpidega omletti ka veel lätsutada. ei teagi enam, mida sellistega ette võtta. oled tõeline metseen kui sellised kunstiteosed oma galeriisse paigutad.
 
Mees 07. detsember 2016, kl 12.47
mulluse moosimannerguga tibile: tervet eesti riiki ei saa kahjuks aidata aga need vaesed ämmad ja arved ehk saab veel kuidagi alla neelata
 
uskumatu 07. detsember 2016, kl 12.47
Eestis oled käinud ringi aga kus sul see oma kodu on, äkki Austraalias. Naine üle 50+ nii kergesti oma kodust Eestimaal ära enam ei lähe. Olulisema jätad arvamise hooleks.
 
Mees 07. detsember 2016, kl 13.00
uskumatule: Mis sa põed, ei pea kuskile minema ega tulema.
Ennatlikke arvamusi ja mõtteid pole tarvis jagada, ajad oma pea sassi.
Algul piisab täielikult külas käimine.
 
uskumatu 07. detsember 2016, kl 13.08
Külas käivad mul sugulased ja pikaaegsed sõbrannad oma abikaasadega.Mehega luuakse suhe, kui kahepoolne tunne tekib ja mida lähemal ta elab, seda kergem on läbi käia.
 
Mees 07. detsember 2016, kl 13.17
uskumatule: Selleks külas käiaksegi ehk kohtutakse, seejärel tuleb nn suhe.
 
uskumatu 07. detsember 2016, kl 13.28
Hiljem kindlasti,kui tunne läbi vestluste ja ühiste kogemuste tekib vastastikku, enne ikka uuritakse kellega tegu,milline kodu tal on, kummagi vabaduse aste ja mida mees suhtelt ootab ja mida naine suhtelt ootab.
Milline korralikku kodu omav naine või mees kutsuks mingi netis ringihiiliva kodaniku endale koju...Alles hoiatati telesaates ühest tegelasest, kes väidetavalt Pärnust, käis vanadele naistele üllatust mängimas ja ära minnes kleepusid talle külge naiste rahakoti sisu ja laekast ehted.
 
just 07. detsember 2016, kl 13.39
Ja Liis Haavel, kes vangist juba väljas, ajab ka iga nurga peal vanameestele kärbseid pähe. Vanatoi ei jõua kannikatki sügada kui oma nõukaaegsest vesi sees-solk väljas sarast ilma ja Liisile naisele saanud.
 
Mees 07. detsember 2016, kl 13.39
uskumatule: sorry, minu tutvusrinkond on ok inimesed ja kaabakatega ei tegele. Mis Eestisse puutub, siis viimati elasin seal aastani 2001. Töö on selline, mis võimaldab elada kus iganes eu või arenenud tööstusriigis.
 
uskumatu 07. detsember 2016, kl 14.07
Ei sobi mees, kellel ümmargune maailm tallata,50+ mehed on paiksed( tundub nagu oleks tegemist Toomas Nipernaadiga või veel hullemat...Umbusk on antud juhul hea õpetaja)seda enam veel , et tal nii palju aega on 50+ foorumist memme otsida. Mulle meeldib kui mees elab Eestis samas linnas või sama linna lähedal,kus minagi, enne tutvumise algust on see oluline teada.Lisaks kõik eelnev,millest juba kirjutasn.
 
Mees 07. detsember 2016, kl 14.09
Sõpru mul ei ole ja seda just sellepärast, et sõprade naiste olen ajanud ikka käe püksi jne. ning lõpuks vahele jäänud. Luban kohe, et meie esimesel kohtumisel ei taha nn.kohe selga ronida. Ootan parem järgmist kohtumist kui ainult see saab toimuma.
 
uskumatu 07. detsember 2016, kl 14.30
Olen nõus ka tagant saama, samuti võin teha mehele strap inni ja kõige meeldivam on kindlasti finger in backside
 
Huviline 07. detsember 2016, kl 15.03
Kas võib ka ladyboy olla?
 
Mees 07. detsember 2016, kl 16.46
lõualott ladyboy
 
sopran 08. detsember 2016, kl 07.04
miks te pidevalt onu heinoks kätte ära lähete? teisiti ei oskagi enam või?
 
Naine 08. detsember 2016, kl 11.24
Ole kena poiss ja kirjuta, kus kandis elad ja palju Sulle pikkust on antud.
 
Mees 08. detsember 2016, kl 12.05
Virtsu kandis ja pikkust 22 cm.
 
KALAMEES, POOLPIME JA KURd 13. detsember 2016, kl 07.13
Mis neist ÄMMADE ARVETESt ikka maksta.Ämmadega hea vaalu püüda. LAUSA KUUS VAALA saab ühe üle parda riputatud ämmaga tunni ajaga kätte.Saaks ehk rohkemgi, aga ämm nõuab vahepeal kohvipausi.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!