Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
Kas on midagi jäänud proovimata voodis
 
statistikaamet 08. detsember 2016, kl 22.31
Tahaks teada, kas sul on intiimsfääris midagi, mis on jäänud nooruses proovimata, aga nüüd kripeldab ja võiks sobivatel asjaoludel ära proovida. Või on seks sinu jaoks juba "läbiloetud raamat" ning jätab su täiesti külmaks?
 
naine60 08. detsember 2016, kl 22.59
seks kahe mehega ja seks naisega.
 
prostituut 09. detsember 2016, kl 01.54
Tahaks süütu olla.
 
maniila 09. detsember 2016, kl 08.46
viimasele. olen lugenud, et süütust on võimalik taastada, no füüsiliselt muidugi ainult;)
 
adam 09. detsember 2016, kl 16.37
Jama, tähtis on tulemuslik seks!
 
päkapikk 10. detsember 2016, kl 09.18
Mu igaaastane jõulusoov on, sexida erinevate naistega erinevatel nädalapäevadel.
 
Lee 10. detsember 2016, kl 09.43
Oi ajad ja majad:)))) Sex on juba selles eas nostalgiline teema:))) Aga kui mina olin noor ja sexi maias, siis selliseid sexi alaliike ei olnud nagu tänapäeval:(((( Aga ei taha enam uusi vigureid õppida:(((((
 
jeah 13. detsember 2016, kl 05.35
paraku sel ajal kui mõningad siinsed noored olid, nõukogude liidus sellist nähtust nagu seks ei esinenud. lapsi tõi kurg (tänapäevase smartposti eelajalooline variant). eks nüüd siis unistatakse, kes kuidas oskab.
kusjuures suhkruvatti nägi üks tahmane ja rumalavõitu nõukamees umbes sama harva kui seksi. huvitav, miks suhkruvatist nii paljusõnaliselt ei unistata - a la mu igaaastane jõulusoov on süüa end suhkruvatist erinevatel nädalapäevadel oimetuks?
 
See on seepärast nii 16. detsember 2016, kl 06.51
et üleöö hakati igal pool televiisorites ja žurnaalides paljast ihu näitama. Üks korralik kombainer oli enne naisi ainult tunkedes näinud. Ja korralik brigadir-lüpsja mehi vatijopedes ja läkiläkides. Keegi isegi ei aimanud, et selle vatiini all inimene võiks peituda. Ja siis äkki hakati televisioonis naiste rindu ja meeste hästitreenitud biitsepse näitama. Muidugi läksid kolhoosnikud massiliselt hulluks. Viskasid kõplad ja lüpsimannergud nurka ja hakkasid seksi nõudma. Ja nõuavad senimaani, kui nad veel surnud pole. Nii need kolhoosid väljas suridki, kuna tööd ei tahtnud enam keegi teha.
 
sina 60.naine tegutse 16. detsember 2016, kl 09.02
naine60 Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> seks kahe mehega ja seks naisega.

TÄNAS ON uus soovitus -- siin täitsa olemas
kaks meest jõuavad pritsida ja tee
omale kohe spermamaski öösex --lähed nooremaks, nagu 45+
 
naine60 17. detsember 2016, kl 00.41
viimasele kommijale- ega ma nooremaks küll taha saada.
 
mees 58.a. 17. detsember 2016, kl 12.11
naine60 Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> viimasele kommijale- ega ma nooremaks küll taha sa
> ada.
Küsin siis otse ,kas 60+ naine
mehega voodirõõme naudiks ja lustilist seksi tahaks veel proovida
 
ettevaatust 17. detsember 2016, kl 21.08
Vanemale inimesele on voodi lausa ohtlik paik, surmakohtadest on esikohal ei miski muu kui voodi.
 
HaukuvPeni 18. detsember 2016, kl 18.31
Naised, proovige vahelduseks voodis magada. Unistamisest pole seal kasu. Brad Pitt ei tule teie juurde niipea.

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
Nähvits Angelina 18. detsember 2016, kl 19.57
Miks ei küsita, kas teil on midagi laual, põrandal, liftis, kabinetis, kinos vms paigas proovimata jäänud? Seltsimehed, teie lähenemine seksile on ühekülgne! Ja miks just peab mingi Pitti-poiss unistuste prints olema? Võtke ikka kodumaiseid mehepoegi unistustesse heljuma ja kepsutama - mis neil Raivo E. Tammedel ja Andrus Vaarikutel näiteks viga on!:) Vanuse poolest paslikud küll!
 
HaukuvPeni 18. detsember 2016, kl 20.31
Nähvits Angelina Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ja miks just peab mingi Pitti-poiss unistu
> ste prints olema?

Miks, miks! Bradil on kõvasti pappi. Kohalikud on ju vaesed. Nagu siin 50+'is üks pruutis naisterahvas ära märkis, et: "suurema eesmärgi nimel võib isegi seksi välja kannatada...."
Vaat nii on siin naistega lood ja laulud 50+ nurgakeses.

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
memm 18. detsember 2016, kl 20.41
Kui peni oleks noor, rikas ja lastekarjata, siis võiks teda ka ehk taluda, a muidu suht mõttetu mees, kuigi mõnikord teeb head nalja. :)
 
HaukuvPeni 18. detsember 2016, kl 20.56
memm Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kui peni oleks noor, rikas ja lastekarjata, siis v
> õiks teda ka ehk taluda, a muidu suht mõttetu mees
> , kuigi mõnikord teeb head nalja. :)

Nu midä, mitä. Noor ja rikas vaatab suurte tissidega kahe kümpiseid beibesi. 50+ naisi vaatavad üle kaheksakümpised ätid. Neil vaja ju kedagi kes pissile talutab ja mannaputru lusikaga suhu topib. :-p

Ideaalse naise numbrid on ikkagi 90/60/90 (rind/talje/puus)
Ideaalse mehe numbrid kellega kiirelt abielusadamasse vaja jõuda on 90/60/40 (ehk siis ära seletatult 90 aastat vana/ 60 miljonit pangas/ ja 40 kraadi palavikku.)

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
memm 18. detsember 2016, kl 21.09
no mis sa imestad, karvik? Kui sa oleksid vana, aga ilus ja kirglik, siis ma võtaksin su jutule...
 
HaukuvPeni 18. detsember 2016, kl 21.35
memm Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> no mis sa imestad, karvik? Kui sa oleksid vana, ag
> a ilus ja kirglik, siis ma võtaksin su jutule...

No milleks? Mannaputru ma ei söö ja lihatükki jõuan ikka veel närida. Mis pissimisse puutub, siis sellega saan ilusti ise hakkama. Pealegi mulle tundub, et olen jube kuum kutt. Kui pissin, siis aurab. :-p

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
teine memm 18. detsember 2016, kl 21.47
täiega kuum kutt, paha lugu, et mannaputru ei söö - mõjub kirele tapvalt. mul kaob niimoodi tuju käsikäes päikseloojangusse tormata.
 
Nähvits Angelina 18. detsember 2016, kl 22.00
Kuulge, memmed! Ma üle teie plangu hõikan, et ehk jätate selle karviku rahule.:) Muidu näeb teine õudusunenägusid sellest, kuidas käsite tal pajatäite kaupa mannaputru sisse ajada, enne kui kotletikausi juurde pääseb ja seejärel kohustuslikus korras teiega päikeseloojangusse saab tormata, kapata või kepselda.:)
 
memm 18. detsember 2016, kl 22.19
hia küll, jätan karviku rahule - vanainimesel pole tervislik õudukaid öösel vaadata, las vaatab liblikate lendu parem. seda va Prääd Bitti ma küll ei suuda vaadata, Ändželiinal on õigus.
 
HaukuvPeni 19. detsember 2016, kl 20.49
Oehh! No olen mina aga portsu otsa sattunud. Mõtlesin, et viin mõne särtsaka memme veel voodi aga nemad tahavad ainult loojangusse sammuda. :-(

8 aastane – Sa viid ta voodi ja räägid talle loo.
18 aastane – Sa räägid talle loo ja viid ta voodi.
28 aastane – Sa ei pea talle rääkima lugu, et teda voodisse viia.
38 aastane – Tema räägib sulle loo ja viib su voodi.
48 aastane - Ta räägib sulle loo, et ei peaks voodisse minema.
58 aastane – Sa jääd voodisse, et mitte tema lugu kuulata.
68 aastane – Kui sa viid ta voodi, vat see on alles lugu!
78 aastane – Mis lugu ??? Mis voodi ??? Ja kes kurat sina oled???

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
aahh 21. detsember 2016, kl 19.13
Küünik oled, peni...
 
harivat lugemist penile 21. detsember 2016, kl 20.47
Küünikud (vanakreeka keeles kynikoi, sõnast kynikos 'koeralik') on antiikfilosoofia koolkond. Küünikutele võib pidada iseloomulikuks filosoofilise positsiooni pooldamist, mis suhtub filosoofilise kõrgkultuuriga kaasnevatesse arusaamadesse küüniliselt.

Esimeseks küünikuks filosoofia ajaloos peetakse Sokratese õpilast Antisthenest, tuntumad küünikud on Diogenes Sinopest, Krates Teebast, Menippos, Zenon Kitionist.

Küünikute nimi viitab eelkõige nende eluviisile, mis oli väidetavalt olnud sarnane koera omaga, Sinope Diogenese hüüdnimeks ollagi olnud koer (kyōn). Arvatavasti peetakse silmas seda, et kuigi koer elab koos inimesega ja on sellega seoses mõnel määral tsiviliseeritud, siiski ei järgi ta kultuuri nõudeid omal soovil. Loomu poolest on aga koer ikkagi elajas ja kui inimene oma nõudmistega enam teda ei piiraks, siis muutuks koer taas kasimatuks, kultuurituks loomaks. Küünikud vastandusidki kultuuri ebaloomulikele nõuetele ning ei leidnud küllaldaselt põhjuseid nende järgimiseks, vaid magasid kuulu järgi tünnis, lageda taeva all, ei hoolinud kommetest, hügieenist, riietusest, onaneerisid linnatänavatel, sõid küpsetamata liha, solvasid ülikuid jne. Märkimisväärne on seejuures, et hoolimata oma sellisest käitumisest polnud küünikud sugugi harimatud, vaid tundsid hästi oma aja filosoofiat.

Kuigi koer on küünikute vapiloomana ka küünikute eneste poolt tunnistatud, siiski viidatakse nime päritolu seletades Kynosargese (tõlkes 'valge koer') gümnaasiumile Ateenas, milles olevat Antisthenese kuulajad kogunenud ja mille järgi küünikud võivad olla oma nime saanud.

Küünikute koolkond sulas hiljem väidetavalt ühte stoikute koolkonnaga.
 
naine60 21. detsember 2016, kl 22.34
to mees58
-------------------------------------------------------
> viimasele kommijale- ega ma nooremaks küll taha sa
> ada.
Küsin siis otse ,kas 60+ naine
mehega voodirõõme naudiks ja lustilist seksi tahaks veel proovida

Nii imelik kui see ka on, aga naine60 naudib veel voodirõõme, kuid mees, kellega naudib, on ka seda väärt!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!