Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
Tallinnas kaaslast
 
poo üles end pedofiil 16. oktoober 2023, kl 18.56
Osta jupp voolikut, pista üks ots endale perzze ja teine suhu. Lase kärts peeru, äkki lööb pildi selgemaks!

oled seda juba öelnud sa loll pedofiil . ütle miskit uut mitte ära korda sama
 
mind EI HUVITA NEED TEEMADDDDDDD 16. oktoober 2023, kl 19.12
MA EI
TEGELE
NENDE
TEEMADEGA
SA LOLL
PEDOFIIL
JA AUTIST
VALIKU VABADUS ON SELLE NIMI
MULLE EI PEA MEELDIMA SAMA
MIS SULLE.
LÕPETA ÄRA END NÜÜD.
 
Asjalik Soovitus 16. oktoober 2023, kl 20.46
Lõpeta siin mõttetu plärin ja ka vastaspool vaikib.

Miks Sa reostad siin??

Ässad lihtsalt vastavad Su ärplemisele. Seda sa ju tahad.

Sa pole siinse foorumi otsustaja - et kõik teevad nii nagu Sina tahad.
 
kären on triggered ,et ta mitte sõpradele tuupi teen 17. oktoober 2023, kl 07.41
Lõpeta siin mõttetu plärin ja ka vastaspool vaikib.

Miks Sa reostad siin??

1 ma ei kuula sind ma ei tee asju sinu moodi 2 ma ei risusta siin teeskleja. seda teed sina ja su sõbrad näita oma häält sa mõttetu teeskleja.


Ässad lihtsalt vastavad Su ärplemisele. Seda sa ju tahad.

1 sa ei saa aru mis siin toimub. 2 mina seda ei alusta 3 ma ei ärple vaid kummutan su mitte sõprade valesi. 4 ei ma ei taha seda. sa ei saa aru mis siin toimub. sinu mitte sõbrad alustasid mitte mina

Sa pole siinse foorumi otsustaja - et kõik teevad nii nagu Sina tahad

1 sina ja su mitte sõbrad ka ei ole. olen ma väitnud ,et kõik peavad tegema nagu ma tahan. ma ka ei tee nagu sa tahad sa loll kären
 
pista see asjalik soovitus psse omale 17. oktoober 2023, kl 07.43
sa taas vaatad läbi sõrmede sellele mida su mitte sõbrad teevad ja tahad näha seda mida sa arvad ,et ma teen. mina seda asja ei alustand. seda tegid su mitte sõbrad. ma ei hakka sulle seda taas puust ja punaseks tegema sest sa ei teadvusta seda mida ma ütlen naguinii.
 
Küsimus teile 17. oktoober 2023, kl 10.59
Miks te kaks omale eraldi teemat ei tee ja oma teemas ei kakle? Miks te risustate teiste teemasi?
 
küsija suu pihta ei lööda 17. oktoober 2023, kl 17.52
Miks te kaks omale eraldi teemat ei tee ja oma teemas ei kakle? Miks te risustate teiste teemasi?

ma ei pea seda vajalikuks sest SINU MITTESÕBRAD jooksevad mööda foorumit ja ajavad jahu minust või ütlevad muud solki. ning moded kustutaks need teemad ära. mul ei ole mingit probleemi olla kusagil eraldi teemas või alafoorumis. mina ei risusta midagi . seda teevad sinu mitte sõbrad. a nagu tavaliselt vaatad sa nende tegudele läbi sõrmede
 
maardu mardus 23. oktoober 2023, kl 02.53
millal sind viimati hullarisse paigutati ja miks sa praegu seal ei ole?
 
a sa oled IKKAVEEEEL JU pedofiil. seda EI MUUDA MISKIT. tõmble palju tahad siin anonüümselt 28. oktoober 2023, kl 10.21
millal sind viimati hullarisse paigutati ja miks sa praegu seal ei ole?

tahaks su käest sama teada . sa mõttetu ahistaja ja pedofiil. sa arvad ,et olen unustand mida sa teind oled....
 
jätke jonn ja jätke viha 30. oktoober 2023, kl 12.36
Sa oled ainus mu aare,
oled kõik, mis mul on.

Tunnen samme. Kergejalgseid samme, iga päev
nad minu aknast mööduvad.
Kui vaid teaksid sa, et juba ammu,
oma mõttes, sinu kõrval kõnnin ma.

Sa oled unelmaks mulle,
õnne, kes tuua mul võiks.
Sa oled ainus mu aare,
oled kõik mis mul on.

Tean ma tuhat kaunimat sõna,
 
ohoii 02. november 2023, kl 10.36
Ilma kaaslaseta on väga tore ringi käia, olla , elada, ainukene asi, kus sul partnerit oleks vaja on mõneks tantsuks peol aga see ei pea ometi ahastusse viima, et toda on võimatu leida, kes jalakeerutusest ka peale sügavat keskiga lugu peab. Elame veel.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!