Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
o missa arvad siis, kuda meil prowwaga see analtšiku-kebens lõpeb? Ähäh, justnimelt - prowwa lutsib puhtaks. Wuoh. Ennemp peab muidugist mõne Sovetskoje ära libistama, tõmmab prao märjaks ja kihina sisse!
 
Ropp Raivo 23. november 2023, kl 23.54
Räägi ka oma tummine kogemus!
 
Mundzu “Mundz” Mundzik 24. november 2023, kl 01.39
Tahax ka! Aga siiani vaid “pihupidu” suurerinnaliste peale teen. Ja sedagi peamiselt siis, kui ema poodi läheb ja internetist porri helid saan taustaks valjult panna.

Ma muidu tavaliselt teen vasaku käe keskmise näpu suus süljega märjaks ning surun oma aanusesse. Parema käega löön aga oma “Tyrrut” lahti, et saaks spermi purskuma!!
 
microssoft edge on saast ja wahser samsung ja viro5 ja dryer on arvatavad neti vargad ja foorumi hullude sõbrad 29. november 2023, kl 17.19
te nussite mu netiga ja sundisite mind korraks tagasi tulema ja paljastama seda kes olete teie ja kes on teie sõbrad. teie ja te sõprad olete usutatavasti pedofiilid. te lavastasite mind blogija ahistamises süüdi ja ta pere ähvardamises süüdi. ja samas ka ta laste kohta rõveduste rääkimises süüdi. mind mõisteti õigeks. see teile ei meeldi.

ütlesite ka ,et 12 aastased võivad teiste 12 aastastega anaali teha . tegite maha mu mineviku vigu ja ütlesite ,et võite jagada halbu asju.
 
Maailma omanik 29. november 2023, kl 18.43
Mis sa piiksud, pärdik? Kas soovid, et paluksin sind lahkuda minu planeedilt..

Ära ole ülbe ja tuleta meelde mingit jura, millega siinsetel lugejatel pole mingit pistmist.
 
a sa oled ikka vaimuhaige pedofiil ja seda ei muuuuda miski mitte kunagi 29. november 2023, kl 19.02
Mis sa piiksud, pärdik? Kas soovid, et paluksin sind lahkuda minu planeedilt..

loe mu kommentaari uuesti. sest ilmselt sa ei saand poindist aru. ma paljastand sind ja su pervost sõpru. see ei ole sinu planeet. ma ei lahku kuhugi. sina lahku sa vaimuhaige pedofiil.

Ära ole ülbe ja tuleta meelde mingit jura, millega siinsetel lugejatel pole mingit pistmist.

mina ei ole siin kunagi olnud ülbe. ainult sina ja su sõbrad on ülbed . arvate ,et olete mingid tegijad. kas ma peaks uskuma ,et sinul ja su sõpradel pole mingit pistmist selle juraga. mind ei huvita siinsed lugejad. nad on argpüksid kes lasid sinul ja su sõpradel selle foorumi pekki keerata sa mõtttetu pedofiil. mind ei huvita siinsed lugejad vaid mind huvitab tõe paljastamine sinu ja su sõprade ja teie tegude kohta.
 
Kas sa oled muidu kole inimene, et nõnda kibestunud? 30. november 2023, kl 02.03
Ahh, vasta siis, kui päritakse!
 
Mõnu-Mindzik 30. november 2023, kl 10.45
Jep, ega ilus kyll pole - rasvane, võidund juustega, seanäoga, vinniline ja midagi erilist pole.

Aga mis siis?!

Isegi kui ma naidi ei saa, pihku pursata ikka saan
 
gtghghhhhrhfthfh 30. november 2023, kl 18.37
Kas sa oled muidu kole inimene, et nõnda kibestunud? 30. november 2023, kl 02.03
Ahh, vasta siis, kui päritakse!


ma ei pea kellegile vastama. ma ei võlgne kellegile miskit. minu kibestumised või mitte kibestumised pole sinu asi väga. sa ja su sõbrad teate miks ma siin olen. ei ole vaja lolli mängida rohkem.sina mind ei kamanda . sa mõttetu kären ja vaimuhaige. ma ei kuula su käskusi. ma ei võlgne sulle miskit. arvasin ,et oled seda juba taiband. vist mitte. sina ja su sõbrad olete koledad ja kibestunud. seepärast mind taga räägite ju.
 
mõnu minzik on projektimise kuningas 30. november 2023, kl 18.38
Jep, ega ilus kyll pole - rasvane, võidund juustega, seanäoga, vinniline ja midagi erilist pole.

Aga mis siis?!

kas sa räägid endast. minust sa küll ei räägi.

Isegi kui ma naidi ei saa, pihku pursata ikka saan

jälle räägid endast mitte minust
 
FOORUMI MODED KAITSEVAD VAIMUHAIGEID JA SUUKORVISTAVAD MIND 01. detsember 2023, kl 07.14
https://antinaistekafoorum.blogspot.com/2023/11/foorumi-moded-suukorvistavad-ja.html
 
Ori 01. detsember 2023, kl 08.56
Sind peabki ju suukorvistama, muidu hakkas veel liiga palju arvama! Õigus, eksju?

Muahh, päike püksi - kuu tagumikku! :)
 
ma ei ole kellegi ori a sa oled ori oma pedofiilist sõpradele. hale oled.a vaata ette nad viskavad su bussi alla järgmisena ja pöörduvad sinu vastu. just nagu nad on pöördund pea kõigi oma liitlaste vastu ja modede vastu kes neid kaitsevad. 01. detsember 2023, kl 12.15
Sind peabki ju suukorvistama, muidu hakkas veel liiga palju arvama! Õigus, eksju?


sa siis ütled ,et tõde peab maha matma ja tõe rääkijat suukorvistama. on see see mida sa ütled. ja mida ma arvan ka liiga palju. kas sulle ei meeldi ,et sinu PEDOFIILIST sõpradest tõtt räägin. ainsad kes endast palju arvavad on sinu sõbrad. juhul kui sa ei ole veel aru saand.

Muahh, päike püksi - kuu tagumikku! :)

ok pedofiiil
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!