Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
DELFI MODERAATORILE!
 
PALVE 01. detsember 2023, kl 12.11
KAS EI SAAKS KUIDAGI BLOKEERIDA ROPP RAIVOT JA MINGIT MUNZUT, FOORUMEID RISUSTAVAID TEGELASI.? PALUN VÕTKE MIDAGI ETTE!
 
sorry moded kaitsevad neid nad ei tee miskit nendega 01. detsember 2023, kl 12.13
KAS EI SAAKS KUIDAGI BLOKEERIDA ROPP RAIVOT JA MINGIT MUNZUT, FOORUMEID RISUSTAVAID TEGELASI.? PALUN VÕTKE MIDAGI ETTE!


kallis kären need on ju sinu MITTE sõbrad . kuida võid oma mitte sõpru nimoodi bussi alla heita
 
;) 05. detsember 2023, kl 11.56
Palve kurtidele kõrvadele.
 
MODERAATOR 05. detsember 2023, kl 18.44
Nautige elu tema mitmekesisuses, kuniks seda on. Ropp Raivo jt tegelased on ju kellegi autori looming, kes on foorumi põnevate lugude ja kommentaaride postitamisse ju palju oma aega ja vaeva panustanud. Hinnakem nende tööd ja vaeva! P.S. See foorum siin ongi ju mõeldud seksijms teemadele, olgu või tumedate fantaasiate varjunditega. Inimesi on erinevaid ja mõned elavad end välja teisiti kui teised.
 
Ropp Raivo 06. detsember 2023, kl 00.03
Tere! Olen elus. Kas Te sporti ka ikka teete? Mina täna näituseks (ikka lugesite viimase sõna teist poolt) suksutamas. Oi, vabandust - ikka suusatamas.

Ja pärastlõunal oli kavas veel sporti - tahtsin teha tuttava naisterahva juures pucci purskeid (see on selline uuekooli Itaalia harjutus), ent ta ei saanud tulla millegipärast.

Seetõttu tegin treeningkavva muudatused ja järgisin individuaalkava ning tegin käega mõned “kiired lahtilöögid”, kui saite aru.
 
kedagi ei koti sure maha kui tahad 12. detsember 2023, kl 07.18
sa loll pervar ja pedofiilide ja ahistajate sabarakk
 
von Freen 14. detsember 2023, kl 02.30
ohhhoooo, piab vägisi imestama

siin ikka veel mingi eluke käib
isegi tutt avad nimed jäid silma

allooo! vaaaal! rästu!
 
kallis newfääg ja fail troll 14. detsember 2023, kl 07.42
su gimmick on kräp
sa ei tööta kedagi ei kotiks
ehk prooviksid miskit muud
sa ei ole vaimukas
sa ei ole naljakas
 
nõuanne sulle mind ei koti kes oled aga ehk 14. detsember 2023, kl 07.43
sa ei räägiks ajsust millest sa miskit ei tea. meil on juba lolllid kärenid me ei vaja sind siia. see pole sinu sõda lase jalga . hüppa mujal kusagil
 
Issand jummel - kas see täiesti ullike Järvamaalane, mis ta-nimi-oligi - vist Räul-Mäul-Präul Mählik-Prähnik (enda väitel, ega keegi 100% ei tea või pole passi kontrollinud) on taas unustanud oma rohud võtta ning sattunud siin jälle ema kompuuterisse tark 15. detsember 2023, kl 00.29
Kahju kyll, aga nii on.
 
viimasele 15. detsember 2023, kl 02.07
ära lätsuta neid emme käärinud moose.
mida edasi, seda hullemaks läheb.
 
sa mõtled asju välja taas pedofiil 15. detsember 2023, kl 06.53
Issand jummel - kas see täiesti ullike Järvamaalane, mis ta-nimi-oligi - vist Räul-Mäul-Präul Mählik-Prähnik (enda väitel, ega keegi 100% ei tea või pole passi kontrollinud) on taas unustanud oma rohud võtta ning sattunud siin jälle ema kompuuterisse tark


okei pedofiil okei


Kahju kyll, aga nii on.

okei valetaja vaimuhaige
 
okei vaimuhaige ma tean su sõber pedofiil läks vangi ja see oli reporteris aga rahune maha pole vaja spergata 15. detsember 2023, kl 06.54
viimasele 15. detsember 2023, kl 02.07
ära lätsuta neid emme käärinud moose.
mida edasi, seda hullemaks läheb.


okei mida iganes sa ütled pedofiil ahistaja mida iganes sa ütled :)
 
Kuulsin, et Juri Mudzu vangis nyyd? 15. detsember 2023, kl 06.57
Ullike saab seal ikke akkama?
 
Kuulsin, et Juri Mudzu vangis nyyd? jeeeee vale informatsioon 15. detsember 2023, kl 14.25
Ullike saab seal ikke akkama?


pole vangis. see pole mu nimi. sa mõtled asju välja vaimuhaige
 
Viimati oli kuulda, et hr. Hull astus Järvamaa KÖKRE rakukesse. Akkab vist poliitikat tegema? 15. detsember 2023, kl 14.41
Palju jäksu siis!
 
okei pedofiil okei vaimuhaige ee ok riigi reetur 15. detsember 2023, kl 14.58
Viimati oli kuulda, et hr. Hull astus Järvamaa KÖKRE rakukesse. Akkab vist poliitikat tegema?


veel valesi veel väljamõeldisi vaimuhaigelt pedofiililt....

Palju jäksu siis!

okei vaimuhaige liberaal pedofiil reetur okei
 
Muide ÖKRE oksenas uud liikme avalduse peale nii: öäkre!! 16. detsember 2023, kl 00.45
See juba ytleb mõndagi, toetus juba Eestus vaid 2-3% ja pigem isegi vähem…
 
okei liberaaal okei riigi reetur okei viktor orpann 16. detsember 2023, kl 06.28
Muide ÖKRE oksenas uud liikme avalduse peale nii: öäkre!! 16. detsember 2023, kl 00.45
See juba ytleb mõndagi, toetus juba Eestus vaid 2-3% ja pigem isegi vähem



blablabla ei koti sa ajad mõttetut juttu
 
TÄNUD MODERAATORILE! 09. jaanuar 2024, kl 13.41
MODERAATOR MAGAB, PALK JOOKSEB JA LAGASTAJA LAGASTAB.
 
Ropp Raivo 09. jaanuar 2024, kl 19.44
Õige jutt! Mingit suvalist jura aetakse, aga selsi ja suhete teemal (mis inimesi just huvitavad) sõna eriti ei võeta ja diskussiooni ei tekigi üldse…. :(
 
R.Raivo 09. jaanuar 2024, kl 19.45
* selsi = seltsi ja seksi
 
TÄNUD MODERAATORILE! 16. jaanuar 2024, kl 13.16
MODERAATOR MAGAB, PALK JOOKSEB JA LAGASTAJA LAGASTAB.
 
kuule kallis loll autistlik kären sa taaskord ei saa millestki aru 16. jaanuar 2024, kl 16.50
sinu mitte sõbrad. prahistavad seda foorumit. mu nimi EI OLE munzu. pole olnud ega saa ka olema. sa taaskord ei saa aru mis siin tegelikult toimub. teeskled .et oled kõigi vastu kes seda foorumit lagastavad. mina seda foorumit EI LAGASTA. ma olen seda mõttetut foorumit päästnud rohlkem kui korra. kui foorum oli maas . kes mailis modedele. kes see oli ahh. see olin mina. mitte sina. mitte su mitte sõbrad vaid mina. ma tegin seda rohkem kui korra. ma ei oota mingit tänu ei sult ei su mitte sõpradelt. sul pole mingit õigust siin istuda ja mind ropu raivo ja teiste rõvedikudega ühte puntrasse panna. ma olen siin ,et levitada tõtt ja kummutada sinu mitte sõprade valesi. mina ei ole seda foorumi rikkund. see oli juba su mitte sõprade poolt juba enne rikutud kui siia tõde levitama tulin. saad sa sellest aru või ei. modesi EI HUVITA see mis siin foorumis toimub. ma tean ,et sa eirad mõistuse häält ja mind ja seda kes seda foorumit tegelikult rikuvad sest mina see ei ole.
 
TÄNUD MODERAATORILE! 18. jaanuar 2024, kl 11.54
MODERAATOR MAGAB, PALK JOOKSEB JA LAGASTAJA LAGASTAB.
 
TÄNUD MODERAATORILE! 25. jaanuar 2024, kl 11.11
MODERAATOR MAGAB, PALK JOOKSEB JA LAGASTAJA LAGASTAB.
 
nuta rohkem kären 31. jaanuar 2024, kl 18.02
kedagi ei koti
 
TÄNUD MODERAATORILE! 05. veebruar 2024, kl 11.26
MODERAATOR MAGAB, PALK JOOKSEB JA LAGASTAJA LAGASTAB.
 
mida sa loll korrutad sama juttu koguaeg 05. veebruar 2024, kl 16.18
sa suht ahvid seda mida ma olen koguaeg öelnud ennem. moded kaitsevad neid vaimuhaigeid ja ei tee oma tööd. olen rääkind sama juttu kõvasti enne sind.
 
TÄNUD MODERAATORILE! 05. veebruar 2024, kl 16.55
MODERAATOR MAGAB, PALK JOOKSEB JA LAGASTAJA LAGASTAB.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!