Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
esne, ära uuri teiste kohta nagu nuhk
 
laanepiiga 25. mai 2008, kl 10.14
Minule kirjutati ok-s selline kiri:

24-05-2008 Esne Sul on endaga vist psühholoogilisi probleeme, palun ära mulle kirjuta, tegele oma asjadega ise.

sellele eelnevalt tundis kirja autor, Esne nimeline naine, suurt huvi meie ühise tuttava matu vastu.
mulle pole teada, milliseid kirju esne ja matu vahetasid, kuide esneke tundis huvi matu isikliku elu vastu ja eriti tema suhete oasa naistega.

kuna keegi väitis et se eesne ka siin portaalis tegeleb siis lisan oma vastuse siia:

laanepiigalt Esnele!

Vabandage proua kena proua 52 - aga see olite siiski Teie kes hakkas minult ühe teatud meesterahva kohta igasuguseid asju uurima. Kuna Teie kirjad olid minu jaoks tüütud ja nende sisu mõttetu, seetõttu blokeerisin Teie kirjad. Mina Teile kosjasobitajaks ei hakka ja kui ikka mees teiega suhelda ei soovi siis teised selles Teid aidata ei saa.
Ilusat nädalavahetust!
 
nii ja naa 25. mai 2008, kl 10.26
laanepiiga!

Esne=kena proua 52 jne - ongi selline.

Aabbees saadab ta privasid, kus pakub kõigile teavet nii ja naa (hellekassike) ning tema sõbranna tiigrikutsu kohta! Et tahad, ma kirjutan sulle. Aga saab tihti vastuse - ei huvita!

Kui mina olen endast MÕNE killu avaldanud, siis minu sõbranna ei ole enda kohta ridagi kirjutanud - aga... kenake teab sellest hoolimata! Ja enne seda uurib ta kõigilt kõigi kohta, et siis faktid segi ajada ja kõigist KÕIKE (ahaaa, vaat kui vahva!) teada!

Allpool on analüütik toonud vahva artikli, lugesin selle just läbi. Selge see, et KP52 on lihtsalt mutistunud, kõik tundemärgid on seal kirjas.
 
laanemära 25. mai 2008, kl 10.33
isegi minu netinimi on ilusam kui mingi lame 'esne'
 
tuul 25. mai 2008, kl 10.48
haiged eided,õue muru näksima!
 
nii ja naa 25. mai 2008, kl 10.51
õige, lähengi õue muru niitma - aga, kes meist haige eit on? sina ikka.
 
mees 25. mai 2008, kl 10.51
tõesti kui naised keppi ei saa keeravad päris ära
 
tuul 25. mai 2008, kl 10.53
vanad keeravad ära, katus hakkab sõitma:P
 
tuuleke 25. mai 2008, kl 10.54
tuul, ära korda siin, et sa vana ja katus sõidab, ei huvita.
 
tuul 25. mai 2008, kl 11.00
vanad naised haisevad nagu nende juttki, vt.algust::(
 
tuuleke 25. mai 2008, kl 11.05
kuule, tuul, laanepiigal on sellest esne-jamast järelikult nii siiber, et selle siia üles pani.
 
sõbralik naine 25. mai 2008, kl 11.13
vähemalt 1 lõbus lugemine hommikul. :D
 
tuul 25. mai 2008, kl 11.17
läen kiikan nooremaid naisi.
 
tuuleke 25. mai 2008, kl 11.22
ikka mine, sa oledki siinsete jaoks liiga vana.
 
üleskutse meestele 25. mai 2008, kl 11.23
aga mehed!
mida se teile siis ikka maksab!
minge ja aidake ometigi seda vaest kp-d tema iguhädades
halastussex või sedasi
 
tuul 25. mai 2008, kl 11.24
ka siia tulevad nooremad
 
tuul 25. mai 2008, kl 11.26
Kes tunneb ennast ära?
Klassikaline mutt

Välised tunnused. Ta kannab triibutatud soengut või on need lihtsalt ammu värvi igatsevad juuksejuured, mis sellise efekti annavad? Värvidest on eelistatud tumepunane, harvem õlekarva toon. Ta armastab rõhutada, et lühike soeng teeb naise nooremaks. Tema jõulist nägu raamivad väga vähesed juuksekarvad, mis avaldab ehmatavat muljet. Mõnikord on ta säilitanud varasest noorusest järgulise soengu
 
tuuleke 25. mai 2008, kl 11.27
tuul, kuule, mine ja paku halastusseksi. Sa ju võimekas!
 
tuuleke 25. mai 2008, kl 11.28
seda ma arvasin, mu 25aastane triibupeaga naabrinaine on täielikult mutistunud, kohe klassikaliselt.
 
tuul 25. mai 2008, kl 11.30
Kes tundis ennast ära?:)

Söök. Klassikaline mutt on peaaegu alati tüse, sest söök on üks tema vähestest naudingutest ja lohutustest. Laua taga õgib ta nii agressiivselt, et tekib tahtmine temast kaugemale istuda. Dieeti pidava saleda tuttava vabandusesse suhtub ta halvakspanu või irooniaga. Eelistab süüa rasvast, soolast, suitsutatut ja liha.
 
tuuleke 25. mai 2008, kl 11.31
krt, mu teine naabrinaine, muude tunnuste järgi täielik mutimutt, on nagu kondibukett.
 
tuul 25. mai 2008, kl 11.32
Aga nüüd, kes tundis ennast ärA?

Vahel harva üritab ta näida seksikas, mis tema ettekujutuses tähendab nabani ulatuvat dekolteed, sest keegi meestest on kunagi aastat viis või siis pigem 25 tagasi kogemata maininud, et oo, kui ilusad rinnad. Või püüab ta jalga ajada tikk-kontsad, kuigi käia ta nendega ei oska.

Ilus aluspesu on liigne luksus, kuna keegi peale tema enda ja tema mehe seda ju ei näe. Ja viimanegi saab seda kaeda vaid õhtul ühe minuti jooksul, kui mutt oma pesu väljaveninud trikoo-öösärgi vastu välja vahetab. Mees on mutil reeglina vähese potentsiga või realiseerib seda kusagil mujal, sest tal on sügavalt ükskõik, kas tema kõrval magav keha on seksiks valmis — sest enamasti ta pole.
 
tuul 25. mai 2008, kl 11.34
Ja mina peaksin teist kellegis ellise valima.PPPP Otsi lollllliiiiii, moor!

Ka sugulisest kuuluvusest on mingi märk alles jäänud — see on meik. Huuled on üle võõbatud ja ripsmeid ehivad tušitükid. Muide, isegi kui mutil raha on, ostab ta ainult odavat kosmeetikat. Seljas on tal tavaliselt tuhmides toonides rohekashall või pruun tegus kostüüm ja selle alt paistab särk, mis tahab öelda: “Minuga on kaua põrandat pestud”, seelik on kas “pliiatsi” või “kellukese” tüüpi.
 
tuuleke 25. mai 2008, kl 11.36
http://woman.delfi.ee/varia/persoon/article.php?id=18902872&l=wwoman
panen siia siis juba selle lingi teisest teemast, mida kogu aeg kasutad.

Endast - ei kanna dekolteed, tikk-kontsadega oskan käia, need mu igapäevarelvad, ja aluspesu (väga kallis) toob mees mulle Pariisist, nagu ka muu garderoobi. Mees on mul väääga võimekas ja me seksime pea iga päve-õhtu-öö.

Milline sina, tuul, oled? Kuidas sind ära tunda?
 
to tuul 25. mai 2008, kl 11.37
Kas sa oled impotentne ja elad veel emaga koos? Las ta teeb sulle pannkooke, võiksid endale natuke liha ka selga kasvatada, mehed on mõnusad, kui nad on pikad ja lihases. Vuntsid aja ka ära, need on ajast ja arust.
 
fifi 25. mai 2008, kl 11.37
aga mis juhtub vanade tobedate vanamehepässidega?
kas selle kohta ei ole mingit teavet?
või mutistuvad nemadki?

tuul
mis arvad sest?
 
tuuleke 25. mai 2008, kl 11.37
oma olematut potentsi ära siin kuuluta ja ära räägi meile oma naisest, kes sinuga elades on mutistunud.
 
einoh 25. mai 2008, kl 11.39
tuul, mine sinna teemasse, kus see artikkel on, siin tahame esne vägitegusid arutada.
 
to tuul 25. mai 2008, kl 11.39
Ma arvan, et tuul on pigem 30-aastane vanapoiss.
 
tuuleke 25. mai 2008, kl 11.42
tuul just mõne naise poolt potentsiprobleemide tõttu maha jäetud, nüüd valab siin oma tigedust välja!
 
tuul 25. mai 2008, kl 11.47
eided elavad reedearmukese elu, pühapäeva hommikul tõmbab mees lesta , eided armukededusest sõgedad...Mutistunud kaader.otsin esne ülesse, kaen perra, kuis tegu kuis nägu, mida räägib..reklaami on loetud, kõik see mees tegudele. aitüma eided!D
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!