Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
Noppeid viisakalt tibult
 
austaja 01. august 2013, kl 15.20
*siis tule siia suurte iniemste sekka mögisema

*vähene kooliharidus on matsile jõurmsie külls elgeks õpetanud aga puudub igasugune takt ja viisakus.
 
tõeline pärl 01. august 2013, kl 15.24
vanade meeste libiido teemast sain sellise pärli :

Ja seleta lahti ,mdia tähendab räuskama muduesse teemadesse? Ma kirjutan oma elulsitest kogemsutest ja teadmistest kommentaare, ilma suuri tähti aksutama ja see pole räuskamine.
 
selge 01. august 2013, kl 16.34
tibu on joodik
 
pärli jätk 01. august 2013, kl 16.38
"... Sinu kommnetaar ei sialdanud teemasse mitte ühtegi sõna, oli teemaväline ja solvanguga teisele kommenteerijale," jätkas tibu.

Tibu käsi on kirjutades ikka väga värisenud. :DDD
Ei tea, millest küll?
 
Oioi 01. august 2013, kl 16.52
Jätan tibule siia ühe rahvatarkuse -
need naised, kes juba lõunaks täis kui tinaviled, mehele ei saa.
 
tibu 01. august 2013, kl 17.22
Ma tegelikult nägin päris palju vaeva ja sain kaineks. aga mingit mõtet sellel nähtavasti polnud.
 
No kuule 01. august 2013, kl 17.45
Sa teemaalgataja oled haige inimene,juba räägid ka iseendaga, fantaasiat napib kui arvad, et keegi ei saa aru, et sa ise neid kommentaare treid.
 
analüüs 01. august 2013, kl 18.17
See viimane kl 17.45 kommentaar on tibu kirjutatud. See on tema kirjastiil, ja komme kord tühikuid panna, siis jälle vahele jätta.
 
No kuule 01. august 2013, kl 18.24
To analüüs: Kehv oled oma erialal, ma ei ole tibu. Muuseas ma imestan kui madal haridustase selles foorumis on, isegi tibu tundub targana on ju teada, et rumalad inimesed ei kannata silmaotsaski endast targemaid.
 
pada 01. august 2013, kl 18.48
No kuule on see ilus puhas vanainimene, kes siin iga päev 'te olete kõik nii lollid' ütlemas käib ja tunneb ennast seejuures nii targana, nii targana...
 
leitud netist 01. august 2013, kl 18.59
Nonii, ülevaade tänasest kohtumisest: meesterahvas ostis kilekotti pudeli shampust(seda ta ütleski kohtudes, et hüppab korraks poodi) ja ühe karbi salatit(lootis vist, et ma tema koju kutsun, kilekotis oli veel kaks pudelit õlut, (ma ei joo õlut). Mina aga soovisin jalutada, vedasin seda suitsu ihkavat ja õllet ihkavat meesterahvast mööda parki ja metsaalust jalutuskohta suuresti ringi, ei lasknud tal kivi pealgi istuda, et ta saaks oma õllekest rüübata. Ikka jalutasin ja tema ähkis ja puhkis ,kuid jalutas kaasa ja kurtis, et kiilaspea kõrbeb aga ma tahtsin aktiivselt jalutada. Et ta kaineneks.Lõpuks meesterahvas kurtis, et kas me ei jooks võpsikus pudeli shampat!!! kuna tema lootis et saab seda minu pool teha(tule ansip appi!)aga mina pole vist selle asjaga nõus, saatsin ta kuu peale selle jutu peale ja küsisin ,kas ta tahab jalutada või tahab koju minna, tema tahtsi jalutada:))). Ma polnud nõus alkoholi pruukima(kuna ma ei pruugi ) ja eriti pargis...Lõpuks ütles mehike, peale pooleteisttunnist jalutamist, et tema ei jaksa enam jalutada kui ma nentisin, et nüüd on see 25 km ring täis. Ma ütlesin siis, et sa oled joonud kaks pudelit õlut, kohtuma tulid poolselges olekus ja vead veel rasket shampusepudelit kaasa ...Mida sa mees elult tahad? Soovisin talle edu naistega ja tulin otsemat teed ühistranspordivahendiga koju...Ta jäigi pargiveerele istuma, lääbakil kilekott jalge ees.Õudne . Muidu polnud välimusel midagi vigagi, jutt kah, et kõik naised teda tahavd:))))
 
Elav laip 01. august 2013, kl 19.11
To pada: Ei see ei ole puhas ja ilus, see olen hoopis mina, kes siin teid imetlemas ja nautimas käib.
 
Mitte elav laip see tibu, vaid elav klassik 01. august 2013, kl 23.26
Seda üllitist olen ma kunagi juba kusagilt lugenud :D Vaimustusest rõkkama pani eriti see koht:

Ma polnud nõus alkoholi pruukima(kuna ma ei pruugi ) ja eriti pargis...

Tammsaare ja Vilde ei saa ligilähedalegi :D:D

Kes aru ei saanud veel, neile olgu öeldud, et autor on ikka see siinne tibu alias kena proua 52 alias esne alias miski lillulallulaalaa alias ... (ei jõua ega tahagi neid kõiki meeles pidada)
 
veel leitud 02. august 2013, kl 08.36
02.11.2008 13:09 Jah, sa oled võigas, ...., sadist ja mõnitaja, parem kui sa minu tehtud teemades ei kommneteeri kui teema sisu jääb sinust kaugele . Mulle ei meeldi sinutaolised inimesed virtuaalis, kellel puudub oma kogemus, nägemus ja isikupära. Kui hakkad ilkuma, saad vastu sama mõõdupuuga nagu tulid tahtma ja seda sa tahadki,kuna normaalne suhtlemine on sinusugusele võõras nähtus, maailm on sulle suur ja arusaamatu , mis sest et reisid aga see su sisemaailma ei avarda, ikka kleepud sa kellegi hea ja ausa külge, et temalt oma kurjadeks kavatsusteks energiat saada. Niipea kui su negatiivset pilti siin nägin, sain aru, et oled energiavampiir, kes ei lase normaalselt eksisteerida, valvad juba hommikust, et tulen suure energiapagasiga kust sa saad oma osa läbi intriigi ja läbi nõmetsemise täita. Ela oma elu ja hoidu kõrvale, ma ei anna sulle oma positiivset energiat, ela aga omas kestas ja oma mõistusega, teen ette ristimärgi ja see sul ka silme ees seisab. Mine ära, haihtu!!!
03.11.2008 17:19 …...... palub mitte ainult vabandust minu teemades solkimise ja ahistava sõimlemise pärast, vaid ka saatuse käest peaks ta suuresti vabandama, et see talle parema elu võimaldaks, mis laseks lahti teistele kurjade sõnade kirjutamise . Nii et kes torkima hakkab ja piiridesse ei oska jääda, saab nii et tolmab, teemas tuleks kirnni pidada ja mitte teemategijale inetusi loopida.Padjaklubi hoidku eemale, kui sedasama vastu saada ei taha, millega siin teemades ise laiutavad.
 
analüüs 02. august 2013, kl 08.56
No kuule Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> To analüüs: Kehv oled oma erialal, ma ei ole tibu.

Aa, siin on siis teisigi tibusuguseid!
 
u 02. august 2013, kl 09.24
võtke siis teadmiseks, et absoluutne huumorimeele puudumine ja elu aint must-valgena käsitlemine ongi "kogemus, nägemus ja isikupära"!
 
Kukeleegu 02. august 2013, kl 18.54
Tibu tibuks, mind huvitab hoopis see, kes on see rõve naine, kelle hobiks on teise inimese mustas pesus tuhlamine.
 
Kukuleegule 02. august 2013, kl 19.02
Mis ta siis laotab oma musta pesu avalikesse portaalidesse!
 
Kukeleegu 02. august 2013, kl 19.07
Nojah, kui keegi on unustanud oma mustad alukad pargipingile, siis mind ei kisu kuidagi neid lähemalt uurima.
 
Kukeleegule 02. august 2013, kl 19.44
Aga sa ju uurisid - kuidas muidu tead, millega tegu on.
50+-s vohab variserlus. Kõik "söövad" ja peaaegu kõik salgavad seda. Et kuidagi enda egot upitada, tehakse vahepeal kõvasti "uih" ja "fuih", noomitakse teisi ja rõhutatakse enda kombekust, head südant jms. Kui keegi sellele tähelepanu pöörab, siis teatatakse tähtsalt, et neile ei lähe teiste arvamus karvavõrdki korda, aga kui keegi juhtub selliseid kiitma, siis tulevad sellised nõretavad tänukõned, et lase olla. Miks siis see õlalepatsutamine ja kiidulaul korda lähevad?
 
Kukeleegu 02. august 2013, kl 19.49
Mind ei ole siin keegi veel kiitnud ja laitmas oled ka sina esimene.
 
Rahune 02. august 2013, kl 19.54
See ei olnud konkreetselt sinu kohta öeldud (peale selle, et kui tead, et musta pesuga tegemist, siis pidid seda ikka lähemalt uurima... ning veel tagasigi tulema) - see jääb pea igast teemast silma.

Ja veel palun vabandust - mina ei ole 19:07 kirjutanud "Kukeleegule", minu kommentaar oli 19:44, ei vaadanud ettepoole, et seal juba samanimeline oli.
 
Lee 02. august 2013, kl 23.02
Igipōhine vanasōna....kuidas sina külale nii küla sinule.... Mida sel tibul siis oodata oli, et talutakse tema kiikse lõpmatuseni...ei taluta, tüdinetakse:)) j
 
Nii 02. august 2013, kl 23.10
sinu kiiksudest ka Lee, ja siis laotatakse su seksuaalsed oiged igale poole.
 
kolmas silm 02. august 2013, kl 23.17
lee on siinsetest üks kiiksuvabamaid
 
Nii 02. august 2013, kl 23.26
Kuidas saab kiiksuvabaks nimetada inimest, kes kiidab heaks teise inimese neti avarustest otsitud arvamuste ja juttude mõnitamise eesmärgil postitamist, ma nimetaks seda juba haiguseks, mitte enam kiiksuks.
 
Lee 02. august 2013, kl 23.35
Paluks veelkord ja selgemalt:)) ma ei saanud mõhkagi aru:)) aga kordan oma mõttet, et kes on teiste suhtes vastik ei saa oodata ka midagi muud enda suhtes...see on reaalsuses ja peab paika ka siin...elu selline, ega lapsed süüdi ole:))
 
Unetu2 03. august 2013, kl 01.27
Mulle meeldib tibu, sest ta on vastukaaluks labasele Leele, kes paneb teist inimest solvava postituse ja hiljem, kus solvang, kus labasus..mida kuda kuhu, miks, nagu debiilne oleks kuigi seda ka ei tea kuidas see arukene tal funkab. Sama on ka rästuga, kelle tobedad itsitused vist igale normaalsele inimesele närvidele peaks käima, miks muidu peale selle tobeda kolmiku peaaegu kedagi enam pole, isegi krooks on jalga lasknud. Veel seda ka, et tibu pole kunagi teiste ammuseid lollusi kuskile riputanud.
 
miniköögivili 03. august 2013, kl 03.30
Unetu2
kahtlane, kas oled oma tibu kiitmises siiras, aga selle kiidulauluga provotseerid haiget inimest siia edasi neid veidrusi postitama ja jälle hakkab see tibuklopp otsast peale. sellest ikka saad aru?
mingi tolerantsuse musternäidis sa nagunii pole. küll on Lee debiilne ja rästu tobe. ise käid siin samuti oma ego upitamas ja enda 'tarkust' teiste 'lollusega' võrdlemas.
arvatavasti on põhjus, miks tibu siia kellegi ammuseid lollusi ei riputa, lihtsalt selles, et ta ei oska.
 
Unetu2-le 03. august 2013, kl 06.07
Täiesti vale jutt sul!
Võib-olla mitte selle nime all, aga oma paljude aliaste all on tibu tassinud ühest portaalist teise inimeste kirjutisi, pannud linke nende fotode kohta jne.
Kui jalgealune tuliseks läheb, vahetab tibu-kena proua 52-esne-&Co kähku nime ning loodab, et teda ära ei tunta. Alati tuntakse, sest nii vana hobune enam uusi trikke ei õpi ning kui ikka seestpoolt mäda ollakse, siis levib see lehk kaugele.
Aga kui soovid maokest rinnal soojendada, mis siis mul selle vastu. Ainult ära pärast nuta.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!