Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
päris Viirusele
 
kena proua 52 03. veebruar 2008, kl 16.12
Loodan, et mõistad, seda teemat ei teinud mina, mulle pole omane mängida ei tunnetega ega teise inimese kannatusega.Veel vähem ilkuda virtuaali absurdsuste juures kedagi nimetut paari pannes. Siin on kadedikke, kes ise ei küüni oma orjaaiandusest üle aia nägema ega oska ette kujutada, mis toimub laias maailmas. Oma reaalseid tuttavaid, tantsukaaslasi ja suhtevärke ei too ma parallelselt virtuaali, mis pole kellegi asi teada. Neile võib ühte ja teist rääkida, et hundid söönuks saaks aga reaalelu jääb sellisest kaugele välja. Nii, et ära seosta päris minuga seda teemat kui juhtud lugema.
 
sajuudas! 03. veebruar 2008, kl 16.17
ma arvi kohhe, et sa poole seie präegast kribanu. kisse siis kribas seie päris Viirusele????
 
kena proua 52 03. veebruar 2008, kl 16.19
Sa juudas,kas said selgeks oma seksuaalse orientatsiooni? Ja kumb nüüd oled, mees või naine?
 
sajuudas! 03. veebruar 2008, kl 16.20
ma jopa kribasi soole tõises kribamises. messa mitu kõrda pärit?
 
mis 03. veebruar 2008, kl 16.21
nüüd? kenake ei tahagi Viirust, ohh hullarisse vist internett üles pandud, ja hullud möllavad, kus tabletid ja arstid, õed...appi...::))::))
 
sajuudas! 03. veebruar 2008, kl 16.22
oeh, prouvvakõne, ei mia tahass sint naeseks voda, mia sinnu suur vänn vait.
 
doktor 03. veebruar 2008, kl 16.26
Lõpetage ära.
Siin nii suur loomaaed, ei teie seda suuda muuta.
Kähku rohtu võtma.
 
ootoot 03. veebruar 2008, kl 16.26
proual uus sõna - orjaaiandusest, kuskil aiaorjad. kle sina, tuleta meelde, mida oma vanematekodus rügama pidid, isa oli paras jota ka, kui palju sa pidid aias rügama! nüüd natuke aega linnas elanud ja kohe maainimesi halvustama ja sõimama!
 
kena proua 52 03. veebruar 2008, kl 16.38
Noh, sina kribaja, arunatuke, kas nüüd hakkab juba koitma,keda kujutan endast mina ja keda kujutad endast sina, 16:26, sa oled hale vari. Ainult, unista edasi ja nõmetse edasi, ega see su pseudoiluaiandusele juurde ei anna midagi kui ainult mullased tõmbid näpud.Ära aja mind endaga segi! Tee edasi ka selliseid teemasid, kui su mees joob ja mida siis ette võtta...Lase käia!Mina olen linnas -Tallinnas elanud 34 aastat, ma armastan linna meeletult.Ma ei halvusta, mul on oma nägemus kilplaslikust rügamisest.
 
Putsinarkar 03. veebruar 2008, kl 16.42
Kas tahate ja kui jaaa siis andke teada.
 
sajuudas! 03. veebruar 2008, kl 16.58
kis minut aita saas. ma vaine eip tia kudas saas elädä ni, et lollusid suhust välla es aaks. kut mässima nakkab, ollen loll mes loll.
 
kena proua 52 03. veebruar 2008, kl 17.00
ma ei saa su segapudrukeelest aru.
 
ootoot 03. veebruar 2008, kl 17.04
kas täna jälle kõva adrenaliinivajadus? vererõhk madal? mehenälg lööb välja? räuska siis edasi, va lollakas. meest sina juba enam küll ei leia, selline tige vana krõnks, nagu liikluspolitsei või pioneerijuht. teatud paberitega. kes sind ka tahab. nii palju aastaid punnitanud ja keegi külge ei hakka, kadesta ja sõima siis teisi, kellel on maja ja mees. kadesta kadesta ja kahtlusta ka, sul ei ole ja kellelgi on.
 
kena proua 52 03. veebruar 2008, kl 17.08
17:04, kao minema, sa oled täna juba küllalt sappi välja pritsinud, tegid minu ahvimisega omale teema, mängisid mind ja viirust aga tolku maala. Ela oma orjaiandusest ja naudi elu. Pole sinu mure, mis teevad linnainimesed, kus käivad, kellega kohtuvad ja keda armastavad, on ju?!Kellega tutvuvad ja kellega läbi käivad. See on avalik üleeestiline foorum aga mitte sinu tagatuba vana koluga.Vat nii.
 
ootoot 03. veebruar 2008, kl 17.12
mine võta rahusteid, selgeltnägija! puusse panid, õige sa s..t mulle nii huvi pakud, et ma sinu peale nii palju aega raiskaks. oled tühi koht mu jaoks, ainult et lollust lendab laias kaares sinust igasse kanti välja. jälestusväärne värd!
 
kena proua 52 03. veebruar 2008, kl 17.16
puuse panid-see lause on täna hommikust peale juba mitmes teemas kajanud, nii et ise panid puusse, vana aiaori!:)
Värd oled jah! Peletis pealeselle ja mind ei huvita su tömbisõrmeline õelusest pakatav minu ahvimine, kah mine arenema.Arenema! hopp-hopp, neiu teele!:)))))IRW
 
Varvaara Pikkpats 03. veebruar 2008, kl 17.20
Erilist küpsust küll teemaalgatajast ei nähtu.

Väga omapärane on see kahepalgelisus, mõnikümmend aastat linnas elamist on teinud autorist teistest parema inimese - tõuslikkus, öeldakse eesti keeles selle kohta. Ega linnaõhk inimest ei muuda, mats jääb ikka matsiks!
Ehk siis haridus ei võrdu haritusega.
Ennastupitav ilutsemine siin annab hea pildi teemaalgataja psühholoogilisest profiilist, jutt räägib üht, teod teist.
 
sajuudas! 03. veebruar 2008, kl 17.36
nigut järgetegija platsin, sis prouvva ei saa arru, mes too kribbas - ega miaki saa, tuu es oll mitte minnu!
 
orjaaiandus 03. veebruar 2008, kl 17.39
kenakesel kade meel, et omal aeda pole:))))))

ma elan samuti Tallinnas, on maja aed ka. mis sa selle peale ütled, proua, ah?
 
ootoot 03. veebruar 2008, kl 17.40
tule taevas appi! täitsa lolliks läinud! näeb vaime iga nurga taga!
 
Vitunarkar. 03. veebruar 2008, kl 17.41
Kas keegi imeks mu munnimaha.
 
ootoot 03. veebruar 2008, kl 17.44
kirjuta kapee52-le oma murst, mis painad siin teisi, tema on tark intellektiga
 
see 03. veebruar 2008, kl 18.00
kaapee pidi ammu tantsule miema, nüüd ikka kädised siin üht ja sama. Kas ennast ära ei tüüta? Võta midagi suhu ja pihku, jääd vähemalt vait.
 
sajuudas! tõene 03. veebruar 2008, kl 18.45
kis minu tablettid nahka om pisnu, otsi noid, es leia kosakilt. pää kuuma mes hullu.
 
aiaori 03. veebruar 2008, kl 18.48
Kp52 varastabki siin teiste tablette. pistab need kõik üksi korraga nahka ja tulemused ongi käes.
 
sajuudas! 03. veebruar 2008, kl 19.00
järgetegejal tabletid otsan, nu mes sa kostat! Kahjo soost, nu ei saa kudagi aidata.
 
nüid 03. veebruar 2008, kl 19.01
kes ennustas et pea läheb lõhki, näe läkski nüüd ise lõhki, sõi kõik tabletid ära, mis siis nüüd pulmakelladest saab?
 
kill 03. veebruar 2008, kl 19.15
kill-kolladi kellad lõivad,kill-kolladi kellad lõivad,laul kostis kirikust,
 
aiaori 03. veebruar 2008, kl 20.18
proual on tegelt kõva pea. ei see nii kergelt plahvata. proua on praegu tantsimas. tuleb tagasi, siis hakkame jälle väitlema.
 
ja 03. veebruar 2008, kl 20.21
viis viiruse ka tantsule või?
Kas õpivad pulmavalssi tantsima?::)) icicic
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!