Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
Väga tore maailm
moosimadu 25. november 2014, kl 20.32
Maailm on tore ja inimesed on armsad.
Lihtsalt oli vaja välja öelda.
Sama tunnet teilegi!
:D
rästu 25. november 2014, kl 20.36
ole sa tänatud...:DDD
 
mulle tundub 25. november 2014, kl 21.29
et moosimadu on armunud, palju õnne:)
moosimadu 25. november 2014, kl 21.34
Ei. Ma pole praegu armunud, kuid kas ehk loeb ka see, et ma armastan?
Mõni päev on lihtsalt teistest parem, tuleb see tunne meelde jätta, et oleks midagi, mida meenutades ka pilves päevadel suunurk krapsti üles keerab.

Oh mind ebaviisakat...
Aitäh, õnne läheb ikka vaja, see, mida jagasid kasvab su enese käes nüüd ainult suuremaks ja soojendab sindki.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati moosimadu 25.11.2014 21.36.
 
mulle tundub 25. november 2014, kl 21.46
et see loeb ka, jah :)
 
arg albiina 25. november 2014, kl 21.49
ma olen seda alati teadnud, a proovi kellelegi ütlema minna, kohe saad pika tiraadi, et elu on kräpp, ansip on tropp, väljas on sopp ja edgarist kopp.
 
äkki 25. november 2014, kl 21.51
Kadripäev (köh-köh) mõjub :)
 
mulle tundub 25. november 2014, kl 21.57
et moosimadu küll ei saanud, vähemalt mitte kohe:)

sa proovi ka enne öelda ja pärast alles hirmu tunda, äkki õnnestub sinul ka, arg albiina
 
tibu 25. november 2014, kl 22.00
Vunderfull life, jah.
 
mulle tundub 25. november 2014, kl 22.03
et kadripäev võib tõesti mõjuda.

kuid, kas see mitte eile ei olnud kui neid kriime sasipuntraid riivamisi nägin, päevad sassis vist

kuuma piima meega, äkki külmetanule?
moosimadu 25. november 2014, kl 22.05
No tuleb ja purtsatab keegi, et kõik kräpp, sopp ja keegi on tropp - saab ometi inime hinge pealt mure maha öeldud, tal läheb kergemaks ja jälle üks rõõmsan hing ilmas juuures.
Mis saab kellelgi selle vastu olla?
Kadridele kõike paremat! Ja vasakut ka!
 
tead mis, madu 25. november 2014, kl 22.45
tegelt ei lähe kergemaks ja rõõmsam ka ei hakka, mure on ja ütlen välja ka kui enam vedada ei jõua, aga parem sellest ei saa, ei tal, ei mul. see hiljuti alles kontrollitud
 
Rozza 25. november 2014, kl 22.46
Maailm ongi üks tore paik, kui see enda jaoks toredaks mõelda. Ja sopa saab saabastelt maha pesta.:))
 
nätaki 25. november 2014, kl 22.56
kuramuse optimistid, ma ütleks, ja välja ka ei sure, ütleks juurde kui veel viitsiks. muig.

tervused roosile (kõige sümpaatsemale daamile selles aurukatlas:) /vot see teeb küll meele paremaks/
moosimadu 25. november 2014, kl 23.16
tead mis, madu Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> tegelt ei lähe kergemaks ja rõõmsam ka ei hakka, m
> ure on ja ütlen välja ka kui enam vedada ei jõua,
> aga parem sellest ei saa, ei tal, ei mul. see hilj
> uti alles kontrollitud

Aga kui välja ei ütleks, oleks veel raskem, usu mind. Midagi ju on, mis sunnib muret jagama? Vaistlik sisemine sund, tunne, et peab jagama.. muidu...
No ja nüüd jäi "muidu" ära. Vähemalt selleks korraks.

Optimistid on lahedad, peaasi, et ei kummitaks lause "optimistideks nimetatakse halvasti informeeritud pessimiste".
 
nätaki 25. november 2014, kl 23.32
mnjah, madu, kummitab-kummitab, kuhugi ei pääse;)

jagamisega on ka nigu on, ei tasu ära, mure jaotamisega eelkõige, rõemuga...nojah, täna sa pääsesid väikse nätakiga, onju, iga päev nii hästi ei lähe, egaju /küsihüüumärk/

opsa, binlaadeni tapmine juba peal
moosimadu 25. november 2014, kl 23.42
Muig.. mind ei häiri need nätakad, mida võõras annab võõrale lihtsalt sellepärast, et tal endal on midagi halvasti. Miks peakski, see ei ole ju minu mure? (ma räägin ikka verbaalsetest matsudest anononüümsete, teineteistele võõraste inimeste vahel) Muidugi ampsan ma vastu, aga see pole siiski elu.

Virtuaalsus on virtuaalsus. Suhtlemine läbi seina. Teinekord väga huvitav suhtlemine, kuid sein on olemas.

Ja sulle, nätaki, soovin ma murede kadumist, pusade hargnemist, udu hajumist. Paremad ajad on alati veel ees, alati!
 
nätaki 26. november 2014, kl 00.20
a et oled täiuslikult lootusetu optimist, moosikas:) no hästi-hästi
ja tnx

vaatame aga binla killimist edasi
moosimadu 26. november 2014, kl 00.28
Mul pole telekat.
Hahaaa, seega ei ole selles õhtus ka mingit killimist :)
 
gevalia 26. november 2014, kl 00.35
moosikas, ega see tänane film polegi suurem asi, sa pole midagi kaotanud. küll jagub filme, kus palju efektsemalt killitakse ja killerid ka ilusamad.
moosimadu 26. november 2014, kl 01.03
Hm, ma ei tunne ju telekast puudustki.
Aastaid oleme juba ilma, teadlik valik.
Ilusaid killereid ja esimesi armastajaid käime kinos kaemas, seal on nad üleelusuuruses ja hästi valjuhäälsed.
 
tähelepanek 26. november 2014, kl 10.52
Need kellel ei ole telekat, on arvutisõltlased. Aga pole vahet, me kõik, oleme sõltlased, kellest või millest, jäägu igaühe otsustada. Kas sellest sõltuvusest peab või saab lahti, vist mitte.
 
isegi mina 26. november 2014, kl 10.54
Olen arvamusel, need kellel ei ole telekat, on arvutisõltlased. Aga pole vahet, me kõik, oleme sõltlased, kellest või millest, jäägu igaühe otsustada. Kas sellest sõltuvusest peab või saab lahti, vist mitte.
 
Melilotus 26. november 2014, kl 11.30
Optimisti võrdlen pigem realistiga,ehk siis optimistlik realist .Rõõm elust ja inimestest on suurepärane tunne ja optimistina arvan,et seda tunnet saab tihti kogeda. Realistina jälle tean,et harvemini ,kui tahaks.Optimistliku realistina on asi veelgi keerulisem.Uuh ,igaljuhul elu on ilus ja veel kaunim aeg on veel ees.
 
lootusetu optimist 26. november 2014, kl 11.38
Tänan, dzemmivagel! Nii armas, et keegi viitsib sellist elementaarset asja - et maailm on üks äraytlemata mõnna paik - vahel ka selgelt välja purtsatada.
Mina elan seda rõemu vahel välja oma 50+ aastatele vaatamata keset uulitsat kepsu lüües. No ikka vaatan enne, et väga palju publikut poleks - kutsuvad muidu hullariauto järele äkki :)
Kui lähemalt vaadata, siis on ju maailm ikka sama kõigile. meie endi suhtumisest sõltub, kuidas ta meile paistab. Ja suhtumist annab õnneks muuta. Kui vaid tahtmist.
Optimiste pessimistide kaudu defineerida (väheinformeeritud jne) pole küll ilus, aga äärmiselt silmiavav. Niisiis:
Pessimist - halvemaks minna enam ei saa!
optimist - ikka saab! ikka saab!

Mõnusat maailma meile kõigile!
 
tekkis küsimusi / uudishimutsen 26. november 2014, kl 11.39
sa, melilotus, oskaks nagu kirjutada, end väljendada samuti, kollase rõõmuks tunned ka suuri esitähti, aga kirjavahemärke paned huupi. mis see on? oskamatus? ei usu. a miks siis?
 
OO 26. november 2014, kl 11.58
Potentsiaalselt sõltuvust tekitavate nähtude hulka kuuluvad peale narkootikumide ja alkoholi ka töö, hasartmängud, toit, sport, poodlemine ehk ostuhullus, seks, televisioon, arvutid ja internet. See nimekiri pole kindlasti ammendav. Arvatavasti on võimalusi niisama palju, kui on olemas potentsiaalseid naudinguid.
moosimadu 26. november 2014, kl 12.11
Vana ütlus kinnitab, et kõik hea siin maailmas on kas ebaseaduslik, amoraalne või paksukstegev. Noh, olgem valmis riskima:)
Salata pole mõtet - olen jah arvutisõltlane.
Millega end ometi lohutada.... ehk sellega, et kasiinos ma õnneks ei käi?



Toimetatud 1 kord(a). Viimati moosimadu 26.11.2014 12.13.
 
1x 26. november 2014, kl 12.21
võiksid ju, moosimadu...
moosimadu 26. november 2014, kl 12.41
Ee... ikka võiks, aga mida?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!