Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
kas teile ei tundu, et te teate juba kõike?
 
Nostradamus 29. juuli 2008, kl 11.05
et te olete juba kõike näinud ja elu ei üllata, ei suuda lihtsalt enam millegagi üllatada...mh?

.. te vaatate inimesele otsa .. ja teate enam-vähem täpselt, kes /või mis/ ta on,
.. te näete olukordi ja teate tegelt täpselt, kuidas või millega need lõppevad,
.. te tunnete isegi ennast nii kuradima hästi, et ei loodagi enam avastamata nurgataguseid kohata, liiati siis neid teistele tutvustada..

prgt! elu on nii kuratlikult igav!! kas pole siis mitte või!!!
 
kahvel 29. juuli 2008, kl 11.11
Aga sa tee see ise huvitavamaks.
Käitu ettearvamatult.
 
Kui nii tunned... 29. juuli 2008, kl 11.16
siis tulebki üks korralik pöörang sinu elus...
 
Immobilare 29. juuli 2008, kl 11.17
Usun, et paljudel on elu igav jah, aga kui süvitsi millegagi tegeleda, uurida ja õppida, siis ei ole igavuseks aegagi. aga praegu tuli mu jutt igav küll, liiga käibetõene.
 
öö 29. juuli 2008, kl 11.21
Tunnistan ausalt, palju on segast ja selgust ei paista ka tulevat
Saan aru ja tunnistan, et ma tean, et ma midagi ei tea.
Elu igav ei ole, kuid ega kiita/laita ka mitte midagi ei ole.
 
kes teab,mida teeb 29. juuli 2008, kl 11.24
mees seistes,
naine istudes,
koer kolme käpa peal?
(pissimine on vale vastus)
mida teeb mees 1x elus ja naine iga päev?
 
rästu 29. juuli 2008, kl 11.29
...mida vanemaks saan...seda enam avastan uut ja huvitavat...:)

...arvata võib,et ka mees pissib iga päev...:D
 
Notstradamus 29. juuli 2008, kl 11.29
hmm.. no mismoodi see ettearvamatult siis on, kahvel? et järgmine kord kui mul pea sügeleb, ei süga ma seda mitte aint kahvliga, vaid löön selle va kahvli kohe kolpa korralikult kinni või?
nooojah, võib ju proovida kah, kui sa arvad, et see miskit huvitavamaks teeb... endal mul küll ausalt usk sesse puudub..


..ja kle Immo, asi pole selles, et mul hobisid või tegevusi poleks, millega sebida annab, no on ja mitte vähe, ja ma tegelen nendega kah, ja vahete-vahel on rõõm neist igatepidi, aga saad sa aru noh, mida ma öelda ikkagi tahan - need ei ÜLLATA mind enam, saad aru? UUDSUSE moment puudub, ma ju tean ETTE, mis sealt tuleb või areneb.. eks ole ju proovitud ja nähtud ja kogetud ja maitstud



ähh, ega sellestki ausalt öölda mõtet alada pole;P
 
Martin 29. juuli 2008, kl 11.31
Ainult tark inimene teab ja ka tunnistab seda, kui vähe ta tegelikult teab.. Siin Delfiski võib ju iga päev tõdeda, et mida rumalam on kommija seda kõvemini ta oma 'absoluutset tõde' kõigile kuulutab ning vastuväitjaid mõnitab ja risti lööb...
 
kahvel 29. juuli 2008, kl 11.35
Ma poleks nii veriseks läinud,aga kui sa just vajadust tunned.

Kui sa tead, mis tuleb ( tegevus ja inimene tuttav), siis jäta see tegemata, suhtlemata ja kiika ´mujale. Astu rajalt kõrvale. Ega see palju anna, aga väike muutus ikka.
Tutvu uute inimestega. Vähemasti avastamisrõõm (või -peetumus) hoiab "seekõikonjubaolnud" tunde mõneks ajaks eemal. Aga see tunne tuleb muidugi tagasi, sest eks ole juba elatud kah.
Aga eks sa tegelikult ise tead ju ka, mis ja kuidas, lihtsalt vestlemine on ka väike retk.
 
Nostradamus 29. juuli 2008, kl 11.37
ja kas see tõdemine miskit moodi üllatab sind, martin, või?
mind mitte / millest on ju omamoodi kahjugi /
 
Immobilare 29. juuli 2008, kl 11.39
to Notstradamus - Ei pea ennast asjatundjaks, aga toon väikese näite oma elust. Nagu siingi kuulutanud olen, tegelen taiji ja meditatsiooniga. see on lõputu võimalus uusi tundeid ja seisundeid kogeda. Raha ei võta ja vaja on ainult iseennast. Loe näiteks Janwillem van de Watering "Tühi peegel", siis mõistad, et igav ei saa hakata. Muide, see on selline kerge ja lõbus lugemine.
 
Nostradamus 29. juuli 2008, kl 11.41
jajah, kahvel, jaa-jahh
lihtsalt vestlemine on tõesti vaheldust pakkuv väike retk
eks seda ma/me siin vahel läbimegi /mh?/
 
Anna 29. juuli 2008, kl 11.45
Inimestega on küll nii, et vaatad otsa ja asi selge, kellega tegu ja mida oodata. Ühe netitutvusega leidsin väga huvitava inimese, kellega igasugu asju arutada. Virtuaalne siiani, ei tahagi näha. Vist ei taha teada, kellega tegelikult tegu, sest reaalis suhet ei otsi.
Aga üllatavaid olukordi tuleb ikka tihti ette, inimeste käitumised ja arusaamised muutavad ajas. Samas teeb mõnikord nalja, kui oskad ette arvata, mis saama hakkab, kuna näed, et inimene käitub mingi õpetatud malli järgi. Siis tahaks öelda, et viska käsiraamat kõrvale ja ole ikka Sina ise.
 
kahvel 29. juuli 2008, kl 11.48
Noneh.
Aga enamasti me ikka arvame, et me teame teistest pea-aegu kõike, tegelikutl näeme ainult pinnavirvendust.
 
Nostradamus 29. juuli 2008, kl 11.50
mnjah, Immo, mnjah
tead, läbitud etapp on, see enese sugessioon ja -stimulatsioon ja -arendus, tead, ei sobinud, ei, õigemini jälle seesama - igav hakkas. ei olnud minu jaoks. arvan ka teadvat miks. mina ei ole rahulik enesega tegelev tüüp. või oleks ehk õigem öeda, mida ma olen. olgust. olen mitterahulik uuriv egoist, kes tahaks üllatuda - see tahtmine on nagu haruldane narkots sõltlasele, kes seda ei saa, aga vajab.
hmm. nüüd sai minul segane vististi.
 
tärnike 29. juuli 2008, kl 11.52
vinge nime oled omale võtnud, nostradamus, see nagu kohustaks sind oma ninast kaugemale vaatama kuid oma nina juurde tagasi tulles tunnen mina ka, et eriti emotsionaalseid üllatusi pole ja kõik ka teaduslikud avastused on inimputuka väikesed tegemised. See kõik paneb mõtlema, et väga vanaks küll elada ei taha.
Kuid kui mul pole tusatuju siis näen kui palju on veel avastada, kui lõputult huvitavad on inimesed ja elu on ilus, siis ma pikutan aias ja vaatan pilvi.
 
Immobilare 29. juuli 2008, kl 11.56
to Nostradamus - jah, tean, see rahutus ja pealiskaudsus on sellel teel alguses suur raskus ja peletab paljud eemale.
 
Viirus 29. juuli 2008, kl 11.58
to Immo - kahju, et sa juba ( või veel?) abielus oled:::)))
 
n54 29. juuli 2008, kl 11.59
Loomulikult on mul rikkalikud elukogemused ja neid asju, mis võiksid üllatada, peaaegu et polegi.
 
nuhk albert 29. juuli 2008, kl 12.17
Viirus ja Immobilare, miks te emotikone nii sarnaselt kasutate?

Re: Armsad asjad - Immobilare
Viirus ))):::
Aeg: 07-28-08 21:46

Autor: Viirus
Aeg: 07-29-08 11:58

to Immo - kahju, et sa juba ( või veel?) abielus oled:::)))
 
Nostradamus 29. juuli 2008, kl 12.18
njah, ei ole just takkakiitja, aga pilvedesse on jah hea vahtida - vahel /kuid mitte tihti/ - sinna juurde kuulub veel palju vett /merd näituseks/ ja veits tuult ja teadmine, et oled "kadund" .. kasvõi kaksi kui veab, kui mitte, on kah hea olemine;P

AGA, see pane endale nina peale valmis, see taedmine, et nostradamsus ei kohusta millekski, absoluutselt millekski /eriti kui teada, milline `loru` nime algupärand tegelt oli;)/
 
Nostradamus 29. juuli 2008, kl 12.24
albert, sõber, kas sas ei tandki, et Immo ja Virus on tegelt tuntud homopaar, kes ennast siin teie najal lõbustavad, mh? kurb, albert, äärmiselt. teinekord küsi vanalt Nostult, tema teab ja tunneb kõiki. JA SEE ON TÕSI nagu Jeesuse teine tulemine enne litsluse koolidesse sisseviimist. mhõh.
 
tärnike 29. juuli 2008, kl 12.31
kuna siin pikka süvenemist pole siis ikka nii, et nimi ja tema tähendus aga sinu nimi koos teemaga on nagu halvasti valitud kübar, samas jälle muus teemas vbl sobilik, kui sa oled selle valinud ela siis pealegi sellega ja ära mind kuula.
 
teame 29. juuli 2008, kl 12.32
just nii palju, kui ses elus vajalik teada, mitte rohkem. Seepärast ei suuda keegi enam millegiga üllatada, kõik on ammu enne meid öeldud, saame vaid seda korrata. See oli vastuseks Annale.
 
täna oled sa Nostradamus 29. juuli 2008, kl 12.34
alati sa tuled siia tõde kuulutama... kellestki...milleks?
 
Anna 29. juuli 2008, kl 12.41
teame - aga mida selle rohkemaga siin elus teha olekski? Oleks pigem koormaks?
 
Nostradamus 29. juuli 2008, kl 12.44
tärn, kuule tärn, no mis sas norid nüüd mu kübara kallal /kohendab püüdlikult teist/, ma ju pole harjund kübaraid kandma, pealegi sellises kohas!
lase mul olla selline nimi, mis ettenägemist tähendab, äkki ma sinuga kohtudes saangi vaevata aru, milline pits su kopsukal on või millal su viimane orgastiline elamus toimus, mh?
 
hmhm 29. juuli 2008, kl 12.48
Nojah, aga miks siis selline suhtumine netituttavasse? Et ta teab ka seda, mida kõik teavad, mida sinagi tead?
 
sissi 29. juuli 2008, kl 12.55
nostradamus, kuhu on kadunud LAPS sinu hinges, kes kõike (või vähemalt midagigi) uudishimulikult uurib ja ikka ja jälle imestab?

samas on see teema justkui tuttav ka, nagu elu ei pakukski midagi uut enam - tunne nagu toe tag`i laulus:

"miskit uut ei vist ei märka mu silm
nähtud kõik kui vana must-valge film
see kõik taas kordub, see kõik on olnud kord"

kui kodus enam midagi imestamisväärset ei leia, mine reisile. see aitab! proovitud.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!