Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
Saadaval tubli mees Tartu lähistelt, snd 1951, arvutiga sõber ei ole
 
Kosjamoor 08. mai 2015, kl 18.13
Panen siis naljaviluks siia kah, "Saame tuttavaks" foorumis niisama jutustatakse, Delfi foorumites vist üldse vähe lootust...
Raske uskuda et 50+ naised siin lihtsalt lollitamas käivad, ehk on mõni kes otsib püsisuhet.
Usklik (no mitte paduusklik et aina silmad pahupidi taeva poole) Jäära tähtkujust ehitusmees, suitsu- ja viinavaba, pikkus 186, normaalkaalus. Väga töökas, seepärast kohvikuid armastavat lehtsaba ei otsi, vaid tublit perenaist enda kõrvale. Ei ole vanapoiss, aga ammu lahutatud ja kuna kõrtsis/tantsulkadel ei käi, siis... Kui kellelgi on tõsine huvi, jätke meiliaadress, kirjutame privaatsemalt ja võin mobiilinumbri anda.
 
Jaaa 08. mai 2015, kl 18.45
50 aastane daam on sündinud 1965, mees on seega 14 aastat vanem....kahtlane värk.
Sa peaks 60 aastaseid daame otsima...kuigi need ei ole vist enam meestest huvitatud.
 
Proua 1928 sündinud 08. mai 2015, kl 19.26
Otsib vaheldust rutiiniks muutunud abiellu.
 
Kosjamoor 08. mai 2015, kl 19.26
Rubriik on 50+! Pole kuskil öeldud et siia 65-sed kirjutada ei või. Mõni inimene otsib muide elukaaslast, mitte sekspartnerit!!! Vaatasin tutvumisportaale - tõesti käib tänapäeval jutt vaid raha ja seksi ümber, kurb! Kindlasti on kuskil tubli 55+ perenaine kes sooviks leivad ühte kappi panna, aga kõik ei taha minna saatesse "Maamees otsib naist" ja vot siis ei leiagi. Kõnealune mees ei ole päris maakas, kolis hiljuti Tallinnast Tartu külje alla, nõus teatris käima ja puha... Minul ja mu tuttavatel tegi ta aastaid tagasi remonti - äärmiselt ruttu ja korralikult! Nüüd tahaks mina teda aidata:-)
rästu 08. mai 2015, kl 19.27
Jaaa, sina ikka tead kõike...:DDD minul saab varsti ...täis ja ikka meestest huvitatud. ei maksa teha otsuseid ja järeldusi teiste eest...ja isegi siis kui oleksin alles 50, ei oleks ma valmis väitma, et aastal 1951 sündinud mees on ...kahtlane värk...:DDD
mõnusat reedeõhtut tutvujatele...:DDD
 
Kosjamoor 08. mai 2015, kl 19.27
Hakkab pihta! See on teil siin mingi naljategemise koht või, poolearulised???
 
tigu 08. mai 2015, kl 19.29
Keegi pole ju öelnud, et kirjutada ei või, ikka võib. Lihtsalt selline tunne on, et sellises vanuses meesterahvas on tutvumiseks pisut vana.
 
40 08. mai 2015, kl 19.44
tigu Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Keegi pole ju öelnud, et kirjutada ei või, ikka võ
> ib. Lihtsalt selline tunne on, et sellises vanuses
> meesterahvas on tutvumiseks pisut vana.


Sama diagnoos pannakse tänapäeval juba 40+ naistele, et nad on liiga vanad elamaks täisväärtuslikku elu. Ptüi, meedia on inimesed oma pahnaga täiesti ära rikkunud. Selle põhjal ongi võimalik vaid elada 25-35 eluaastani, pärast seda on best before ja pole sind kellelegi vaja.:(
 
62 08. mai 2015, kl 19.45
Noo,kellele noor, kellele vana. Asi suhteline, maailm erinevas vanuses inimesi tulvil, kõigil õigus tunda end noorena (vaatamata eluaastatele) ja õigus leida eluks teekaaslane.
Edu!
 
tigu 08. mai 2015, kl 20.05
Need on ikka kaks väga erinevat asja...tutvumine ja täisväärtusliku elu nautimine.
 
arvan 08. mai 2015, kl 20.07
Vabanda väga, aga kui end 62 aasta vanuses noorena tunda, siis on ikka vanadusnõtrusega tegemist
 
vaaaal 08. mai 2015, kl 20.12
ehtne emadepäevaeelne teema :D:D:D
 
to arvajale 08. mai 2015, kl 20.13
Ära hüppa siin midagi, sa ei tea, mida sa 62-sena tunned või kuidas elad. 62-ne on väga eluvõimeline veel :)
 
totutajale 08. mai 2015, kl 20.21
Keegi ei väidagi, et ta elujõuline poleks.....aga ta pole enam noor.
 
oioioi 08. mai 2015, kl 20.44
Ja teie siin olete noored, vana mammid!
 
kallis oioioi 08. mai 2015, kl 20.49
Meie oleme elujõulised, aga mitte tigedad, nagu mõni siin.
 
see kosjamoor 08. mai 2015, kl 20.52
ajab 64-aastase mehe eest seda tutv.asja . . . mehel polevat arvutit jne. . . .ei meeldi mulle selline vahendajate kaudu tutvumine . . . :(
 
see kosjamoor 08. mai 2015, kl 21.03
otsib hoopis mehele koduabilist tutvumise nime all. Ise ta on tüdinenud hoolitsemast.
 
see kosjamoor 08. mai 2015, kl 21.16
...ise ongi too vanamees.
 
kas kosjamoor 08. mai 2015, kl 21.29
tahab oma vanamehest vabaneda?
 
njahh 08. mai 2015, kl 21.43
mul oleks sihukest meest vaja. Esialgu vaatame, kuis ehitusega hakkama saab ja siis kaeme edasi. Mina ei arva sugugi, et ses vanuses mees lootuseta taat on...
 
jee 08. mai 2015, kl 21.48
Good luck, njahh!
 
pension 08. mai 2015, kl 22.23
65aastast pealinna kogemusega härrat esindab agar vahendaja..., pigem nagu turul lehmakauplemine mitte tutvumine.
titekas ei tule iseseisvalt toime, mis mõjuv põhjus elukogenud härral on? viibis tallinna kinnimajas?
 
ehh 08. mai 2015, kl 22.34
naised, mis teid nii leili ajab
 
salme86 09. mai 2015, kl 02.13
kena noormees muidugi, pealegi suitsu ja viinavaba. huvitav, kas sporti ka veel jaksab teha? ma juba end maijooksule kirja pand, kas vana ikka kaasa löntsib?
 
camilla 09. mai 2015, kl 09.34
Kui on tõsi, siis tore.
 
62 09. mai 2015, kl 13.05
ei ole veel vanaduspenisoni ealinegi,vanadusnõtrus võib ju olla, kuid ikkagi tööealine meie riigis.:)
Arvajale jõudu vananemiseks ja tolerantsust!
Mina olen 1962 sündinud.
 
arvan 09. mai 2015, kl 14.54
Siis mõtle, mida kirja paned, selle numbri võib vanuseks arvata ja tõesti arvan andiselt, et end 62 aastaselt nooreks pidaja peas kõik korras ei ole. Loomulikult tahab mõni end hirmus nooruslikuna tunda ja välja näha, aga see ei ole ju noorus enam vaid üle keskea vanus (olen ise peaagu sama vana, seepärast tean)
 
maie 09. mai 2015, kl 15.13
Mul on naabrimees ka 60+. Teeb sporti, suusatab, sõidab jalgrattaga. Ei joo ega suitseta, aga naist tal pole. Sellised tagasihoidlikud inimesed pole eriti varmad tutvuma.
 
ehh 09. mai 2015, kl 16.15
arvan 08. mai 2015, kl 20.07
Vabanda väga, aga kui end 62 aasta vanuses noorena tunda, siis on ikka vanadusnõtrusega tegemist.
....
saad sa ise ka aru, mida kirjutad.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!