Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
tutvun sooja südamega
 
n52 08. oktoober 2007, kl 19.48
ja siirate kavatsustega mehega,et elus koos edasi minna.
 
m50+ 08. oktoober 2007, kl 20.03
Kas mingeid huvialasid ka on?
 
n52 08. oktoober 2007, kl 20.05
Pole ammu saanud endale pühenduda,oli...aga ehk tuleks millegi uuega alustada.
 
mees 56 tallinn 08. oktoober 2007, kl 21.07
Kui oled ilus ja mindav/pandav, siis huvi oleks. paksud ja maalt-ei huvita.
 
n52 08. oktoober 2007, kl 21.18
mees56
Kas ise oled kena,pikk ja vormis?Ei suitseta,ei tarbi alkoholi?
Kuigi pole maalt,jätad ülbe mulje.
 
mees 56 tallinn 08. oktoober 2007, kl 21.31
Ise jätad halva mulje, tükid peale, ütlesin-maalt ei huvita, mu kodu pole üüripind.
 
n52 08. oktoober 2007, kl 21.33
Ma pole maalt!Ja üheöö suhet ma ei otsi!Ma ei tüki peale,vastasin lihtsalt.EDU!
 
mees 56 tallinn 08. oktoober 2007, kl 21.37
ei huvita juhuseotsija, vaatan hea välimusega oma kodu omavat naist,välimuse osas peab korrastatud olema, sa ei sobi.esimesena peakid ennast iseloomustama, panema ka suhtnumbrid,võimalik on liiga pikk ja liiga jäme, ei sobi
 
n52 08. oktoober 2007, kl 21.43
Olen juhuseotsija?Pole endast midagi rääkinud ja juba ei sobi!
Loodad,et saad minu koju sisse marssida ja pean veel 100% sinu maitsele vastama...otsi lolli,sorry!
Olen 1.72 ja 85.Nii et jäme ja pikk..
 
mees 56 tallinn 08. oktoober 2007, kl 21.48
pikk ja paks naine!, mulle meeldiks midagi 160-62 pikk ja alla 60 kilo väike ja õrn,keda saaks sülle võtta.otsin oma lollikest väikest ja õrna 50+, tingimus,sul peab linnas oma kodu olema.ise enda nr 183 ja 85, meeldivad väikesed naised.sa sama raske kui mina, tümikas.
 
kena proua 52 08. oktoober 2007, kl 21.50
Noh, kena mees56, jätan aadressi. Kirjutame , vestleme.
 
N45-5 08. oktoober 2007, kl 21.54
Milline rõvedik mees.Isegi kui oleksid viimane meeshing kogu planeedil siis saadaks su kuu peale.
 
appi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 08. oktoober 2007, kl 21.55
1,72 on pikk ja paks!pole sõnu...
 
mh 08. oktoober 2007, kl 21.57
Kui naine kaalub 85 kilo, see on parajalt paks küll, ärge vaielge midagi.
 
n 52 08. oktoober 2007, kl 22.01
Mul on pikkust ja kõik on kena,olen ise rahul ja esimest korda kuulen,kuidas ma paks olen!:)KÕhnem ei sooviks olla,siis oleksin hunnik kortse!
 
hihi 08. oktoober 2007, kl 22.02
Mehed on sin või sees, nagu turul sorgivad allahinnatud kaupa..hihihi
 
n 52 08. oktoober 2007, kl 22.03
Miks nii ütled,kas tead,kes on alla või üle hinnatud?
 
lapselaps 08. oktoober 2007, kl 22.10
Siinne foorum teeb ikka silmad ette paljudele omasugustele.Poleks uskunud, et vanemad inimesed võivad nii vastikult rõvedad olla.Nüüd hakkan mõistama, miks noored vaatavad keskealistele ning pisut vanematele halva pilguga.
Saage suureks!
 
hahaa 08. oktoober 2007, kl 22.10
Alla on hinnatud vastavlt vanusele .
 
n 52 08. oktoober 2007, kl 22.14
Ei nohh...kõik me saame 50 ja edasi,mina end küll seepärast allahinnatuna ei tunne ja ei hinda ka mehi alla!
Aga mittesobivusel peaks mees oskama viisakalt vastata -mitte:jäme ja pikk!
Loodan,et kordki kenal proual õnnestus see õige leida!:)
 
ahhaaa 08. oktoober 2007, kl 22.42
m56
issand, mis loll! ei imesta, et nii jälk vanamehepäss üksi on. tao pihku edasi, kui sul veel üldse midagi pihku taguda on.
 
Immobilaare 08. oktoober 2007, kl 23.13

Loodame hoopis, et pada leidis kaane kena proua 52 ja see mees. Palju õnne!
 
ausalt (kast) 09. oktoober 2007, kl 09.48
olen ka kasvult 173, kaal 75 ja tunnen, et ca 3-5 kilo võiks allapoole minna, keskkoht hea ja rinnad ka, aga kõhule on tekkinud mingi pehmus, vastik katsuda
Ettepanek: suhtuge oma kehakaalu mõistliku kriitilisusega ja ärge tehke maha meest, kes suhtub naistesse selliselt... mis need naised siin paremini käituvad???
Reaalis ma ka ei läheks kõva häälega tuhandetele oma kehaproportsioone lahkama, aga näete - siin on see võimalik :)
 
nohh 09. oktoober 2007, kl 12.52
Oleneb kõik keha kujust!:)
 
juhuslik külaline 09. oktoober 2007, kl 14.20
Võin julgelt sama kinnitada,ei sobi suured naised, olen parajas eas mees,väidetavalt sümpaatne, asjalik, tegus.Hämmastab asjaolu,siin sõimatakse meest ainuüksi seetõttu,et väidab naise omatahtsi paksuks ja mittesobivaks.Andeks,kuidas te seda nimetate,kui mitte pealepressinguks, te peate mind tahtma, mis sest,et olen kaalus selline ja selline.Kui te mind ei taha,järelikult olete ise kõlbmatu mees.Sõim , sõim.Mis naised te olete tegelikult võin ainult ette kujutada, ebameeldiva välimusega ja tõesti paksud, küsisn õe käest: palju tema kaalub, ütles 76,8, ta on tõesti paks pikkuse 166cm juures, risttahuka kujuline, ilma puusata, käib tönta-tönts , mehetu, vanuses 54 aastat.Kuhu on jäänud teie naiselikkus?
 
e55+ 09. oktoober 2007, kl 14.44
Lugesin ka ja ei ütleks, et siin sõimati meest selle pärast, et see kindlas pikkusesja kaalus naisterahvast otsis, vaid ülbuse pärast!Igat asja saab mitut moodi öelda ja ülbus ning labasus ei kaunista kedagi!olen ise ka ülekaalus ja on seda mulle mõni kord ka öeldud, aga ikka inimlikult, sellise ülbe tooniga kedagi, isegi raskelt ülekaalulist, pole kellelgi õigust solvata, sellise mehe saadaks s......(seenele) ka siis, kui oleks viimane mees maailmas.
 
kena naine 52 09. oktoober 2007, kl 16.20
Oh, samamoodi solvavad naised, kes ise tükk kopsakamad ka saledaid ja kenamaid naisi, olen seda siin kogenud,isegi virtuaalnime osas ollakse häirivad, nii, et võiks ju sõnelemata jätta ise enne kui hakata nõudma, et respektitaks omi möödalaskmisi...Kuidas koer külale, nii küla koerale...härra 56 on äärmiselt sümpaatne ja sharmikas, haritud ning galantne. Plaanis on meil lähiajal etenduse ühiskülastus.Ilmas on ikka nii, kellele ema ja kellele tütar.
 
vau! 09. oktoober 2007, kl 16.53
OMETI SAID OTSA PEALE!PALJU ÕNNE!!!!!!ON TA IKKA PIISAVALT RIKAS,ET TÜHJENDADA???

RAIVO
 
kena proua 52 09. oktoober 2007, kl 17.46
Raivo aga sina ju ei kutsunud mind teatrisse, olen paljudega teatris käinud,kontserditel, isegi Õllesummeril... aga mul on kõrge latt, Raivo ning "jah" sõna pole veel kellelegi siin andnud.Mul on endal parajad sissetulekud, ei tühjenda kedagi, ära jumala eest maali minust koletuslikku pilti, ise oled jokutaja ja vanaõelus, istud Naistelehel ja tigetsed, kes keelab sul siinsete naiste hulgast ka endale parajat valida, mitte keegi ju ei keela, milles siis küsimus on? Vaata, on siin naine 52 kuulutusega, naine 50+ jne...Mis sul viga on?
 
Raivo 09. oktoober 2007, kl 17.58
See,mis tegid minu sõbraga,on andestamatu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ju pole Sul midagist seda õnne,kuulutad ja kuulutad..küll saad endale just selle,kelle välja oled teeninud!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!