Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
Interjöör
 
Casa Kafka 23. veebruar 2013, kl 23.21
Kui tihti oma eluaset kaasajastate? Mõtlen just kosmeetilist kohendamist. Selge see, et lekkiva radika ja läbitilkuva katuse peab välja vahetama, aga kui tihti värskendate seinavärvi, lihvite, lakite, uuendate mööblit ja kardinaid?
Endal täiesti eesti keskmine kodu, mööbel pole ei kõige uuem, ega kõige vanem. Vannitoad ehk tahaks kaasaegsemat ilmet, samas jälle santehnika korras ja kahhel seinas pragudeta. Lapsed läbi astudes küll poetavad üle ühe korra, et ikka see tobe diivanilaud vahib toast vastu, miks te neid nõmedaid uksi ometi välja ei vaheta ja kas sa normaalset arvutilauda ei taha lõpuks osta jne. Mul arvuti noorema lapse endisel koolilaual, mis näeb väheke logu välja küll. Samas on siiani asja ära ajanud.
Nüüd mõtlengi, kas hakata suvel renoveerima või jätta nagu on. Mõlemil variandil omad plussid ja miinused. Värskendatud kodu tekitab valmis saades alati hea tunde, aga see protsess... Meil 2 korrust, kokku pinda üle 200 ruudu. Kui juba tegema hakata, siis korralikult, vaja oleks vahetada ka I korruse põrandad, ajast ja arust laminaatuksed, põrandaliistud, värvimine nagu nii. Remondiksime oma perega, järelikult terve suvi sinna nahka lähebki. Uue mööbli otsimine mööda poode on veel lihtsaim osa.
 
trilla 23. veebruar 2013, kl 23.25
kui raha on, siis kaasajastamegi.
nipet näpet on kogu aeg vaja teha.
 
proua Peterman 24. veebruar 2013, kl 08.34
Tunnen ka et oleks vaja kapitaalset muutust, aga ei ole jõudu ja oskusi ja tegijat ka ei ole enam.
Lapsedki oma elu peal. Nii ma tasakesi väikesid muudatusi teen.
Ja kui midagi muud ei saa, siis paigutan mööblit ümber, pidi ka stressi vastu aitama.
Oluline et kodus on rahu, on siis vanade asjade või uutega, aga kodus peab olema hea olla.
 
tibu 24. veebruar 2013, kl 11.09
Vastavalt vajadusele suuremad remondid ja vastavalt soovile väiksemad ülevuntsimised.
 
Marty 17. juuli 2017, kl 17.10
soovin külastada veebipoodi dekoratiivkividega www.kivimaailm.ee
 
7 maa ja mere tagant 17. juuli 2017, kl 22.35
Minul on elamise kaasajastamine käsil. Nokin juba üle aasta. Teen suhteliselt kapitaalselt. Varsti on üks etapp valmis ka. 2 etappi on veel ees. Ruumid olid sellised nagu 30 aastat tagasi, tapeetigi oli ainult 2 kihti. Kõige suurem otsustamise koht on nõukogudeaegne mööbel, mis täiesti töökorras. Voodi milles magan, osteti 1980! Kõrgläikega! Nõukogude naine nõukaaegses voodis! Uue mööbliga ei kiirusta, sest ei ole päris selge, mida tahan.
 
tibu 24. juuli 2017, kl 05.53
Mina küll oma Keila kööktoa remondile aega ei raiska.Tuunin ainult neid rongis kohatud vanu peere,kel kõrgläige juba maha kulunud.Kiilakatele punun rakvere raibetest sellise ohtra pärja, et katab lisaks peale ja lollakale ilmele ka lõuaalused lotid.
 
tõlkjas 25. juuli 2017, kl 09.25
kui ma ei eksi, viis viiskend kolm (sa päris varane?), siis on rakvere raipe õige nimi tõlkjas. aga pärgi punu hoolega ja kiiresti, sest muidu ta, raibe, külvab, ja järgmine suvi on teda juba jälle rohkem.

eluaseme suhtes olen pigem konservatiivne, s.t väljakujunenud värvide ja lollikindlate tapeetidega. asju üha vähem, aga raamatud "paljunevad" jätkuvalt, kuigi on ammugi veto peale pandud. kui päike kardinad päris läbi sööb, peab uued muretsema. aga mul "salongis" nagunii ongi ainult külgkardinad. nendega pean suutma varjata ka kassi laamendamise. ta ei hüppa ühe hooga aknalauale, vaid teeb seinale käpajäljed! teil muidugi seda muret ei ole?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!