Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
Tutvun naisega, kes ei raseeri end pidevalt
 
M. 19. august 2017, kl 16.25
Tervitus!
Sooviks tutvuda naisega, kes välimuselt oleks vastuvõetav ja ei tegeleks enda pideva karvaeemaldusega. Mulle on alati meeldinud pigem natuke karvasemad naised ja ma leian, et selles pole midagi imelikku. Seega, kirjutage mulle, julgesti! Võid olla minust nii noorem kui ka veidi või rohkem vanem. Väga ülekaalulased ei sobi, kuid naiselikud igati. Rinna suurus pole üldse oluline. Võid olla nii vaba kui ka suhtes, sest kooselu kohe ei otsi, kuid mine tulevikus tea... Võiksid vahel soovida koos kultuuriüritusi külastada, koos hea toitu teha ja nautida. Ühesõnaga, kõik on läbiräägitav ja olen üldjuhul tolerantne ja arvan, et olekult nooruslik, mitte kindlasti kohe kibestunud.
Endast ka paar sõna - vanus 49, pikkus - 189,5, kehakaal - pisut ülekaal - ca 100kg, tumedam veri, tumedam karv ja ka loomulikult karvasem. Pereseis - vaba. Elukoht - Tartu. Haridus - kõrgem. Igapäevane töö - ettevõtja. Hobid - sport, muusika, loodus. Kodu - mitte kodutu. Auto - olemas. Ellusuhtumine - positiivne.
Seega - valik on teie oma! Kirjutage - mrxmees@hotmail.com
 
tüdruk 19. august 2017, kl 17.03
kas kahekümneneljane sobib? või jään äkisti liiga nooreks?
 
Sapiens 20. august 2017, kl 09.51
Ma ühte tean, aga see elab loomaaias.
 
M. 20. august 2017, kl 10.37
24-aastane naine sobib vanuse poolest, kuid oleneb kõigest muust... kirjuta mulle postkasti - mrxmees@gmail.com
 
tüdruk 20. august 2017, kl 13.12
ma ei julge kirjutada, sest mulle tunduvad kõik minust vanemad mehed väga elukogenud ja targad. mul on nende kõrval häbi olla, tunnen end noore ja rumalana. lisaks häbenen ma väga oma liigkarvasust, jube kompleks on.
 
vot nii karvast tüdrukut 23. august 2017, kl 12.54
pole veel näinud ! Peaksime kohtuma !
 
Raivo Kohalik 23. august 2017, kl 16.00
meenutades laulusõnu

kutsus kokku külalisi
karvaseid ja sulelisi ...

meeldisid mullegi noorelt hästi karvased tüdrukud - seda siiski nähtavate karvade :
pikkade juuste näol. Meie nooruses isegi .....
kaenla alla ei nänud - rääkimata muudest kohtadest või kehaosadestki .. .
Polnud siis veel paljad ....õladki moes ... rääkimata siis veel ...bikiinidest või ....intiimsest raseerimisestki .
Nüüd rannas paar kriipsu vaid katmas keha .......
võtab jalust nõrgaks , rabab jalust , südagi jätab vahele mõnedki löögidki enam .
Mull olid kõik piigad - juuksed pikad - olenemata värvistki.... rahvusest , usulistest tõekspidamistestki. Usu või ära usu .
Ustutigi siis peamiselt ... kommunismi naiskangelasi - kombainereid ja traktoriste - võisid olla ka - lehma ..talitajadki ...kolhoosnukud .
Pea asi et ... orden rinnas kõlkus !
tänapäeval pole midagi sellest alles jäänud ..... ainult karvased karvad veel !
 
vesi peale 24. august 2017, kl 03.49
ons tutvuja siin karvane või karvutu
või lausa tugiraami abil liipav jalutu
on kohe kohal valvepärdik
kes lahti seletab kõik värgi
vot kohalikul oli kord kolhoosis lehm
ja nagu tavaliselt peast too veidi pehm
ja kommunism seal kunagi ka oli
ja üldse igasugu üleliigset koli
 
Mida karvasem tüdruk ,seda parem 05. september 2017, kl 06.36
tüdruk Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> ma ei julge kirjutada, sest mulle tunduvad kõik mi
> nust vanemad mehed väga elukogenud ja targad. mul
> on nende kõrval häbi olla, tunnen end noore ja rum
> alana. lisaks häbenen ma väga oma liigkarvasust, j
> ube kompleks on.
PAREM ELADA VANA MEHE TIIVA ALL ,,,
SEE ELU KOGENUD MEES ----EI NÕUA NAISELT
ET KARVAD OLGU KOGU AEG PÜGATUD :::
 
24 ... SINA Vajad meest,, 06. september 2017, kl 09.12
tüdruk Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> kas kahekümneneljane sobib? või jään äkisti liiga
> nooreks? SOBID ,,SOBID
OOTAN KARVADEGA NAIST JUBA AMMU ,,,'
VOT ENAM POLE LEIDNUD ---- miks ----KÕIK NAISED ON
LASKNUD KARVAD ÄRA PÜGADA ?
Vanem mees teab ---mis on hea !
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!