Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
miks pettuda?
 
loodusmees- lootusemees 02. oktoober 2007, kl 10.29
Huvitav portaal siin!
Mehed ja ka mõned naised püüavad leida sõpru, partnereid, suhtlust ja juhuseksi kõikvõimalikel viisil.
Soovid ja tahtmised nagu inimlikud- aga vastused on nagu 20-aasta tagused nõuka ajast!
Olge inimesed looduslähedased- ärge materdage soovlikke ja loovusega õnne- ja naudinguotsijaid- OSALEGE ISE KA PAREM ETTEVÕTMISES, või aidake kaasa!
 
SügiseNaine 02. oktoober 2007, kl 10.34
Toetan 100-ga!
Alati nõus erinevates ettevõtmistes osalema ja uusi kogemusi omandama.
Lahtist mõistust ja häid ideid!
 
siirus 02. oktoober 2007, kl 10.38
Iga sõnaga küll nõus pole!
Õnneotsija????Kes meist ei otsiks õnne?
Kuidas teemaalgataja ISE OSALEB?:)
 
laomees 02. oktoober 2007, kl 10.45
Tahaks suhelda, kuid ei tea, kas "kena proua 52" ka kandoomi kasutab!
 
siirus 02. oktoober 2007, kl 10.49
kenal proual ju aadress siin,kirjuta ja küsi,seda teemat ei pea avalikult tõstatama.
 
teemaalgatajale 02. oktoober 2007, kl 10.50
No näed...ei saa ju...
To laomees,küsi tema käest ise miks sa teemat rikud...niimoodi lähebki siis metsa teemaarendus...
 
anu 02. oktoober 2007, kl 10.54
Juhuseksi otsivad siin noored, kes tahavad teemat läbustada, vanemad inimesed tegutsevad, aga ei lobise sellest!
 
SügiseNaine 02. oktoober 2007, kl 10.55
Laomehel ikka laomehe naljad ;P Aga siin ju avalik kultuuriruum.Milleks häbeneda...pritsime välja kõik, mis kahe kõrva vahel on.Lootusetu.
 
loodusmees- lootusemees 02. oktoober 2007, kl 10.55
Ühe kreeka filosoofi järgi olidki inimesed õnnelikud, õnnetud ja õnneotsijad!
Õnneotsija????Kes meist ei otsiks õnne? Kulla "siirus", kas sina ka õnnetu?
Mina osalen sellega, et ei tee maha tegijate tutvusi ja suhtlust edendavaid ettevõtmisi!
 
JAAA(N48) 02. oktoober 2007, kl 10.56
Miks ka mitte õnneotsijad? Meil kõigil on õigus olla õnnelik. Väikse vahega, kes mida või keda Õnneks peab. Õnne üks osa on ka nauding, mis selle täiuslikuks teeb. Kui midagi vahel untsu läheb, siis mõelge, milleks see jälle hea võis olla.
... Pea meeles, et alati ÕNNEMAAD, on murede merede taga.
/Ei mälete, kellele kuuluvad need read./
 
loodusmees- lootusemees 02. oktoober 2007, kl 10.59
Kui laomees arvab, et tema õnn seisneb "kena proua 52" kandooni kasutamises või mittekasutamises- las tegeleb selle probleemiga!
Õnn kaasa sulle "Laomees".
 
siirus 02. oktoober 2007, kl 11.03
Olen jahh veidi õnnetu!
Mina ka ei tee maha teisi.Aga kui aadress olemas ja konkreetne küsimus,miks laomees ei võiks sealt küsida.
 
loodusmees- lootusemees 02. oktoober 2007, kl 11.05
to:JAAA(N48)
Nõus sinuga!
Samas püüan selgitada, et inimene, kes on õnnelik- see ei saa samal ajal olla enam õnneotsija- ta on selleks korraks juba õnne leidnud!
 
SügiseNaine 02. oktoober 2007, kl 11.09
Aga inimloomus on paraku selline, kes pürgib ikka edasi ja järjest täiuslikuma poole.Olles leidnud ÕNNE, ei tea me ju kas järsku ehk teise nurga taga midagi veel ÕNNELIKUMAT meid ei oota...
 
siirus 02. oktoober 2007, kl 11.10
selleks korraks õnne leidnud...
kas seda saab nii kergelt võtta,et ahh,küll see õnn tuleb varsti jälle mu uksele...
asi on suhtumises ja õnne äratundmises.
 
loodusmees- lootusemees 02. oktoober 2007, kl 11.12
to:siirus
Olen jahh veidi õnnetu! nii räägid!
Milles seisneb sinu õnnetu olek ja millega meie, kes teisi maha ei tee ja mõista püüame- saame sinu õnnele kaasa aidata/osaleda?
 
SügiseNaine 02. oktoober 2007, kl 11.14
Ma just tahtsingi küsida siiruse käest, et miks sa õnnetu oled?
 
jaana 02. oktoober 2007, kl 11.18
Käime katuseid mööda.........:)
 
jaan 02. oktoober 2007, kl 11.20
mis siin ikka õnnetuna katusel konnata võib veel alla kukkuda :P
 
siirus 02. oktoober 2007, kl 11.23
Oi,olete nii armsad,et soovite aidata!:)
Aus vastus teile:puudub hea ja mõistev kaaslane.
Tundus,et leidsin ta netist ühest kohast,aga osutus lihtsalt valelikuks kahepalgeliseks rikkuriks!:(
Tore,et ei kohtunud...avalikuks tuli varem.
 
siirusele 02. oktoober 2007, kl 11.27
oled sa ikka siiras hetkel? su jutus tunnetatav vastuolusid!

...või siis minu siirus teistsugune.
 
siirus 02. oktoober 2007, kl 11.30
milline vastuolu?
 
annu 02. oktoober 2007, kl 11.37
siirus:
Sa ju reaalis ei kohtunudki selle mehega, miks see sind õnnetuks teeb?
Mina olen ka õnnetu, tahaks ,et keegi natu, natu kallistaks mind, olen nii üksi, nii üksi!!!
 
SügiseNaine 02. oktoober 2007, kl 11.46
Oi-oi...see pole põhjus olla õnnetu.Pigem ole rõõmus, et just nii läks ja mitte teisiti.Kõik,mis ei tapa teeb ju tugevaks.Ole optimistlik siis tõmbad õigeid inimtüüpe ligi.Ja vahel on hea olla üksi.See aeg kulub iseenda tundmaõppimisele ja arusaamisele mida üldse vajad.Kaua aega arvasin, et õnne pakub vaid mõistev kaaslane.Enam ma nii ei arva.
 
siirus 02. oktoober 2007, kl 12.02
Ma olen üksi olnud piisavalt,ma tean täpselt keda,mida tahan ja ma pole olnud ega ole veel kellegi siirus.Võtsin sellise nime täna!:)
 
siirus 02. oktoober 2007, kl 12.24
to siirusele

räägi,milline om SINU siirus?:)
 
yllike 02. oktoober 2007, kl 15.07
to SügiseNaine
Kõik, mis ei tapa teeb tugevaks...
Jah, tõesti teeb tugevaks ja nii tugevaks, et jäädki üksi oma tugevusse...
Eestis on see jah probleem, et keskeas naisi palju üksi...loomulikult, alati pole õnneks kaaslasi vaja....kuid inimloomusi on erinevaid...mina olen ka 12 aastat juba üksi (mehe-naise suhe) olnud, eks see aeg on muutnud ka mind...näe, ei tapnudki, seega sain tugevamaks!
Aga ikkagi ihkaks enda kõrvale lähisuhet, see tahtmine peaks ju inimlik olema!
kirjad : yllike@hot.ee
 
nunnu 02. oktoober 2007, kl 16.27
Kuidagi igava võitu on siin foorumis.Õnnelik, õnnetu, aus, siiras . Miks peab naine kondoomi kasutama? Imelikud tüübid.
 
trapets 11. september 2017, kl 03.29
mitte ei saa aru, kas 50+, kes peaksid siiski elukogenud olema, kunagi nii otud olidki?
 
niion 12. september 2017, kl 03.08
Olid olid - küll tänapäeva inimena saab olla tark - ainult googelda - aga kas ka õnnelikum seejuures!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!