Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
ettepanek
 
n50 30. september 2007, kl 21.48
Teen ettepaneku nimetada foorum 50+ ümber-foorum kiimakottide nurgake.saan aru,et selles eas on paljud üksi jäänud või partner nõrgaks jäänud,aga sellises hulgas kiimas inimesi pole ma enne üheski foorumis näinud.Pole siis ime kui nooremaid siia ei taheta.Või pole selles eas enam muust rääkida,või ei osata muud rääkida,see jääb arusaamatuks.Tahtmatult jääb mulje,et see kepijutt on ainuke asi,millest kõik aru saavad.
 
Irma 30. september 2007, kl 21.55
Tegelikult on siin nii,et seda teemat,mis ei paku pinget,pole vaja lugeda ja kaasa rääkida.Nii hull see asi ka pole,siin teemasid küllaga ja palun,tee üks teema!Viriseda oskavad kõik-tehke ise ka midagi!
Ja tutvumine olgu ikka meieealistel siin.
 
- 30. september 2007, kl 21.56
mite et ei taheta nooremaid, vaid neil pole siia asja, nende jaoks on Tutvuskuulutus, koht kus nad oma jutujuulat peavad aga sõimlemas siin käivad, et labastada.
 
to Irma 30. september 2007, kl 21.57
Kui vana siis sina oled, aasta tagasi rääkisid oma küüntest ja geelidest, nüüd ronid siia juba.
 
Irma 30. september 2007, kl 22.06
57olen ja mis siis!Ja see küünetüdruk ei olnud mina!
 
Irma 30. september 2007, kl 22.16
Hakkab pihta jälle!:(
Mina olen Irma,kes tuli siia foorumisse,siit leidsin Rudolfi armsad kirjad ,olin siis ainus Irma.Süüdistused hakkasid tulema kõikjal esinemise kohta,millest minul pole siiani aimugi.Kahju,et kõigil just seda nime vaja...ma pole veel 57,sinnani päris mitu aastakest veel..
Käin siin harva ja sedagi ikka Rudolfilt kirja oodates,sisetunne ütleb,et ta ongi see ...

Kirjutage üksteise võidu,Irmakesed,jõudu teile!:)
 
Lihtsalt 30. september 2007, kl 22.47
Kuna see on vaba foorum, kõik soovijad saavad siia kirjutada, siis vaevalt on kõik 50+ naiste-meeste kirjutatud, vaid siin käib igasugune seltskond õelutsemas. Ei tasu nende libakirjutiste pärast leili minna.
 
juula 30. september 2007, kl 23.26
lase käia!
 
50+ 30. september 2007, kl 23.37
Teemaalgatajal on õigus. Olen sama tähelepaneku teinud. Asjalikke teemasid vähe ja minul on siin surmigav, kuigi olen paar tavalist vestlusteemat isegi üritanud algatada. Kui endal eluga kõik hästi ja kiimalised vanamehed pinget ei paku, siis see nurk jääb lahjaks.
 
JAAA(n48) 30. september 2007, kl 23.48

No näed, õhtu käes ja sama "auk jälle lappida". Kes noorem, kes vanem? Kas mees või naine? Ära te veel ei tüdine.
Homme algab uus töönädal, võiks midagi ilusamat ja huvitamat arutada enne magama minekut.
 
50+ 30. september 2007, kl 23.50
to JAAA(n48)
sooviks sulle kena töönädala algust! 48 on ilus iga, kõik hea on veel ees, mõtlen päriselt:)
 
JAAA(n48) 30. september 2007, kl 23.57

Milline sarkasm, proua 50+.
Ja kena töönädalat võib mulle ikka soovida, ja on tõesti ilus iga see 50-2, loodan, et selle paari aastaga ei jõua ma seda võrd kibestuda.
 
50+ 01. oktoober 2007, kl 00.12
Sarkasmist pole juttugi! Ma 52 (mitte "kena proua 52":P) ja alustan uut eluperioodi, peas igast plaanid ja põnev on. Millest kibestuda, aru ma ei saa? Pagan, ainult raha pole õppind hoidma! Kas sul on plaanis järgmised 40 aastat (nüüdsel ajal elatakse peris kaua ju;) oma vanuse üle kurvastada?
 
JAAA(n48) 01. oktoober 2007, kl 10.49
Vist läks midagi viltu, aga, kui eelnevat lugeda siis enamus kasutavad nime n50+. Ja saa sa siis selle "õigele" pihta. Vabandan, kui solvasin kedagi.
Aga see meeste kirumine ja kõik muu sinna juurde tüütab ikka ära küll. Kas siis muid probleeme enam ei ole?
Kena päeva teile kõigile!
 
m48 01. oktoober 2007, kl 11.06
to
JAA(n48)+kõik teised kohe 50.
Tutvun teiega, naised!
Lugupidamisega head päeva soovides.
 
uiui 11. september 2017, kl 02.35
vanasti isegi vananeti kiiremini
 
eietaja 13. september 2017, kl 03.35
Vanasti oli aega kõigeks - tehti tööd ja sugu, kirjutati ja oodati kirju.
Vananeti väärikalt - nüüd memmedel minid selgas ja tikkkonts jalas.
Nüüd on elutempo sootumaks teisem - mitta ainult noortel.
Kiirus võtab silmanägemise - monitorid kumavad ööd kui päevad.
 
coco 13. september 2017, kl 09.59
Ei saa mitte vaiki olla selle toreda teema peale. Loen ja imestan, jälle nutulaul seksi-ja kiimakottide uputusest. Aga mida ei näe, on kiimakotid ise, on vaid kiimakottide tagaigatsejad. Jõudsin juba mõelda, et ma ei tea ju kui tore intelligentne kiimavaba foorum see vanasti oli nagu siin kooris õhatakse ja oplaaa, mis ma näen... sama teema ja samad mured aastast 2007:)
Ei muutu siin päikese all mitte miski, ikka samasugused vingujad aastast aastasse ja näevad tonti seal, kus seda pole. Head seksimist!:)
 
Vana peer 16. september 2017, kl 04.26
Aitäh, coco. Ma nüüd terve nädalavahetuse ürita meenutada, mida see tegevus endast kujutas.
 
kle 16. september 2017, kl 20.04
vana peer, söö hapukapsast või hernesuppi, on peer kogu aeg värske/noor
 
unistaja 19. september 2017, kl 05.03
Ekstaole - suur ja kole.
Niikaua kui mäletan - ikka sellest unistan!
Mis paneb hommikul reipana ärkama ja maailma liikuma - ikka ihalus .
 
just 22. september 2017, kl 23.24
ihalus ilusa elu järele, kus või maksab 2 senti ämber ja Heimar Lengi laadsed lipsustatud kaunismehed ulatavad igal nurgal roosikimbu.
 
7 maa ja mere tagant 22. september 2017, kl 23.42
to just: sm sõnaseppa olen ma nõus lugema tundide kaupa!
 
just 22. september 2017, kl 23.53
selles oleme me sinuga sarnased, 7 maa ja mere tagant
 
7 maa ja mere tagant 23. september 2017, kl 00.05
to just: ja kuidas on erinevustega?
 
just 23. september 2017, kl 00.25
ütleme nii, et erinevused rikastavad inimkonda
 
7 maa ja mere tagant 23. september 2017, kl 00.27
et siis kirjutad siin foorumis usinasti erinevate nimede all :)
 
just 23. september 2017, kl 00.30
kas just usinasti, aga püsivat nime tõesti pole
 
7 maa ja mere tagant 23. september 2017, kl 00.47
täpsustav küsimus: kas püsinime pole olnudki või oli ja nüüd enam ei kasuta seda.
 
just 23. september 2017, kl 01.10
püsinime pole olnudki, siit läbi astudes on siiani alati sobinud selline neutraalne "just", "kes", "mis". kas sul on keegi kaduma läinud?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!