Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
terapeut Ervin Hurt?
 
tytar 24. jaanuar 2013, kl 21.47
mingi tervendajate saade pidi olema kanal 12-s, kus see mees rääkis ja mu ema tahab kangesti talle helistada. aga saate foorumist lugesin et tasub vanainimestele meelde tuletada mis kõne maksab. kas keegi on käinud selle mehe juures ja teab lähemalt rääkida? arvan et kallis oli helistada saatesse... Internet ütleb et see mees käib mööda kultuurimaju loenguid pidamas ja ilmselt leiab nii abivajajaid, kas on keegi konkreetset abi saanud ja mis tõvega? lubasin emale et uurin...
 
NikumuKidze 24. jaanuar 2013, kl 21.53
Tytar kirjutatakse ikka tütar.
Kus koolis sa käisid?
 
jah 24. jaanuar 2013, kl 21.58
see on see meeter 68 joorss kellel nii suur alaväärsus komplex et peab end poksijaks,vehib natuke oma mikromõõtmetes rusikaga ja arvab et on kõva mees. viimsi tõusik ka vahib arvab et ta on mingi tegija.
 
niisama 24. jaanuar 2013, kl 22.05
müstikanurk seal allpool, kui keegi juhtumisi ära eksis
 
hahahaa 24. jaanuar 2013, kl 23.59
see samapalju tervendaja kui sa, teemaalgataja, auruvedur
 
ehhh 25. jaanuar 2013, kl 00.14
kunagi oli diskor...nüüd siis ''tervendaja'' :D
 
naine 25. jaanuar 2013, kl 06.46
Tytrel tasuks korraks vaadata kanal 12 pealt seda saadet ja siis järeldada, kas emal tasub välja käia 2 ja pool euri kõneminuti eest.
 
jah 25. jaanuar 2013, kl 08.05
Mina olen seda saadet vaadanud ja ikka imestanud, kui palju vanemaid inimesi sinna helistab ja aina kallis minut jookseb. Erilist tarkust pole sealt vastuseks kuulnud, mingit jama ka mitte. Üsna sellised vastused, mida isegi tead juba vanemas eas. Aga, osadele öeldakse helistage õhtul või siis vastuvõtule, et pikemalt harutada asja. Huvitav oleks teada, mida vastuvõtt maksab ja helistamisel ka kindlasti mitte tavahind.
 
lisaks 25. jaanuar 2013, kl 08.07
7 veebruaril pidi see Ervin Indiasse minema ja enne sai sinna saata oma või abivajate lähedaste pilte, et ta siis võtab need Indiasse kaasa ja konsulteerib seal targematega.
 
murakas 25. jaanuar 2013, kl 08.59
olen saanud temalt abi oma probleemidele, see igaühe enda asi, kus v kellelt abi otsib oma probleemidele. kedagi halvustada on inetu ja madal.
 
@ 25. jaanuar 2013, kl 09.06
Ka mina sain temalt abi, tasu ei küsinud, andsin vastavalt oma võimalustele.
 
jah 25. jaanuar 2013, kl 09.10
Oled üks müstikanurga põhikliente? Need seal enamuses abivajajad.
 
ja-jah 25. jaanuar 2013, kl 09.13
Olen kuulnud, ta on surnuid ellu äratanud.
 
teemaalgatajale 25. jaanuar 2013, kl 09.17
äkki pöördud selgeltnägija Viktoria poole, kiidetakse väga.
 
jah 25. jaanuar 2013, kl 09.21
Ütlen ausalt, et põlgan isegi inimesi, kes müstikanurka külastavad, rääkimata et ise sinna peaksin minema. Piisab, kui kirjutab @ ja juba tunned, kuidas ise vihkamise laengu välja saadad inimese suunas isegi tahtmatult.... Ja see ON tõene.

Head päeva teile, kes te teistest toitute oma roiskuvas maailmas!
 
PALVE 25. jaanuar 2013, kl 09.22
SOOVIN SULLE ELLU VÄGA PALJU HALBA!
 
müstika 25. jaanuar 2013, kl 09.28
kõik tuleb bumerangina tagasi, võta tagasi, kui lukku ei löönud;D
 
miks mulle ei meeldi müstikanurk 25. jaanuar 2013, kl 09.37
Juhtus nii, et palvekanal oli lahti.
 
to murakas 25. jaanuar 2013, kl 11.43
kas saaksin Sinuga kontakti? ilkujad mind ei kohuta:-)
 
mürakaru 25. jaanuar 2013, kl 14.49
täna oli super saade näiteks, dr Viktor Vassiljev vastas.
 
valleraa 25. jaanuar 2013, kl 20.15
õppige muna hüppamise trikk ära
 
hihh 25. jaanuar 2013, kl 20.18
või kuidas saavad pakendid uue elu
 
Sevi 27. veebruar 2013, kl 12.49
Räägi parem ise oma emaga,tuleb palju odavam.Ja kui on mingeid terviseprobleeme,siis on õigem pöörduda arsti, mitte hea jutuga diskori poole.
 
tibu 27. veebruar 2013, kl 19.21
Sinna helistavadki väga rikkad inimesed, kes on end laenudega rikkaks teinud.
 
kah loll! 19. märts 2013, kl 19.15
oleks tore saada vastukaja , kas keegi Ervini indias käimisest kasu ka saanud on ja kui suur, oli osalustasu --kolmanda silma puna,pakikese õli ja pudelivee kotikeses saatmise eest?7pudeliveest lasin muide tuttaval labori analüüsi teha, kus kindel vastus--ei ole jõe vesi/Mõtlemist meil kõigil--ullikestel!Ja kui meiesuguseid veel leidub, siis varsti sõidab ta jaapanisse, meile tervist tooma!Diskor ja ravitseja--pätt on!
 
nojah 25. märts 2013, kl 16.00
Keegi ei käse sul pätiga kontakteeruda, veel vähem vett lasta tuua.
 
kauavaadanu 27. märts 2013, kl 16.49
Erwin aitab väga paljusid inimesi,sest ta RÄÄGIB nimestega, kes arstidelt , lähedastelt ja endalt vastuseid elulistele küsimustele, mis on tekkinud.Saatesse saab ka sõnumeid saata ja vaadata saade@saade.ee aadressilt 11-13.40.Hämmastav kui soe ta on ja annab lootust hästi ebakindlatele ,haigetele ja ummikusse sattunud inimestele ja tuleb ka koju reaalselt tervendama.Ise olen skeptiline eluaeg ja nüüd vaadates kõiki neid saatesolevaid, näen nende kasulikkust.
 
Urmas 04. aprill 2013, kl 23.10
Kuule Sina " kah loll" , tundub et oledki üks loll! Kui Sa miskit ei tea, siis ära pole mõtet oma sõna paotadagi, usun et sa oled üks ihne koll kes pole oma eluga midagi saavutanud ja seejärel teiste elusi torkimq hakanud, mine tee endast ka üks laboritiir vaata mis vastuse saad, kloun!
 
Hannah 04. aprill 2013, kl 23.14
Tegemist on väga sõbraliku ja meeldiva inimesega, kellel tõesti on müstilised võimed! Temast lausa õhkab energiat ja kannab seda teistelegi! Olen tema juures käinud ja jäin väga rahule. Suudab isegi kõike ummikusse jooksnud inimese positiivselt laadida. Tore inimene!
 
Televaataja uudishimust 30. aprill 2013, kl 13.22
Hämmastav, et inimesed, kes on võimelised arvutit kasutama, internetis surfama on nii naiivsed kergeusklikud ullikesed, et sellisest jamast end nii mõjutada lasevad, et oma viimased veeringud sihukestele pättidele ära annavad!Suhelda saab ju kasvõi siinsamas suures ja laias internetis täiesti tasuta!
Mina keelaks nende alatute müügimeeste, kes vanakestelt nende kirsturahagi välja petavad tegevuse ära!Armetutest haigetest Kanal 2 poolt ebaeetiliselt ärakasutatavatest VANAINIMESTEST , KES ÜKSI JA HOOLETA JÄÄNUD ON SÜDAMEST KAHJU!!!
KUS SA OLED RÕIVA-NOLK, kes absoluutselt enneaegselt sotsministriks saanud, miks ei täida oma töökohust sots.vallas, nii raha kui hooldus... ???????????????????????
Ja see loba, et Erwin-diskor tasu ei küsinud, aga andsin palju sain!!!!! :(
Kui ta sind tagasi kutsus, siis tasu hea oli. Vastasel juhul said juba imeliselt terveks!?! :)
Ja see pidevalt ja üha tihedamalt, pea igaühele, omale koju helistamise palve! See on veel alatum klientide otsimise viis. Ei tea palju Kanal 2-le maksab omale töö kindlustamise eest ?!? :)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!