Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
Tere laupäevahommikut!!! :))
 
Rõõmus Inimene 13. detsember 2008, kl 07.38
Parim päev, laupäev käes! Hõikan teile kõigile ühe tere; loodan, et tänase päeva jooksul ilmuvad - no jõulukingiks või nii - välja ka kraaks, kotkas, nell, alina ja muud kadunud (mitte kadunukesed!!).

Sõbranna veab mind täna suurema linna peale; eks siis õhtul tulen oma muljeid jagama... Päike alati te toidulaual olgu!
 
aime 13. detsember 2008, kl 08.00
tervitused ka Järvamaalt! --
 
IRW 13. detsember 2008, kl 08.04
tere ja kena päeva!
 
kadunuke 13. detsember 2008, kl 08.18
tervitused ka Jõgevamaalt:)
 
ama 13. detsember 2008, kl 09.49
päikest !!!!
 
Rozza 13. detsember 2008, kl 09.59
Tegusat laupäeva kõigile Tallinnast...:)

Ps. kui kellelgi juhtub päikest üle jääma, saatke siia...:)
 
õunasüda 13. detsember 2008, kl 10.22
Tere-tere kõik see pere!
 
mii 13. detsember 2008, kl 10.40
Tere kõigile.
Päikest peab endasse niipalju koguma, et seda siis südames oleks, kui väga vaja läheb.

Rozza
saadan sulle ühe kiire, päikesekiire, püüa kinni......
 
Rozza 13. detsember 2008, kl 10.44
mii
Tänan sind! Kui päevad on ühtlaselt hallid ja taevas vajunud maadligi, siis oleks kindlasti abi ka ühest sõbralikust päikesekiirest...:)
 
mii 13. detsember 2008, kl 10.52
Sellepärast ongi vaja neid päikesekiiri hinges hoida, et ühel heal päeval, ei juhtuks halbu asju.....
 
valulla 13. detsember 2008, kl 11.48
Kaunist ja mõnusat laupäeva :)

"… kui kaoks mu õnn ja kuldne värv… Kui ma ei näeks oma peegelpilti enam tiigil… kui ma ei tõuseks idast ega loojuks läände? Kas olete mõelnud, mis saaks siis, kui mind äkki ei oleks?
Te teate, et ma olen teie kõigi päikene - see, kes kõik teie päevad värvikaks muudab. Olen päikesekiir, kelleta valgust te ei näeks. Mina olen teie päike olnud juba kaua aega, te ei oskaks minuta. Ma olen sära teie sees, olen kõla teie ees. Ma olen teil olemas, alati on mind võtta, alati ma aitan, alati oskan muuta heaks tuju.
Olen päike, kellel hing. Olen kiir, kellel varjud. Paistan teie peale oma täies hiilguses, olen ilus ja ainulaadne. Ma olen see, kes paneb teid naeratama. Ma olen see, kes toob lohud te põskedele… Paremal juhul suudan viia ka kõik teie mured…
Suvel lisan märkamatult teie kehale pruunika jume, mis teid naturaalselt kauniks muudab. Mina olen see naerev päikeselaps, kelle pärast kõige pisemad neid sootuid “Teletupse” vaatavad. Ma olen teie naer, kus pisar võib end peita, kuid olen see, kel veel palju võita."
 
sirel 13. detsember 2008, kl 12.00
Halli hommikut teilegi.
Päikese koristasin laualt ja panin leiva asemele, päikese sokutasin öösärgi alla, nüüd ta trallitab seal ja teeb tuju kõikseaeg paremaks.
 
valgamaalt 13. detsember 2008, kl 12.12
tervitused ka lõuna poolt!
 
Kiireke 13. detsember 2008, kl 12.16
tervitused mulgimaalt!Päike on meis endis,otsige üles!
 
õunasüda 13. detsember 2008, kl 12.19
Kiireke valetab, sireli öösärgi all pidavat olema, või mulgimaa kah seal:))))
 
Rozza 13. detsember 2008, kl 12.37
õunasüda
Kui päikest on palju, siis peaks jätkuma seda igale poole...:)
 
õunasüda 13. detsember 2008, kl 12.45
Rozza
kui mu prillid ei peta, tuleb meil mõlemil hästi keskenduda ja meenutada...:), kollane vist oli....
 
Rozza 13. detsember 2008, kl 12.47
õunasüda
Mäletan, et oli ikka pimestav ja soe...:)
 
Kiireke 13. detsember 2008, kl 12.49
Ma näen juba kuidas teil silmad säravad ja tuju läheb paremaks!
 
Rozza 13. detsember 2008, kl 12.51
Kiireke
Heade inimeste poolt saadetud päikesekiirtest süttivadki silmad nagu jõuluküünlad...:)
 
õunasüda 13. detsember 2008, kl 12.56
Rozza
kus ta pimestav oli, ühegi mölaka otsa ei koperdanud:)))
ja mis soe see on, kui nahk läks...tuline siis ju
Kiireke
tujul pole aega s..... ollagi:))))
 
valulla 13. detsember 2008, kl 13.11
Päike on tegelikult kogu aeg minu juures olnud...;)
 
õunasüda 13. detsember 2008, kl 13.16
ja varsti jälle kuskilt loed - X=C=J=Z jne
igatahes mina pole võtnud! päikest muidugi:)
 
valulla 13. detsember 2008, kl 13.30
õunasüda
seleta mulle rumalale, mis valemi lahend on :)
ja mina pole ka võtnud, ta lihtsalt passib siin, olen juba mitu vihjet teinud, et teised nagu kah ootavad...:)))
 
valulla 13. detsember 2008, kl 13.34
Ja siin väike käsitöönurk: igale oma päike :)

http://mulje.ee/Vahe_paikest
 
õunasüda 13. detsember 2008, kl 13.41
valulla
lähen panni lakkuma, varsti keegi just nii mulle käratab:))))st. käkiküpsetamine on järjekorras...:)
ajage nüüd surmtõsist juttu edasi
 
valulla 13. detsember 2008, kl 13.45
õunasüda
keera siis aga käkki, aga mul siin na imelik üksi omaette rääkida :)
 
ama 13. detsember 2008, kl 14.08
no sirel peab tõelist laupäeva...öösark järgmise hommikuni seljas..või ehk esmaspäev käsib ära võtta:=))
Mäletan, kui oli nädalavahetus, siis minu ema pidas ka puhkepäeva...öösargis olles, tõeliselt puhkas, sest tööpäevad olid tal väga kurnavad..ja meie lapsed siis tegime ema eest kõik toimetused ära...
Aga päikest oleks vaja küll...eriti südamesse, krt, argimured suruvad julmalt peale..
 
Alina 13. detsember 2008, kl 22.33
Mina siin, tulin vaatama, mis toimub. On olnud kiire ja ei ole saanud aega. Lugesin vanu teemasid, huvitav oli. Aga mul oli külaline, teie delfikas, teel Vladivostokist koju. Oli kolm päeva ja pani terve meie pundi elama ja tegutsema, isegi siis kui väsinud olime. Tuli noorus meelde. See külaline oskas kitarri mängida ja laulda, kolas veel ringi majas ja parandas, mis parandada andis, meie-mina, minu mees, poeg, Lonta saime nagu tortsu energiat juurde. Praegu olen natuke kurb, peale sellist elevust majas mida see ainus isik tekitas. Nell on kuhugi kadunud, ei tea kas probleemid ehk emaga?
 
vantsik Alinale 14. detsember 2008, kl 00.41
Oh tore Alina, et sinust lõpuks ka midagi kuuleme! Me Tüdrukuga - oih, nüüd on ta Rõõmus, hakkasime just mõtlema, et vaja teile seal Nelliga hõigata, et kuhu te kadunud olete ja nüüd oledki kohal! Ma täna sõbrantsiga mängisime timurlasi ja vedasime ühele vanapaarile talveks kartuleid aga vahepeal olin kah lapselastega kõvasti rakkes - mul neid üksjagu ja noortel ju vaja koguaeg juurde õppida ja täiendada end, eks siis vaja kohal olla ja tegelasi kanseldada. Praegu just lugesin, et Kowalski tuli Magadanist (tema see delfikas või?) ja huvitav oleks teada, kuidas seal Venemaal nüüd kah elu läheb? Meil just eile öeldi telkus, et vaeste supiköögis kolm korda rohkem inimesi kui aasta tagasi ja siis meenus, kui Nell just umbes kuu aega tagasi rääkis, kuidas vanad neil supisabas seisavad ja ma mõtlesin, et millal see värk meile jõuab ja käes ta ongi, peale selle veel suured vallandamised aga keegi ju ei tea, mis edasi saab, sest sellises mastaabis pole sellist asja enne olnud. Kas Lonta on sul korralikuks koeraks kasvanud või teeb veel kutsikavempe? Räägi kuidas Moskvas praegu eluke nii üldiselt.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!