Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
MIS OLEKS KUI ...
 
Hegemon 29. september 2008, kl 12.10
... sa tunneksid igavust ja surfaksid netis...
... ja maabuksid ootamatult delfis ja leiaksid sealt midagi uskmatut - midagi sellist nagu viis null ja pealegi..
... sa vaataksid ringi ja uskmata oma paljunäinud silmi..
... tunneksid juukseid tõusmas juurelt püsti..
... sa võitleksid uudishimu ja hirmuga ning arvaksid TÕESTI, et oled sattunud varjatud paralleeluniversumi viiekümnendasse ringi..
... ning uskmatuse agooniaga võideldes, ohtu põlglik-narrivalt trotsides, irooniat kui taevamannat sõnakütuseks pumbates...
... võtaksid sa südame rindu ja teeksid PÄRIS OMA TEEMA...

" MIS OLEKS KUI ... "

/võib tarbida nii vee kui mahlaga;/
 
Tüdruk 29. september 2008, kl 12.19
Issand jumal, kui tore idee ja kui rumalal ajal! - keset päeva! Mul vaid 20 minutit kohvipausi-aega, praegu ei jõua küll sinu teemaga haakuda... aga põnev, põnev! Jätan meelde... Võib-olla on mõni, kel juba esmapäeva ennelõunal inspiratsioon peal... jõudu siis neile!
 
Minna 29. september 2008, kl 12.21
Ega vist polekski midagi hullu, ma arvan, mina ütleksin sulle vast tere ja veel, et on tore kui su süda nüüd rinnus tagasi on:)
Ja kui võimalik, siis mulle lahjendatud jõhvikamahlaga paluks, lisaksin, ei muud hullemat miskit:)
 
sähvatus 29. september 2008, kl 12.24
Teema tehtud, kuid mitte just siin;)

Võtan kõike rahulikult: ju siis nii peabki olema.. Tormamist ei torma vaid jään paigale ja ootama, mida pakutakse ning kas ka mulle midagi sobilikku?
 
Hegemon 29. september 2008, kl 12.27
... me teeksimegi oma rumalusi kesk selget päeva, sina tüdruk, kes sa suhtled issanda endaga... siis jõuaks enne õhtut valmis ja mäele... sealt hea hüüda allajääjaile - mõelge, mis oleks kui... tulnuks te samuti meiega ülesse .......;)
 
sähvatus 29. september 2008, kl 12.44
Treppidest ülesse mäele ma juba ronisin ja sinna jäin ootama...? muidugi toimus see unenäos :)
Ootan natuke veel...;))
 
Hegemon 29. september 2008, kl 12.44
... pakuks Minnile jõhvikavett ja jooks ühe janu temaga..

... sütitaks sähvatust mõne pikantse torkega... /kas magava sähvija suhu võib midagi jooksvat oodata... podagrat või kosilast või mõlemit koguni korraga;?/

ja jääks midagi ootama.. vastust ehk pakub ka keegi šampusevett..
 
sähvatus 29. september 2008, kl 12.53
Vähemalt ühte torget sain tunda ;) ja kes teab ehk polegi ma seekord juhuslikult siin... ;) Kahte asja korraga saada on vist liig ja priiskamine..
 
Midri ( esialgu Minni ) 29. september 2008, kl 12.55
Hegemon, puhas vesi on igatahes parem mõte kui shampus, eriti kesk päist päeva, vähemasti nendele, kes tööl ja mina seda olen, seega VÕTAKSIN selle jõhvikavee vastu küll kui sa raatsiks seda pakkuda:)
 
Hegemon 29. september 2008, kl 13.01
vada kus nüüd sähvis, endal pole teematki, aga tahab kahte ja korraga;) kas selline asi on nüüd au sees ja moeks, et ikka hulgi ja korraga? näe midril-minnilgi nimi topeldus, säh, võta oma vesi ja ära ütle, et pole saand... kuigi jõin poole juba ise pealt vähemaks;P
 
sähvatus 29. september 2008, kl 13.12
Hegemon
ah, et tema tõlgendas tahtmise alla;) Olgu siis pealegi nii saangi julgemalt tegutseda ja pealegi veel... kellegi kaitsva selja tagant ;)))

Ma küll panin kahtluse alla sinupoolse pakkumise ja pidasin tagasihoidlikult priiskamiseks kahte korraga saada :( Ma ei julge sellistest asjadest isegi enam kõvasti unistadagi.. :(((
 
kraaks 29. september 2008, kl 13.13
Hegemon
juht....sa tegid teema, me järgneme sinule. sinu võimuses on meid juhtida, vormida, kas headeks või halbadeks. me ootame, julgemalt edasi!:)
 
sähvatus 29. september 2008, kl 13.19
... lahkun vabatahtlikult... muidugi päikse kätte;)
 
Hegemon 29. september 2008, kl 13.20
... käivitaks kosmose trammi nimega "OLEKS", mh, kodanikud paralleeluniversumis siblijad?! ... see sõidaks marsruudil MAISED HIRMUD-KUISED ARMUD-UTOOPILISED SOOVID-INIMLIKUD DIMENSIOONID-REAALSED UNIVERSUMID... tea kas oleks sõitjaid-lendureid-astraalkiibitsejaid?

* joogid, kodanikud, on ses trammis vähemalt tasuta! NB: igasugused joogid! nastoikast nafta ja sipelgapiirituseni! lugege reklaami ja ostke pilet, hinnaks - ÜKS HEASOOVLIK ÜTELUS KELLESTKI, kelle varjugi te MUIDU..... ;P..... ükskõik kelle kohta siis, kasvõi ämmast või ülemusest või mõnest südamelähedasest kuulsusest /minust kasvõi näiteks;PP/
 
Hegemon 29. september 2008, kl 13.26
loobujad, ka suure päikese enda taha, on ikkagi ja ainult loobujad;)
 
Palun üks pilet! 29. september 2008, kl 13.35
Noh, ma teen selle asja siis ära! Olen 15 aastat pahane olnud ülemuse peale, kes mind (tookord veel koolis õppivad lapse ema) ära koondas. Ma ütlen ta kohta midagi ilusat: ta on järjekindel edasirühkija, tal on hea pea (ilma hea peata ei suuda keegi arstiks õppida); tal on jõuline ja tugev väljanägemine; ta suudab naisi kütkestada (jätan ära karjahtuse stiilis "mind-küll-mitte"!!); ta suudab tööd teha.

Kas piisab sellest eneseületusest, et astraallennule pilet lunastada????
 
kraaks 29. september 2008, kl 13.46
ma kiidaks oma naabrit, kes puhuriga lehed enda krundilt minu krundile puhub. lehtede riisumine ja põletamine on minu meelest maailma toredaim töö. ei tea, kas nii pisikese kiituse puhul piletit antaksegi? kui, siis kuhugi trammi sappa, kus logistab südame pahaks ja kõrvad kurdiks:P
 
to kraaks 29. september 2008, kl 14.04
a kas sul avakosmoses trammisabas rippumiseks vastav ülikond iki on????
 
ohoo 29. september 2008, kl 14.10
kas meie sähvatus on tuvustest jalga lasknud, oled sealsed mehed ära tutvunud:)
 
Hegemon 29. september 2008, kl 14.12
sobib, piletilunastaja, sellest piisas piletiks enam kui küll... aint kuis sind edaspidi hüüdagi, et lugupeetud kodanik palun üks pilet võitis hea esituse eest pileti martiinivagunisse marsiväljalend kirsi ja jääga? ..no kuule, V-Ä-H-E-K-E-N-E kirjuks läheks siis ju, või mis;)

seesinane varese armuhüüdu meenutav häälitsus.... väääääheks kipub jah jääma piletiks, sa kudagigi ei taha seda hääd kostmist oma naabri kohta kuuldavale tuua... ütled vaid, et TEEKS midagi sellist, aga tegusid netu, kas tead... no natukestki netu:(
ja ega sa seal trammi kloaagiaugu manu kah kükitada ei tahas niiväga, niiet lase aga oma heelepaelad valla ja tee miskit ilmvõimatut teoks - ütle ka naabri kohta mõni hää sõna, är koita;P
 
kraaks 29. september 2008, kl 14.17
ma olen vinge vares, küüned rullis ümber trammi saba. calypso asendab skafandrit. kui kuu peal maandume ,sulpsan sellega merre. tean küll, et õige daam reisib pungil riietest sumadaniga, aga ma ei ole ju õige daam. olen varesevaak:)
 
päikesejänku 29. september 2008, kl 14.20
et heasoovlik ütelus kellestki, kelle varju muidu...
on inimesi, kes on teinud meele pahaks, samas olen ma siiski hinnanud nende häid külgi ka, olen aktsepteerinud nende positiivseid omadusi, vaatamata sellele, et enamuse ajast on nad mulle meelehärmi valmistanud ja valdavalt minus negatiivseid emotsioone tekitanud...
mehevend, kes on oma kiusliku meelega me elu põrguks varem teinud, no mida ma nüüd siis heasoovliku ta kohta välja mõtlen :)
no et toob lastele siiski kommipaki, kui külla tuleb :)
 
Hegemon 29. september 2008, kl 14.26
selge, siiras ja asjakohane, sina, hele laik tapeedil, saad pileti nr 2.
niisiis meil on juba kaks reisijat, julgemini, härrased, julgemini!
kle, vinge vaak, pinguta nüüd veidi, PINGUTA ma sulle ütlen, ei see nüüd NII raske kah pole kui ikka VÄGA TAHTA :DDP **sügab piletiga nr3 stoiliselt kulmu.. /ega naera rohkem kui tarvis//
 
Trammijänes 29. september 2008, kl 14.30
Sööks ja jooks seal minagi, kuid suhu ei saa midagi:(
 
h 29. september 2008, kl 14.31
mulle ei paku pinget MIS OLEKS KUI...olen tegudeinimene
 
katuskulmudega kaloss 29. september 2008, kl 14.32
Kas poole hinnaga piletit kah saab? - no kui mul näituseks oma skahvander kaasas on? - kalossid ja vanamehe vana vihmamantel ja Mustiku lüpsinõu tagurpidi pähe??

Sedapsi, et... ma ei sallinud seda vana pukslejat Mustikut viimasel ajal enam kuidagi. Ikka virutas oma sitase sabaga mööda silmnägu... või virutas jalaga lüpsinõu ümber... Nüüd aga andestan talle kõik ja arvan, et oli ikka üks hea kodune lehm. Igal hommikul vaatas mulle üle õla otsa ja tegi tervituseks: muuh! Igal aastal poegis ilusa priske vasika... niiviisi 8 aastat järjepannu. Vaat siis sedapsi.
 
kraaks 29. september 2008, kl 14.33
kas aitab, kui sind ennast natukene paitan? kui ei, siis ei, ep ole mittagist tetta:P
kisun calypso seljast, lestad jalast. oleksin teadnud, et nende piletitega nii kidedad ollakse, poleks ehtimisega vaeva näinutki. suled kõik higised ja sassis, oli seda siis vaja:P
 
Hegemon 29. september 2008, kl 14.34
eks tegutse siis! mis vahti suu lahti, suu kinni, siis vahti ;)


jänes, mul on pileti juurde mõned porgandid kah... /ebamääraselt kuud vahtides....;)/
 
Hegemon 29. september 2008, kl 14.43
olgu, sa hallhääl, mis ma pai vastu ikka saan:) eks võta siis oma pilet nr 3 (aga kuumerre pead omapäi vonklema, giidi sellega kaasas ei käi /...no kui sa just minu tagasihoidlikku isikut personaalselt ei kutsu.. /

kulmudega jalavari, kes peab lüpsvat imetajat? see juba on midagi:D pluutoreisi pagasipoisiks saad juba oma nime pärast, imetajast rääkimata:)
pilet nr 4 - sinu!:D
 
kraaks 29. september 2008, kl 14.53
nüüd võin sind kiita ja paigi teha, sest halastasid vaagule. kaastundlik süda suurim väärtus,
mis antud inimesele.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!