Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
kuidas pealetükkivatest austajatest vanas eas lahti saada
 
tibu 22. aprill 2016, kl 06.54
Olen juba kõike proovinud,aknad lõin lausa laudadega kinni. Ust kinni lüüa ei saa,vaja endal vahel sisse-välja käia, et Keilast rongiga Balti jaama turule sõita tervisliku toidu järele.Soolapekk, seajalad ja porgandid on seal kõige odavamad. Hord austajaid on mind sealgi saatmas, küll kutsuvad kohvile,küll Kadriorgu jalutama. Kui ma kõigi nende vanameestega jalutama läheks, võiksin maakerale kolm tiiru peale teha. Lisaks need tüütud kingitused. Ükskõik, millise kapi ka ei avaks,et sealt kannariivi otsida, kohemaid kukuvad pähe sooblinahad, bordeaux veinid, hularõngad, briljantsõrmused, foie gras karbid ja muud tiaarad. Olen viimasel ajal juba kaalunud tuukriülikonna soetamist, et ometi sellest austajatekarjast lahti saada.Aga kardan,et nad hakkavad siis ihtüandrit teesklema ja ikka haagivad sappa.Mõni agaram laseb veel endale lõpused installeerida.
 
täielik jura 22. aprill 2016, kl 07.11
sooda oled....
 
Tibu tüüpiline kohting 22. aprill 2016, kl 07.25
Nonii, ülevaade tänasest kohtumisest: meesterahvas ostis kilekotti pudeli shampust(seda ta ütleski kohtudes, et hüppab korraks poodi) ja ühe karbi salatit(lootis vist, et ma tema koju kutsun, kilekotis oli veel kaks pudelit õlut, (ma ei joo õlut). Mina aga soovisin jalutada, vedasin seda suitsu ihkavat ja õllet ihkavat meesterahvast mööda parki ja metsaalust jalutuskohta suuresti ringi, ei lasknud tal kivi pealgi istuda, et ta saaks oma õllekest rüübata. Ikka jalutasin ja tema ähkis ja puhkis ,kuid jalutas kaasa ja kurtis, et kiilaspea kõrbeb aga ma tahtsin aktiivselt jalutada. Et ta kaineneks.Lõpuks meesterahvas kurtis, et kas me ei jooks võpsikus pudeli shampat!!! kuna tema lootis et saab seda minu pool teha(tule ansip appi!)aga mina pole vist selle asjaga nõus, saatsin ta kuu peale selle jutu peale ja küsisin ,kas ta tahab jalutada või tahab koju minna, tema tahtsi jalutada:))). Ma polnud nõus alkoholi pruukima(kuna ma ei pruugi ) ja eriti pargis...Lõpuks ütles mehike, peale pooleteisttunnist jalutamist, et tema ei jaksa enam jalutada kui ma nentisin, et nüüd on see 25 km ring täis. Ma ütlesin siis, et sa oled joonud kaks pudelit õlut, kohtuma tulid poolselges olekus ja vead veel rasket shampusepudelit kaasa ...Mida sa mees elult tahad? Soovisin talle edu naistega ja tulin otsemat teed ühistranspordivahendiga koju...Ta jäigi pargiveerele istuma, lääbakil kilekott jalge ees.Õudne . Muidu polnud välimusel midagi vigagi, jutt kah, et kõik naised teda tahavd:))))Jne edasi jne edasi, vga pikk lugu.Jätkub neljal masinakirjalehel.
 
tibu 22. aprill 2016, kl 07.39
No näete nüüd,millised austajad mind saadavad!Neid on sadu,aga mina olen üks. Kuigi selle konkreetse tropi šampuse pistsin ma nahka,oli ju vaja ennast peale sellist kohtingut kuidagi turgutada.
 
Kas blogi enam üldse ei loeta? :D 22. aprill 2016, kl 13.13
Mis sa tibu valetad, sa ju ammu isegi mitte broiler vaid vaimuhaige s-pikana!
 
ainult rahu 22. aprill 2016, kl 13.44
Keegi haige aju püüab tibu nime all esineda. Aga originaaltibu oli usutavam.
 
salasilm 22. aprill 2016, kl 14.11
LIbatibu on hale! Ka libada tuleb osata. Mannetu liba on nagu kassi okse.
 
meenutab 22. aprill 2016, kl 15.50
Aga see tibukohting on on originaaltibu kunagine heietus. Kopeeritud mingist teisest portaalist.
 
Kavaler Väino 23. aprill 2016, kl 23.11
Mina sooviksin küll mõne saleda noorikuga, hea kui oleks blondiin, 69- (üle 70st ei taha) - mõnda kultuursesse kohta minna. Huvitav, kas kinoteater Rahu töötab veel? 45 aastat tagasi oli see väga popp koht. Kahju, et kingituste vastu huvi pole, mul on kapis nii mõndagi head helgetest aegadest jäänud ;-)
 
tibu 24. aprill 2016, kl 02.06
Et tu, Väints? No mida ma räägin, ei saa ninagi välja pista kui juba väintsidehordid punaste nelkidega kohal.Kinos ma ei käi, filmid on jubedad ja publik teine eesti.Ajavad kaaviarivõileibade asemel kuivanud maisi näost sisse.Fui.Aga muidu olen sale noorik küll ja oma noorusliku 69,5 juures näen välja väga värske ja sulnis 68,5. Vahel küsitakse õlut ostes isegi dokumenti.
 
väga tuttav tekst 24. aprill 2016, kl 04.54
no sellist teksti suudab toota vana lõbus lehm Lesk.. Käib ka Setumaalt aeg ajalt pealinna, odvate peigmeeste horde laiali peksmas. samas raha eest saab temalt kõike.

muidu tore claudia nimeline vananev naine.
 
õienduseks 24. aprill 2016, kl 05.15
mina olen momendil hõivatud peigmeeste hordide laialipeksmisega setumaal, seega pealinn on ooterežiimil. küll ma sinna ka varsti jõuan. ja paluks mitte segi ajada leskesid, lehmi ja muid daame. saan aru, et vanad pead ja osad juba kergelt tudisevad, aga mingi loogika võiks ikka vanas eas alles jääda. te ju ei hakka peale posti najal pissimist posti püksi toppima. või hakkate?
 
vaaaal 24. aprill 2016, kl 09.15
on nad siis lehmad või vasikad või tibud(tont teab kelle omad), lõbus lugemine igatahes:D
 
kalkunitolkan 22. juuni 2016, kl 11.23
see tibu tüüpiline kohting on jah päris õudukas. kuidas ta peale seda veel meheks suutis jääda?
 
Raivo Kohalik 22. juuni 2016, kl 23.17
50+ RABBIT (Jessica) Tibu pensil

koos (K) ohalik pikkõrvaga

 
Kas on vaja üldse 25. juuni 2016, kl 11.11
neist vabaneda?
 
nii ja naa 21. november 2017, kl 12.29
Kärbseseent pakkuda!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!