Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
jäänaelad???
 
kysija 08. detsember 2017, kl 07.18
Kas keegi siin käijatest on kasutanud jalatsite külge kinnitatavaid "jäänaelu"? Kas neist ka natuke abi on? Kus neid müüakse ja palju need umbes maksvad?
 
Talv 08. detsember 2017, kl 07.48
Talvel need enam-vähem igas mittetoidupoes saadaval, alates Motonetist kuni Koduekstrani. Kõige odavamad vist 2.30 või midagi sinnakanti. Kvaliteetsemaid tuleks siiski küsida invapoodidest.
Kas said nüüd via gra ostetud, et juba toast välja riskid tulla? Kui jalutama viidav daam juhtub kopsakam olema, siis jäänaeltest üksi on vähe, et teda libedal teel kinni hoida. Soovitan neid kiiruisutajate keppe, millega hoogu lükatakse. Sellise kvaliteetse metalliga juba kraavi ei libise, kui sa ise muidugi liiga lödiks ei osutu ja paksu neitsit ikka pidurdada suudad.
 
no on müügil 12. detsember 2017, kl 10.25
kysija Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kas keegi siin käijatest on kasutanud jalatsite kü
> lge kinnitatavaid "jäänaelu"? Kas neist ka natuk
> e abi on? Kus neid müüakse ja palju need umbes mak
> svad?
Saabastele müüakse kalameeste poes ,,,päris järve jää peal kõndimiseks
 
Heels 12. detsember 2017, kl 12.59
Need jäänelad ei sobi peentele daamisaabastele. Kas keegi on leiutanud midagi ilusamat libisemisvastast saabaste alla? Liiv+liim pole seni tulemust andnud või pole ma kasutanud õiget liimi. Daamile pole kohane ka koguaeg käpuli maas olla, seda enam, et kukkumine on nii valus:(
On kellelgi ideid?
 
laara 12. detsember 2017, kl 14.04
mina lõikasin naabri merssedeselt naelkummi pealmise poole ära ja vulkaniseerisin oma breznevi aegsetele kaunadele alla. ja nüüd olen käpuli ainult voodis:D
 
laarale 12. detsember 2017, kl 14.19
Oled enda meelest vaimukas? Eks vanurid hakkavadki taandarenema ja jutt meenutab pigem põhikoolis mitmendat aastat istumajääja oma.
 
eelmisele 12. detsember 2017, kl 14.34
Oi, laara astus kellegi püsika varvastele ja nüüd kukuti vahkvihas klahve taguma. 50+ rubriigis hakkad oma nooruslikkust taga ajama, jah? Muidugi, mõned ju ei vanane, elavad igavesti :)) Ega saapad jalgu kanna, sestap pole viga saabastes.
 
eelmisele laarale 12. detsember 2017, kl 14.56
Oioi jah, aga sinu kurvastuseks ja enda rõõmuks teatan, et ma pole püsikas ega saa ka selleks. Haigus nimega püsikas on siinseid lugedes hullem kui ebola.
 
ja 12. detsember 2017, kl 14.59
püsikas lämberdas sinu varvastel!
 
Tööinimene haiguslehel 12. detsember 2017, kl 15.09
Vaata ja ainult kadesta, mida penskarid omale päevast päeva valgel ajal lubada võivad :)
 
kl 14.56 12. detsember 2017, kl 15.13
Esimene samm tervenemise suunas on oma probleemi tunnistamine. Sa vorbid siin postitusi juba aastaid kümme, nõrga mälu üle rõõmustada on kohtlane.
 
kinumees 12. detsember 2017, kl 15.25
laara, sa õnnelik sunnik =-) kui heelsil poleks libedaid saapaid ajaks ta sind oma klaviatuuriga juba päriselt taga ja lajataks serviti
 
Heels 13. detsember 2017, kl 20.57
Väga huvitav sündmuste areng siin olnud. Mis krdi pärast ma peaksin kedagi taga ajama ja lajatama? See juba isegi karistus, et sellisena peavad oma elupäevi veetma. Tõepoolest, uskumatu kaader siin koos. Küsi asjalikku nõu, aga mingid ajavad oma paranoias kedagi siin taga. Kas tõesti jaksab keegi oma elust 10 a siin passida?
 
kinumees 14. detsember 2017, kl 21.43
Heels, kas pole siis võimalust käevangus üle libeda jalutada? või kui kukud ja tugevad käed püüavad enne haigetsaamist kinni? :-)
 
Heels 16. detsember 2017, kl 20.50
Hea mõte kinumehel, aga kust neid tugevaid käsi võtta?
 
kinumees 16. detsember 2017, kl 22.44
kus häda kõige suurem, seal abi kõige lähem :-)
 
Heels 17. detsember 2017, kl 21.36
kinumees on lisaks altruismile ka julge mees. Ei kardagi, et äkki vajab libedatel tänavatel talutamist mingi hernehirmutis või hoopis nii priske daam, et vajad selle nägemise peale hoopis ise toestamist?
 
kinumees 17. detsember 2017, kl 22.10
ei kardagi :-) millegipärast ei usu ka, et kartma peaks. parem on selgeks teha ja välja uurida, kui käsi kuklal mõistata ;-)
 
asi naljast kaugel 17. detsember 2017, kl 22.26
nagu näha on kinumees juba libedaga kukkunud et siin tutvub
 
Heels 18. detsember 2017, kl 17.46
kinumees, sina ei karda, aga mina küll kardan, kas oled piisavalt tugev, vitaalne ja ega sulle bussis juba istet pakuta?;)
 
kinumees 18. detsember 2017, kl 19.15
jah, õigus, ma olen teolt tabatud. olen tegelikult vales sektsioonis :-) see peaks olema piisav vastus.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!