Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
mida teha kingitustega
 
kingitus 10. detsember 2007, kl 09.17
Niisiis, mida olete oma suhteliselt pika elu jooksul teinud saadud kingitustega, mis on kingitud südamest ja saaja peale mõeldes, kuid ikka mitte kuidagi ei meeldi või millega pole mitte midagi teha? Kui niisuguseid asju on kogunenud väikese muuseumi jagu?
 
nohh 10. detsember 2007, kl 09.24
kui on kingitud südamest, siis ei saa ju olla, et ei meeldi....
aga ajajooksul tarbetuks muutunud asju olen lihtviisil ära visanud.
 
marta 10. detsember 2007, kl 09.30
no kui ei meeldi siis võb ju edasi kinkida...
kes see kindlaks teeb, et kas ostsid ise poest või kingid kingitud asja edasi..

ise olen kinkinud nt ehteid edasi ja kui polonud võimalust kinki osta, aga oli eksprompt minek siis kinkisin ära ka endale kingitud vaiba.
aga nõud jne kui tõesti pole midagi teha siis võib viia ka kiriku juurde või sotsabi osakonda, külap leidub neid kellele vajalikud.
aaja ise olen saanud ka kingiks lillevaasi, mis oli eelmisele inimesel kingitud, aga ju siis ei meeldinud...
 
kasutaja 10. detsember 2007, kl 10.06
Tallinnas on selline koht, nagu taaskasutus.ee vôi heategu.ee ja sinna vôib kôike viia, mida ise ei vaja aga teised ehk vajavad.
 
teemaalgataja 10. detsember 2007, kl 10.29
Tundub, et ei väljendanud ennast piisavalt hästi. Loomulikult on kohti, kuhu tarbetuid asju viia, küsimus pole selles. Vana tarkus ütleb, et kingitud hobuse suhu ei vaadata ja kingitud asju edasi ei kingita. Minu jaoks on see asi ikkagi tugevasti seotud kinkija isikuga ja niisama lihtsalt ei saa kingitud asjadest loobuda nagu näiteks iseenese äpardunud ostudega teed. Iseasi, kui kingitud asi lihtsalt ära kantud või ära kulunud on. Teiselt poolt jälle ei suuda mitmeidki asju läbi aastkümnete säilitada. Tahtsin lihtsalt teada, mida tunnevad ja teevad teised inimesed analoogilises olukorras.
 
Friida 10. detsember 2007, kl 10.38
mis on ikka seotud mälestustega, siis mina küll hoian alles, mis ei siis prügikasti.
 
külanaine 10. detsember 2007, kl 10.47
meie tutvusring on teinud otsuse kinkida ainult söödavaid asju,mida saab jõululauale panna ja nii ei teki nipsträni enam juurde:)
 
Mann 10. detsember 2007, kl 10.49
nipsträni ei kingi ja ise ei taha ka neid saada, tavaliselt vaatan praktilise meelega ringi ja siis kingin
 
marta 10. detsember 2007, kl 10.57
kui onkindel ringkond või suguselts ja tahetakse kinke vahetada või on see kujunenud traditsiooniks siis on ju mõeldav, et tehakse mingi päkapikukiri, kus on kirjas kõik kingisoovid ja siis see kes kinkida tahab saab sealt nimekirjast valida ja maha tõ,,ata oma valiku..

siis pole probleemi et kingitakse mõttetuid ja ebasoovitavaid asju
endale meeldib tavaliselt üllatada ja eelnevalt panen ikka tähele, et mida kingisaajale vaja võiks minna.
sussid, sokid, käterätikud, voodipesu, küünlad - see kraam kulub alati ära
ja kuion väikeste lastega pere siis ka lauanõud, neid läheb ikka katki laste käes.

Minu kõige andekam kink,mida ise saanud olen oli hästi suur kommikott, vist mingi 10kg maiustusi ja sekka ka mõned väiksed ülatusnännid ja kõigele lisaks teises pakis oli suuur hari - sellega sai nalja, et kas see oli mõeldud nüüd pärast kommisöömist prahi kokkupühkimiseks või hoopiski hammaste pesemiseks (vastavalt kommikoti suurusele)
 
Tont. 10. detsember 2007, kl 13.21
Minule ei julge keegi kinkida seda,mis mulle ei meeldi...Parem on hoopis kingita olla.Isadepäevaks kinkis naine näiteks vinge mobla....Aga sel aastal ma oma 50. sünnipäeva üldse ei viitsinud tähistada....
 
irw 10. detsember 2007, kl 13.28
Tont
kas tont on oma naisele isa? pretsedenditu juhtum, peab ütlema.
 
Tont. 10. detsember 2007, kl 13.38
Ei,ma olen oma naisele vanaema...
 
irw 10. detsember 2007, kl 13.41
Tont
su vastus väärib sind, ega sealt ei olnudki midagi targemat oodata.
 
kalake 10. detsember 2007, kl 14.50
sa irw oled nõme, vahet pole mis tähtpäeval kingitakse...sinus on suur annus sappi, haige inimene oled!!!
Tont on vähemalt aus !!
 
loom 10. detsember 2007, kl 15.02
viskan minema
 
irw 10. detsember 2007, kl 18.10

küll sa oled taktitundeline, kaunu sõnakasutusega, lahke ja terve mõtlemisega inimene. ah jaa, sa oled väga aus, lausa aususe etalon. sinusugune õrn naine on iga mehe ja kodu ehteks.
 
kurrat võtku! 10. detsember 2007, kl 18.42
sa, irw, osta lõpuks vibraator! ainult üdini ja aastaid rahuldamata dmutt võib nii ilge olla!
 
kindel see 10. detsember 2007, kl 18.47
vanamutid sätivad oma rasvased rinnad tondi kaitseks õieli, ikkagi isane. pealegi suurte kogemustega meeeeeeeeeeeeees, tripper on nagu näuhti tagataskust võtta.
 
ohhoo 10. detsember 2007, kl 18.56
Tont. kle, millega sa siin kauni prouheni viha küll välja teeninud oled ah? ta ka vist kunagi tripperis olnud, et nii valuliselt reageerib :((
 
isolda 10. detsember 2007, kl 22.24
mina ei luba omale kinke tuua, teavad, et kui väga on isu kinkida siis kera juustu või hea vein ja juustukera võib hallitanud olla.
 
kjh 11. detsember 2007, kl 05.31
"väikese muuseumi jagu" - ava muuseum.
 
mahta 11. detsember 2007, kl 08.58
Sul läks vist nats viltu,tahtsid kindlasti kysida,mida kingituse tegijaga teha?
 
1956 12. detsember 2007, kl 17.06
tont on üks lahe kutt, alati heameel lugeda.
 
anu 12. detsember 2007, kl 19.33
tont peabki lahe olema muidu poleks ta tont

kingitusi peab ikka alles hoidma kui nad südamest tulnud

küll neile koht on kasvõi sama koht kus nad praegu on
 
igor 12. detsember 2007, kl 23.43
kunagi ei ole teda, kust kink tulnud, võibolla mingi kink käib külakorda.
 
2007 28. detsember 2017, kl 04.23
kingid teil juba saadud?
 
naine 53 02. jaanuar 2018, kl 12.42
Kui olen saanud tarbetu kingituse, siis natuke kurvastan ja ese läheb prügikasti. Mul väike korter ja no lihtsalt ei mahu siia palju asju ära. Väärt aga mittevajalike asjade puhul kaalun edasikinkimist. Ise üritan kinkida raha või kinkekaardi- tänapäeval jätab see kinkijast ka parema mulje.
 
kana 02. jaanuar 2018, kl 14.02
mulle meeldivad kõik kingitused, mida saan.
viimaste jõulude näide: poeg valmistas mulle ise karbi trühvleid, mees pani kirja meie abiellumisloo ja kinkis selle mulle koos bali reisiga, tütar tegi kinkekaardi, kus kutsus mind head filmi vaatma ja pärast meie lemmikrestorani sööma.
kui vahel mõni töökaaslane käsitööküünla kingib ,on sellest ainult hea meel.
 
n.53 07. jaanuar 2018, kl 14.48
Eelmisele-no need olid küll südamega tehtud kingid- selle tunneb kohe ära. Minu puhul jälle selline näide-sõbranna (mitte väga vaene) kingib igal aastal mulle paki lõhnaga teeküünlaid kuigi ta teab väga hästi, et ma ei talu lõhnu. Ei kasuta isegi lõhnaõli.
 
oioi 07. jaanuar 2018, kl 15.01
n.53, kui vahetad nime, siis katsu ka kirjapilti muuta.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!