Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
lete teie ka flirtijad?
 
jutujuula 01. november 2007, kl 22.02
Mina naudin flirti meili teel või MSN-is.mõnus!)Mõne mehega kirjutame pidevalt pea aasta,kohtuma ma ei lähe.Selline flirt hoiab meeleolu kõrgel ja nüüd pean sellega lõpparve tegema,tundub,et armumas.Kas teie ka selliseid tempe teete?
 
pisar palgel 01. november 2007, kl 22.20
ei flirdi kuid jutuga läksin vist ühega liiale, nüüd südametunnistuse piinad, poiss räägib muidu vähe aga kui mina tuppa ilmun muutub jutukaks ja privas ka, selline tunne et olen temas asjatuid lootusi tekitanud, ei julge sinna tuppa enam nina pista, kuigi tean et ta ootab
 
jutujuula 01. november 2007, kl 22.25
Mina ei külasta jututubasid.Aga meilil on hea lugeda ilusaid sõnu,luulet..nii armas!
 
pisar palgel 01. november 2007, kl 22.29
minul roosamanna aeg läbi, luule on hoopis teine ooper
 
jutujuula 01. november 2007, kl 22.32
Paljudele meestele meeldib luule,mulle endale ka.See näitab,et mees on romantik!)
Aga nüüd tuttu,head ööd!
 
imestaja 01. november 2007, kl 22.33
jutujuula
Loen sinu luulut siin ja kummaline tunne tekkis.Kuidas on võimalik tekitada endas täiesti võõra ja seninägemata mehega midagi, mis hinge toidab? See on nagu eriti haige teema.See on nagu mingit eriti suurt sorti kiiks.
 
pisar palgel 01. november 2007, kl 22.43
imesta aga imesta, võõraga võib alati tuttavaks saada, sa imesta aga edasi, kiiksumõõtja
 
imestaja 01. november 2007, kl 22.53
pisar palgel
Sina ära seal nuta ja lörista nii palju.Mõtle ise, ta kirjutab kellegagi terve aasta, raiskab oma aega ja energiat ja ise ei tunnegi inimest.Minu meelest on see kiiks mis kiiks.Ja kui tema võib seda siin kuulutada siis võin mina ka oma arvamust avaldada.
 
pisar palgel 01. november 2007, kl 22.56
ühest pisarast ei tule miskit lörinat, mis sa muretsed teise energiavarude pärast, ju neile meeldib nii kirjutada, sinu arvamus nagu veidi halvustav
 
imestaja 01. november 2007, kl 23.01
Aga kes ütles, et ma halvustav ei tohi olla ? Miks kuradi pärast pean ma igale asjale, mis mulle ei meeldi kaasa kiitma? Mul on oma arvamus ja ma ütlen selle välja.Punkt!
 
pisar palgel 01. november 2007, kl 23.04
ei pea kiitma, ega ka halvustama, sul selline arvamus, et sa maailma naba, tead, ma ei jäta ka kunagi ütlemata kui öelda vaja on
 
täiega toetan 01. november 2007, kl 23.09
imestajat... see pole enam kiiks ka, see on... ma ei tea, mis see on, aga midagi jube ebanormaalset.... aasta aega iba ajada, uimaivõi
 
imestaja 01. november 2007, kl 23.11
Vat olengi naba, maailmanaba, siin oma kodus oma arvuti taga.Ja mis sina ise parem oled.Ütlesid ju samuti mulle, mida arvasid :D
Selle kohta on isegi üks vanasõna, mida sa kindlasti isegi tead ;P
 
toetan toetajat 01. november 2007, kl 23.12
kohe maha ja taha.... see on normaalne
 
pisar palgel 01. november 2007, kl 23.13
kas ma väitsin, et ma parem, ei tea küll kelle arvuti taga mina istun, aga ma pole mitte maailma naba, seda tean kohe kindlasti
 
toetan 01. november 2007, kl 23.16
imestajat veelkord....
nii haiget värki pole siin enne lugenud... ja siis veel hirm, et hakkan ära armuma.... kokkusaamise plaani pole olnud kohe alguses... uimaivõi
 
kena proua 52 01. november 2007, kl 23.18
Aga mina pidin ju maailma naba olema:)))) Jah, mulle ka on vastumeelne selline teist inimest pinge all hoidmine ja varjatud lootuse andmine, äkki teine loodab vabanedes sooja kodu leida aga siin, näe!!! ainult flirt ja oioioioi! mis siis sinuga võib flirtija juhtuda, need vennad nalja ei mõista, no see oli nali; siin tavatsetakse sellises stiilis nalja teha. Kuid see pole(terve aasta) flirt ,vaid sügavalt haige suhtumine teise tunnetesse, mis eesmärgl flirt. Flirt ei kesta aasta, ta muundub juba kahe kuuga millekski aga kolme kuuga enamakski. Mul pole erilisi kogemusi ja ise ei armasta igal sammul flirtida,kuid olen saanud suure läbielamise osaliseks justnimme taolise pikaajalise kirjavahetuse lõppvaatusest, mis tekitas viha,aeg läinud asjatult inimese nahka, kes oli hoopis teine, täiesti vale ja isegi mitte vaba. Kirjapaber kannatab kõike. Ütleme nii, kuid mida sina sellega saavutada tahad, kas isegi tead?

Kõik see jutt oli teemaalgatajale
 
pisar palgel 01. november 2007, kl 23.20
kui see on haige värk, siis mina ka ei või, minge voodirõõmudesse sealt leiate päris head värki, huii peeesse teile
 
imestaja 01. november 2007, kl 23.20
Jälle minu kord imestada.
Vat seda ma kohe kindlasti ei usu, et inimene ennast ei armasta.Kõik me oleme parajad egoistid ja meie maailm keerleb ümber enese "mina".Mõnel vähemal, mõnel suuremal määral.Aga need isetud inimesed, kes alailma väidavad, et mina ei ole selline ega selline, just need kõige "sellisemad" ongi.
 
jah 01. november 2007, kl 23.21
ja proua ei esine kunagi teiste nimedega
 
appi 01. november 2007, kl 23.24
siin ongi see kp52 üksinda, kord imestaja kord proua
 
imestaja 01. november 2007, kl 23.28
No kus nüüd tuli teine tark ka välja :D
Alati kui ma siia telvisse tulen siis saan kõhutäie naerda ja boonusena veel hea tuju ka.Lõpuks ongi ju see selle saidi eesmärk.Meelelahutus ja aurutamine.
 
jah 01. november 2007, kl 23.31
ometi kord olen imestajaga üht meelt
 
imestaja 01. november 2007, kl 23.32
Toetaja
10 points sulle!
 
kena proua 52 01. november 2007, kl 23.37
Ja selle siiruse kp52 tunneb ka kaugelt ära.:)))))
 
toetan 01. november 2007, kl 23.40
mulle oleks pooltestki piisanud, auru sain välja :)
 
oi nalja 02. november 2007, kl 08.12
kas see siiruse foobija on sul juba sügavas ajus?mulle hakkab see sinu loll jutt juba üle viskama.mind oled mitu korda siiruseks sõimanud,narr pole juba?
 
nalja 02. november 2007, kl 08.42
jah, siirus saab kogu kupatuse oma kaela, tea mis kana neil kahel kitkuda on...ei tea kes kelle mehe ära võttis:=)))
Aga miks ei või olla kirjavahetuses ilma et kohtuks, mina küll selles midagi imelikku ei näe.
 
ma ka naljanina 02. november 2007, kl 09.32
oi nalja
minuga sama lugu, mind sõimab siiruseks, samas jälle kõiki teisi minuks
imestajale
kui sa oleks teadnud, et ma pisar palgel poleks sa mulle 10 punni küll andanud
võiks juba selle äratundmis mängu lõpetada,kp kuidas arvad
 
aqua 03. november 2007, kl 08.51
Miks te vanainimesed siin asjast ei räägi, käib üksteise süüdistamine ja arvustamine ja lahmimine:( igal inimesel, olgu ta või üle 50 ja peaaegu surnud on õigus oma arvamusele, see tuleb välja öelda ja seda põhjendada, las igaüks kaitseb siis oma seisukohta, aga sellist inetut süüdistamine on vastik lugedagi...
minu seisukoht on selline, et väike flirt on alati omal kohal, aga mingite asjatute lubaduste andmine ja teises lootuste tekitamine on küll inetu
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!