Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
Nõustage!
 
eha50+ 04. märts 2018, kl 11.34
Palun mõistmist ja vastava kogemusega naiste nõuandeid!
Oleme olnud abielus üle 30 aasta,vähemalt 15a.neist on mehel olnud kõrvalsuhe,neist viimane tuli päevavalgele mõned nädalad tagasi.....leppisime küll ära ja otsustasime kooselu jätkata,kuid ma ei saa hingerahu tagasi.Kuna mees käib aegajalt töökomandeeringutes jne.siis muutun eriti äravaks,tahaks justkui kogu aeg kontrollida,helistada,nutan ja olen endast väljas.Kogu aeg närib kahtlus,kus ja kellega ta on.Kui ta on suutnud mind eelnevad aastad petta,siis miks mitte ka edasi!?Tean,et pidev jälitamine,kahtlustamine muutub pikapeale paranoiliseks ja hakkab suhet teisiti ruineerima.Lisaks vaevab mind teadmatus,kus on meie üks pereautodest,maha müüdud pole,olemasolust annab mees ebamääraseid vastuseid,arvan,et seda kasutab kusagil keegi teine naine... hingepiin on kogu aeg,püüan olla väliselt hea ja lahke,kuid sees on teadmatuse,pettumuse jäle kokteil.Tean,et ei tohi seda välja näidata,sest ajab asja veelgi hullemaks.Mida teha,kas sarnaselt edasi pingutada või lahutada?Ei tea,kas tulen oma eluga üksi toime,kuna mehel oma firma ja senine elu enamsati tema rahadel baseerunud.Samas on ta olnud suhtteliselt hea ja hooliv nii minu kui ka laste ja lastelaste vastu.Kas kellelgi on taolise mehega elukogemust,kas elate koos ja mida teete,tunnete?
 
soe soovitus 04. märts 2018, kl 12.15
Unusta enda haavatud ego ja emotsioonid ja keskendu peamisele, so materiaalne pool, sest sellest sõltub sinu tulevik. Kuna su mees on helde, siis hakka igat senti korjama ja nimeta seda kasvõi oma uue ja iseseisva elu fondiks. See annab sulle kindlustunde tuleviku jaoks. Toimetulek sõltub ainult rahast, seda enam et oled temast selles osas sõltuv. Kui oled oma tagala kindlustanud, siis kaalu lahutust või kui jätkad sama elu, siis ära ripu enam oma mehe küljes ka emotsionaalselt, vaid otsi endale ka silmarõõm. Mingisugune halamine ega eneseohverdus ei vii sind mitte kusagile.Paljud naised elavad rikaste meeste kõrval sellist elu ja see on kahest halavast valikust sageli parim.
 
tühinetühik 04. märts 2018, kl 13.12
vägahäiribkuinaineeikasutatühikuidkomajärgijalausetevahel
 
ei tasu nutta 04. märts 2018, kl 16.06
Nutta sellise mehe pärast küll mõtet ei ole. Kui oled enne teadnud teisest ja seda talunud, küll talud ka edaspidi. Mehe ees tuleb ainult head nägu teha, mitte tänitama hakata ja kiirelt tõesti raha vaikselt koguma hakata, kui tal vanadusehirmus tuleb tahtmine mõne noorema juurde jääda.
Aga kui kodus normaalne olukord, ei viitsi sellised harjunud elust loobuda. Säti aga mehe rahaga ka oma välimust, ehk leiad mitte seelikuküti, aga enne ära mehele midagi ütle.
 
liisa 04. märts 2018, kl 18.37
38 aastat abielus, viimased 10 magame eraldi tubades.Taadu ikka üritab vahepeal "külla" tulla, kuid minul ammu sexutamisest kopp ees, see rohkem naise piinamine, need vanema mehe kehaliikmed ei toimi enam nii nagu vanasti.Olen öelnud välja, otsigu omale tibin, kes viitsib ta vidinaid mudida, kuid koju kedagi ei tohi tuua ! Eha, löö end " lille" ja otsi omale noorem austaja, ei pea enam oma hingekest vaevama, kust või kui palju vanamees saab. Küll kunagi tuleb aeg, kus kõik "kahurid" vaikivad ja mees on jälle Sinu ainuomand, kui vaid ise seda soovid !
 
Oli sama teema 04. märts 2018, kl 19.37
Olime abielus olnud juba 35 aastat, kui mehel tekkis silmarõõm.
Mulle tundus, et laste ja lastelaste ning kõigi koosoldud toredate aastate pärast peaks võitlema.
Kui ta jäi hiljemaks, siis helistasin ja küsisin, kas midagi on juhtunud? Kuniks mehe telefon oli üldse väljalülitatud ja mul hakkas pilt selginema...

Sellest ajast on palju aastaid möödunud. Me elame koos ja kõik on justkui endine.
Üks asi on siiski teisiti- ma ei helista talle enam kunagi, isegi siis, kui õnnetus oleks juhtunud või hoopis surnud. Ja ta teab seda.
 
no vot 04. märts 2018, kl 20.53
mehel siis jälle vabadus, enam ei tüüta helistamisega.
 
mees kirjutab 05. märts 2018, kl 00.09
liisa Kirjutas:
-------------------------------------------------------
....otsi omale noorem austaja, ei pea enam oma hingekest vaevama, kust või kui palju vana mees saab. Küll kunagi tuleb aeg, kus kõik "kahurid" vaikivad ja mees on jälle Sinu ainuomand, kui vaid ise seda soovid !

Vabandage, et vahele segan, sest paluti ainult naiste arvamust.
Vaatan, et siin nii mitmedki naised pakuvad, et löö end lille ja otsi omale ka austaja jne. Omast kogemusest võin öelda, et pole see nii lihtne midagi. Olen ka pikas kooselus ja magame samuti eri tubades ja kuna meie suhtest on lähedus, õrnus ning kõik muu sinna juurde kuuluv, k.a. seks kadunud. Seetõttu olen vaadanud lahtiste silmadega ringi, et äkki õnnestub kedagi leida... Aga võta näpust. Juba paar aastat pole õnnestunud ühtki sümpaatset naisterahvast leida ja seetõttu arvan, et ka teemaalgatajal ei pruugi see nii lihtsalt õnnestuda. Delfi foorum, kus praegu kirjutame, on omadega nii alla käinud, et sellest pole mõtet rääkidagi. Kui peaksid kuulutuses märkima, et oled suhtes, neatakse sind maapõhja ja solvatakse kõige jubedamate sõnadega. Väga paljud tutvumisportaalid kas siis eeldavad või lausa nõuavad oma pildi lisamist enesetutvustuse eesmärgil. Hõivatud inimene aga ei saa seda teha jne jne. Ühesõnaga, pole see nii lihtne midagi.
Aga ma rääkisin nüüd mehe vaatevinklist, võimalik, et naistel käib tutvumine kergemini ja te leiate omale toreda kaaslase lihtsamini ja ruttu.

Teemaalgatajale aga soovin jõudu probleemi lahendamisel ja loodan, et ükskord saad sinagi oma õnne nautida!
 
eelmisest 05. märts 2018, kl 00.17
Mehest võib aru saada nii, et litutaks küll, aga ei näkka. No muidugi, kui naine kodus, ega vallalised naised ei taha enda juurde selliseid hõivatuid mõneks ajaks ....
 
kolkakaubamaja 05. märts 2018, kl 00.47
mees kirjutab
kui sa oma naisega nagu võõraga elad, siis parem ehk juba üldse eraldi kolida. saad igasugu portaalides kirjutada, et oled vaba ja ka pildi juurde lisada, kartmata ämma käest tappa saada. täiskasvanud lapsed saavad aru, kui olete neid õigesti kasvatanud. eks nemadki ju tahavad, et vanemad eluga rahul oleksid.
seda enam, et selliste paaride kodud, kel pole enam midagi ühist, lasevad seda aimata. elatakse ühe katuse all edasi, midagi toimetatakse, aga kõik kuidagi liga-loga. minnalaskmine ja ükskõiksus on kohe üle ukseläve astudes tunda.
 
No näe 05. märts 2018, kl 00.51
eelmisest Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Mehest võib aru saada nii, et litutaks küll, aga e
> i näkka. No muidugi, kui naine kodus, ega vallalis
> ed naised ei taha enda juurde selliseid hõivatuid
> mõneks ajaks ....


Palun väga, ehe näide siinsest foorumist.

Tuletan meelde, et ka siinse teema autor on abielus ja väga paljud naised siinses teemas soovitasid tal silmarõõm hankida, mis aga ei pruugi sugugi nii lihtne olla, et näpunips ja ongi uus ning tore austaja olemas.
 
tuti kulu 05. märts 2018, kl 01.19
mik seda tutti siis nagu abielumehele peaks kulutama? mis mõte sel nagu oleks?
 
ega 05. märts 2018, kl 01.29
siinsed soovitanud ju hea elu eest põgenedes juurest mehi otsima tormata. teine ju sisuliselt maha jäetud. soovitati sellises olukorras paremini toime tulle, mis sisaldas ka uue elukaaslase otsimist, kes teemaalgataja kirjapildi järgi oletades eelmisest väga laias laastus erinema paraku ei hakka. kui üldse kellegi leiab, siis järjekordse pudruendli. mida sellisega peale hakata, ei tea, aga vast tõstab teemaalgataja enesehinnangut.
 
aga milleks 05. märts 2018, kl 05.04
nii pikalt padrata üldse . . . (??
 
mees kirjutab 05. märts 2018, kl 08.16
kolkakaubamaja Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> mees kirjutab
> kui sa oma naisega nagu võõraga
> elad, siis parem ehk juba üldse eraldi kolida. sa
> ad igasugu portaalides kirjutada, et oled vaba ja
> ka pildi juurde lisada, kartmata ämma käest tappa
> saada. täiskasvanud lapsed saavad aru, kui olete n
> eid õigesti kasvatanud. eks nemadki ju tahavad, et
> vanemad eluga rahul oleksid.
> seda enam, et se
> lliste paaride kodud, kel pole enam midagi ühist,
> lasevad seda aimata. elatakse ühe katuse all edas
> i, midagi toimetatakse, aga kõik kuidagi liga-log
> a. minnalaskmine ja ükskõiksus on kohe üle ukseläv
> e astudes tunda.


Lp kommentaari autor,
ma tänan sind väga mulle nõu andmast aga kahjuks mina nõu ei vajanud, pigem ikka antud teema algataja. Ole palun nii kena, loe kõige esimene teema läbi ja aita oma nõuga seda toredat naisterahvast. Tema palus kogenutelt abi, mina mitte ja seetõttu pole mõtet minu kommentaarile tähelepanu üldse pöörata.
 
eha50+ 05. märts 2018, kl 09.46
Loen ja imestan,et ka teistel meie ealistel suhted jahtunud,magatakse eraldi tubades jne.Me oleme ikka seni ühist voodit jaganud,kuigi pole ka enam väga seksist huvitatud,olen suhte säilitamise nimel end sundinud seda tegema.Kõrvalsuhete ilmnemised teevad seda asja veelgi hullemaks.Kui hing sees pettunud ja muretsev,siis on võimatu ise midagi nautida ja veel vähem mehele pakkuda.Kui tuleb töökomandeeringult,ei tea kunagi,mida kõike sellesse on mahtunud....hea meelega läheksin teise voodisse.
 
silmad ja süda avali 05. märts 2018, kl 09.54
Teemaalgataja hoidis 15 aastat silmad kinni. Ju tal armastust ka mehe vastu polnud, oli lihtsalt eluga rahul ja sellest siis ka selline tulemus. Ole siis edasi ka väliselt hea ja lahke, kui tahad mehe hüvesid kasutada või saa iseseisvaks ja ela oma elu.
 
sellest küll ei saa aru 05. märts 2018, kl 09.57
Kuidas võib ühes voodis lit.t.jaga magada?! Rõve.
 
kirsimoos 05. märts 2018, kl 10.48
Kumb on suurem lits, kas mehe armuke või mehe rahadest elav, end alandada lubav naine? Rohkem kui mehe armuke, häirib naist, et peab ennast hakkama ise üleval pidama.
 
to mees kirjutab 05. märts 2018, kl 12.10
Olen kunagi ammu põgusalt tutvunud sinusuguste meestega ja neil kõikidel on olnud üks saatuslik viga. Nad räägivad ainult oma naisest, kuivõrd nad teda austavad, armastavad, kuidas hüvede ja kingitustega üle külvavad aga naine ei mõista meest ja tema vajadusi. Armukeselt oodatakse aga psühholoogi ja prostituudi teenust ja öeldakse kohe ette, et ärgu selle eest mitte midagi vastu oodaku, ähvardades et kui armuke juhtub temasse armuma, siis jäetakse päevapealt maha. Tasuta teenust peab armuke pakkuma päeval, mehe lõunavaheajal, et mees saaks kell 17.30 juba kodus rahuldatuna oma naist kallistada. Kui enne suhtusin salasuhet otsivatesse meestesse mõistvalt, siis nüüd põlgusega. Selliste meeste jaoks on tasulised prostituudid!
 
linlane 05. märts 2018, kl 15.52
Kui mees enam ei varjanud, et tal suhe või suhted kusagil mujal, siis on ta juba sinuga selle abielu enda sees lõpetanud. Ei armasta. Mees, kes ei taha abielu lõpetada ja armastab ikka veel oma naist, varjab igasuguste trikkidega kuni lõpuni, et ta ka mõne teisega aeg-ajalt kohtub. Tema ei muutnud enda elus ju midagi peale seda kui sa teada said, ta jätkab samaviisi eluolu ja tööd, ärakäimised jätkuvad ja paljust nagu tundub, sa ei teagi ( auto jne). Sina aga oled veel ärevamaks muutunud ja sind varitseb sisemine jätkuv kahtlus. Nagu targemad on öelnud, kui sisetunne annab mõista, et midagi pole nii nagu õige, siis tavaliselt ka nii on. Armukadedus tekib ka põhjusega. Mida öelda. Ei saa võõrale inimesele soovitada asju, kui pole teada tema iseseisvuse materiaalne pool, mis on edasiseks oluline. On sul oma eraldi sissetulek, kas kõik jääb endale, kui palju on sul endal vara või võimalusi üksi oma teed käimiseks ja mehest eemaldumiseks. Siinkohal võiksid asjad enda jaoks lahti mõtestada, mida tahad sina tegelikult, ainult sina...Jäta momendil välja, et lastesse suhtub hästi ja lastelastesse, see on suurepärane ju, nii peabki....aga sina? Sinu tunded...ILus ju oleks kui mees teavitaks enne, et armastus on läbi ja ta tahab oma rada ise käia, puudutamata su tundeid rääkides teisest naisest aga see on ka tugevate ideaal, tavaline mees ei oska nii suur isiksus olla. Kui nii võtta , et kas on siis teise naise juures tühjaks pumbatud mees tõesti nii vajalik, et temast kümne küünega kinni hoida ja armukadedusest enda sisemist tervist ja psüühikat rikkuda?! Ei ole ju, see on enda alandamine, jalamatistud seda enam, mida rohkem mees sind kasutab vahete vahel kui keegi kusagil on üle vaadatud. Soovitus on, kogu raha , vaata enda materiaalne pool üle, kui sinu maja, siis palu mehel lahkuda ( jajaaa, ta ei lähe aga siin on tal mõtlemisainet) Kui mehe maja, siis hakka vaatama endale mingit elamist, võid ju maanduda mõnda Eesti väiksemasse kohta , kus on odavam elada ja tark naine leiab alati tööd. Mul on sust lihtsalt kahju, aastad ei oota. Õnn on inimese enda sees ja rahulolul on kõrge hind.
 
mees kirjutab 06. märts 2018, kl 01.00
to mees kirjutab Kirjutas:
-------------------------------------------------------

......Tasuta teenust peab armuke pakk
> uma päeval, mehe lõunavaheajal, et mees saaks kell
> 17.30 juba kodus rahuldatuna oma naist kallistada
> . Kui enne suhtusin salasuhet otsivatesse meestess
> e mõistvalt, siis nüüd põlgusega. Selliste meeste
> jaoks on tasulised prostituudid!

Oi, äitäh kullake! Saingi jälle targemaks. Juba hakkasingi kartma, et äkki surengi lollina.
Sa päästsid mu päeva!
Kui aga tõsiselt rääkida, siis ma ei oska sulle muud öelda, et ka mehi peab oskama valida. Kas siis meest endale või armukest, vahet pole. On muidugi võimalus, et just sulle on need kõige kehvemad sattunud. Neid on ka, ma ei eitagi seda. Hea oleks, kui sa püüaksid nüüd oma põlgusest lahti saada ja elada edaspidi õnnelikku elu just selliselt, nagu sa seda soovid.

Ja jälle ei saa ma aru, miks minu read kedagi nii puudutavad, kui teema autor abi palus?
 
äh 06. märts 2018, kl 02.09
kes räägiks! mees ise nii õige naise osanud valida, et muudkui otsib vanuigi edasi. ja nagu näha, siis edutult. on muidugi võimalus, et sulle just need kõige kehvemad sattunud, nö sitamagneti sündroom. eitada pole vaja, fakt silmnähtav.
 
torpeedo 06. märts 2018, kl 07.27
üle oma varju on raske hüpata, teisisõnu, turunõudluses püsimine eeldab välimuse ja sisemuse eest hoolitsemist ka vanuigi ehk 50+ eas. siis liginevad uued ja nooremad partnerid sõltumata hädalise vanusest ja hõivatusest.
mees kirjutab - ekstra sulle - ülbus garanteerib üksilduse, oled suhtes või ei. külm ka kõle seisund. kust sa väljapääsu otsid. head naist saad vaid eemalt hoomata, kätte ta end ei anna.
paraku nii jääbki, sest ülbikud persoonid jäetakse maha.
 
ka mees 06. märts 2018, kl 10.07
Armukestega nii ja naa. Isiklik kogemus, naine ja armuke algul tülitsesid ja sõimlesid, hiljem sõbrunesid ja lõid minu vastu ühisrinde. Praeguseni helistavad ja teavitavad üksteist minu käimistest jne. Sitaks reeturi tunne on küll, kui 2 kõige lähedasemat, kellele oled usaldanud oma hingesaladusi , selliselt vee peale tõmbavad. Kas sellist ämbrit on ka teistel juhtunud?
 
sss 06. märts 2018, kl 10.30
mees kirjutab Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> liisa Kirjutas:
> -------------------------------
> ------------------------
> ....otsi omale noorem
> austaja, ei pea enam oma hingekest vaevama, kust v
> õi kui palju vana mees saab. Küll kunagi tuleb aeg
> , kus kõik "kahurid" vaikivad ja mees on jälle Sin
> u ainuomand, kui vaid ise seda soovid !
>
> Vab
> andage, et vahele segan, sest paluti ainult naiste
> arvamust.
> Vaatan, et siin nii mitmedki naised
> pakuvad, et löö end lille ja otsi omale ka austaja
> jne. Omast kogemusest võin öelda, et pole see nii
> lihtne midagi. Olen ka pikas kooselus ja magame s
> amuti eri tubades ja kuna meie suhtest on lähedus,
> õrnus ning kõik muu sinna juurde kuuluv, k.a. sek
> s kadunud. Seetõttu olen vaadanud lahtiste silmade
> ga ringi, et äkki õnnestub kedagi leida... Aga võt
> a näpust. Juba paar aastat pole õnnestunud ühtki s
> ümpaatset naisterahvast leida ja seetõttu arvan, e
> t ka teemaalgatajal ei pruugi see nii lihtsalt õnn
> estuda. Delfi foorum, kus praegu kirjutame, on oma
> dega nii alla käinud, et sellest pole mõtet rääkid
> agi. Kui peaksid kuulutuses märkima, et oled suhte
> s, neatakse sind maapõhja ja solvatakse kõige jube
> damate sõnadega. Väga paljud tutvumisportaalid kas
> siis eeldavad või lausa nõuavad oma pildi lisamis
> t enesetutvustuse eesmärgil. Hõivatud inimene aga
> ei saa seda teha jne jne. Ühesõnaga, pole see nii
> lihtne midagi.
> Aga ma rääkisin nüüd mehe vaatev
> inklist, võimalik, et naistel käib tutvumine kerge
> mini ja te leiate omale toreda kaaslase lihtsamini
> ja ruttu.
>
> Teemaalgatajale aga soovin jõudu
> probleemi lahendamisel ja loodan, et ükskord saad
> sinagi oma õnne nautida!

Kui sa tõde ja kriitikat ei kannata, ära oma nina sinna topi, kuhu sul asja pole. Alusta kõigepealt oma suhtest- Lõpeta see ära ja siis käi avatud silmadega ringi. Ükski naine pole väärt lolli mehega suhteid looma.
 
sss 06. märts 2018, kl 10.47
eha50+ Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Palun mõistmist ja vastava kogemusega naiste nõuan
> deid!
> Oleme olnud abielus üle 30 aasta,vähemalt
> 15a.neist on mehel olnud kõrvalsuhe,neist viimane
> tuli päevavalgele mõned nädalad tagasi.....leppis
> ime küll ära ja otsustasime kooselu jätkata,kuid m
> a ei saa hingerahu tagasi.Kuna mees käib aegajalt
> töökomandeeringutes jne.siis muutun eriti äravaks
> ,tahaks justkui kogu aeg kontrollida,helistada,nut
> an ja olen endast väljas.Kogu aeg närib kahtlus,ku
> s ja kellega ta on.Kui ta on suutnud mind eelnevad
> aastad petta,siis miks mitte ka edasi!?Tean,et pi
> dev jälitamine,kahtlustamine muutub pikapeale para
> noiliseks ja hakkab suhet teisiti ruineerima.Lisak
> s vaevab mind teadmatus,kus on meie üks pereautode
> st,maha müüdud pole,olemasolust annab mees ebamäär
> aseid vastuseid,arvan,et seda kasutab kusagil keeg
> i teine naine... hingepiin on kogu aeg,püüan olla
> väliselt hea ja lahke,kuid sees on teadmatuse,pett
> umuse jäle kokteil.Tean,et ei tohi seda välja näi
> data,sest ajab asja veelgi hullemaks.Mida teha,kas
> sarnaselt edasi pingutada või lahutada?Ei tea,ka
> s tulen oma eluga üksi toime,kuna mehel oma firma
> ja senine elu enamsati tema rahadel baseerunud.Sam
> as on ta olnud suhtteliselt hea ja hooliv nii mi
> nu kui ka laste ja lastelaste vastu.Kas kellelgi o
> n taolise mehega elukogemust,kas elate koos ja mid
> a teete,tunnete?

Pikk abielu tasub päästmist. Kui sind vaevavad kahtlused, siis leia omale midagi tegevuseks, mis mõtted mujale viib. Käi psühholoogi juures sellest rääkimas. Kui leppisite ära ja otsustasite koos edasi elada, ei tasuks enam sellele teemale tähelepanu pöörata. Aja jooksul läheb üle. Ise pead tugev olema ja enam sellele eksimusele tähelepanu pöörama. Kui mees tahab, teeb seda jätkuvalt. Oled valinud elu, mis annab rohkem materiaalseid hüvesid kui hingerahu, siis jääb sul üle vaid sellega kohanduda, mida ta endaga kaasa toob.
 
to ka mees 06. märts 2018, kl 10.48
Kõige lähedasemad, kellele oled usaldanud oma hingesaladusi, eeldasidki, et olete lähedased. Mingil hetkel said nemad sinu reeturlikkusest külma vee kaela, reageerisid omamoodi.
Toimiva suhte eelduseks ongi, et nii emotsionaalne kui füüsiline lähedus toimivad. Kui üks neist lonkab, lonkab varsti kõik ja vähemalt üks suhtepoolest hakkab kedagi otsima. Kuni otsimise eemärk on seotud ühe komponendiga neist, uuele suhtele pikka ajalugu ennustada ei saa. Mõnikord polegi see eesmärgiks.
Kas just see suhete vahel kekslemine polegi tänapäeva probleem. Emotsioonid oleksid justkui raske taak, mida kaasa ei soovita, et elu oleks lihtsam. Töö, raha, lõbustused, muretus ja üksindus, sest tegelikult ei huvita kedagi sinu elu suuremad ja väiksemad edu- ja vähikäigud. Tagasilöökide korral siis langetaksegi depressiooni, sest elu kellegagi jagada polegi. Parematel päevadel haaratakse kaenlasse uus tots või hüperlibiidoga mees ja täiskäigul uue tagasilanguseni.
Tehke siis endale selgeks, missugust elu soovite. Ei ole mõtet pettuda või ette heita. Kui sinul on üks inimene, kellega on ühine kodu ja igapäevaturvalisus ja teine, kellega sa värvid oma emotsioone ja kellega jagad kirge, siis ei sa sa eeldada, et need kaks vabatahtlikult sinu mudelisse sobituvad. Kui nemad mudelis pettuvad, siis edasine on juba nende, mitte sinu stsenaariumi järgi kulgev.
 
kirsimoos 06. märts 2018, kl 12.30
Mehed, naised. Selle asemel, et teineteist materdada, teineteises vigu otsida, tehke kannapööre ja vaadake teineteist ja ennast ausa ja armastava pilguga. Küll näete siis, ei ole ükski nii halb ja kole, nii veatu ja ilus. Mehed, naised, inimesed, ei ole veatud ega ideaalsed. Igas inimeses on midagi mida armastada ja austada, midagi, mis ei ole just kõige meeldivam. Pidev vastaspoole vigade otsimine, on kibestumise märk ja esimene vanaduse tunnus. Elu on kingitus, elamiseks antud aeg liiga lühike, milleks seda raisata mõttetute nääklemiste peale.


ehale 50 + soovitan kõigepealt rääkida oma mehega. Pead mehele selgeks tegema, sind ei rahulda mehe ümmargune jutt, teie vahel peab kõik selge olema. Mees peab teadma, kibe tõde on parem, kui ilus vale. Alles siis, kui oled oma olukorrast selguse saanud, saad otsustada, kuidas eluga edasi minna. Ära otsi nõuandeid võõrastelt, kõige parem nõuandja on su enda süda. See teab, mis on sulle kõige parem, mida sa vajad.
 
:DDDD 06. märts 2018, kl 15.12
torpeedo 06. märts 2018, kl 07.27 Kirjutas:

...üle oma varju on raske hüpata, teisisõnu, turunõudluses püsimine eeldab välimuse ja sisemuse eest hoolitsemist ka vanuigi ehk 50+ eas. siis liginevad uued ja nooremad partnerid sõltumata hädalise vanusest ja hõivatusest...

reikopi-poiss oma ringvaates on 48 ja kardab jubedalt vananemist, räägib, et on "üle 35-e", minul nalja palju, mul puudub numbritehirm.

sinu "vanuigi ehk 50+ eas" on võrratu!
Aitähhh, :-DDDDD
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!