Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
kodus ja aias
 
mees 19. mai 2018, kl 19.19
tore kui kirjutad töökas naine, ootan sind lillelisse maailma.
 
kuhu? 19. mai 2018, kl 23.34
Kuhu see naine kirjutama peab - Vanaisa külla, lillepeenrasse? :D
 
äh 20. mai 2018, kl 00.16
vanal peenrad naati ja võililli täis ja ristluud ei lase kummarduda, nüüd otsib töökat tädi, kes aia puhtaks rohiks.
 
kuni sügiseni 20. mai 2018, kl 04.38
eks kuni lilleilu otsas on ka naine täiesti üeliigseks kuluks muutunud.. saak salve ja moorile ust..
 
teine mees 20. mai 2018, kl 12.14
miks moorid nii negatiivsed ja salvavad. ilus kuulutus.
 
vaaaal 20. mai 2018, kl 12.44
kuule, sina, teine mees, kas sa ei tea, et naised on tissidega ussid?
 
jube koht 20. mai 2018, kl 13.17
Siia pane mida tahad, üles, ussid alati kohal.
 
kulud ja tulud 20. mai 2018, kl 23.41
kuna mees pole pakkunud midagi naisele selle töökuse eest tema aias, siis küsiks nagu tunnihinnet.

muud rahaküsimused jäävad edaspidiseks. kredditkaardvõlad, kohustused laste ja endiste mooride ees, söögiraha jagamised jne jne. niii nagu suhte puhul ikka.
 
mees 21. mai 2018, kl 00.18
mina inimesi rahas ei hinda, seega kõik võivad tasuta töötada palju kulub. mul veel kasvuhoone vajab kõpitsemist, paar sokki nõelumist ja ämblikuvõrkudeni laes ma isegi harjavarrega ei ulatu. mitte, et toad kõrgete lagedega oleks, lihtsalt ma ise pisike ka õrna hingega.
 
teine mees 21. mai 2018, kl 00.42
mina olen siia alati üles pannud, et mul loomulikud eterniitlokid, sixpack keset kõhtu ja kunagi lugesin isegi mingit raamatut. naised nagu maa alla kadunud. äkki käivad siin ainult mehed? ja me vanad lollid kännud muudkui flirdime ja flirdime. pole ime, et tulemust pole.
 
kolmas mees 21. mai 2018, kl 01.09
vahepeal käib siin ikka naisi ka. ju vist otsivad rikkaid vanamehi, kes jaksavad ka kõpla ja reha osta.
 
neljas mees 21. mai 2018, kl 01.34
ei mingit laristamist rehadele. kuulutate aga välja, et ilus lilleaed ja natuke naati ja kohe naised sõnnikuharkidega nagu kõpsti kohal. veel tasub mainida, et kõhus koriseb ja viimane lõunasöök oli purgisupp, kohe tuuakse kandikute viisi auravaid kotlette, tšeburekke, pelmeene, potitäite kaupa seljankat ja lõhepirukaid.
 
sõnavõttudest 21. mai 2018, kl 08.36
Naised on hakanud meeste eest kirjutama, pole neid mehi siin kuskil.
 
vaaaal 21. mai 2018, kl 12.05
lõbus lugemine igatahes:D
 
naine nii naine 21. mai 2018, kl 14.33
Olen väga töökas, kuid lilleaias käin vaid rõõmsalt õieilu ning aroomi nautimas.
Hr mees, kes te soovite leida tublisid töökäsi, võikiste vähemalt alguses õieaia ilu koos kohvi ja koogiga pakkuda.
Tänapäeva mehed ei viitsi ja ei raatsi naistesse midagi investeerida, isegi mitte aega. Ootavad küll ilu, lahkust ja töökust. Vanasti, kui rohi rohelisem oli ja lilled kõvasti lõhnasid, olid mehed hoopis galantsemad ja hoolivamad. Vähemalt seni, kuni naine käes. :D
 
keegi külvab maasikaid 21. mai 2018, kl 19.13
keegi mees avaldab igal kevadel kuulutuse, kuidas maaikaid kasvataks.. kui keegi selle töö ära teeks..

Ju siis külvab neid igal aastal ja kui moosid tehtud, võib moori minema saata. talvel ikka ju odavam vaid oma keret toita maasikamoosiga. irw
 
tulge mõistusele 21. mai 2018, kl 19.43
Kuulge, moorid, kas te tõesti tahate mingi äti juurde elama minna? Omal elamist pole w?
kui ätil vaja peenraid teha või külvata, siis ostku tööjõudu. Korralik palk ja töö tehtud. Kui väga huvi, võib ju grilli ja sauna teha jne. Ööseks ikka oma koju.
 
kius 21. mai 2018, kl 21.03
Uskumatult õelad ja kiusakad on siinsed õrnad-hellad Leedid!
Üks õnnetu mees juba aasteid otsib Oma Roosiaia Kuningannat.Tasuks julguse eest suud paotada ,prisite vaid väetiseks kõlbmatut virtsa. Ei teagi kummast poolest rohkem kahju peaks olema.?
 
kas abielluda ka saab? 21. mai 2018, kl 21.14
kuna kius juba teab, et mees otsib IGAL KEVADEL roosiaia kunigannat, siis kuhu need eelmised saavad? mis nendega juhtub, et talvet üle ei elagi...

ja enne rügama hakkamist võõras aias, peaks siiski ka töölepingu saama.muidu ja aja ja tööjõu tasuta raiskamine ja mis sellegi mõte nagu oleks?
 
selgituseks 21. mai 2018, kl 22.58
Kõik eelmised roosiaia kuningannad suikuvad saja-aastasesse unne ja ootavad, kuni prints nad äratab.

Kui tõsiselt, siis kas tõesti on selles teemas ka mõni mees kirjutanud? Kui jah, siis nõukaaegsete meeste mandumine on lausa katastroofiline.
 
tšeburek 21. mai 2018, kl 23.35
Mida siin jagatakse?
 
tea 22. mai 2018, kl 00.01
kas nüüd lausa jagatakse, aga kusagil eespool olla külarahvas rääkind, et üks mehemoodi asi kadus nõgeste ja naatide vahele lausa ää ja nüüd vaja virka vikatiga naist, kes tolle sealt söötis maastikult üles leiaks.
 
küll pärijad otsivad 22. mai 2018, kl 00.28
ole eelmine mureta, kui juba suremiseks läheb, on pärijaid maja, õu ja aed täis...
 
vikat neh 22. mai 2018, kl 00.49
ma näen juba ette neid pärijate pikaks vajunud lõugu. üüratuma aja ootasid, millal vastik vana sugulane kabjad pea alla paneb ja siis kuulevad umbes sellist testamenti - kuivanud kirsipuu tädi maalile, lääpas kummikud saab kusti, läbimädand aampalgid aadule ja onu heino saab sissevarisenud keldri.
 
:D? 22. mai 2018, kl 01.16
Küll on rahvas siin!
 
pole 22. mai 2018, kl 01.31
siin mingit rahvast, üksainumas luuletaja täristab roostes adraga nii et ragin taga ja ülejäänud neli meest mängivad püüdlikult naisi.
 
ee-ee 22. mai 2018, kl 08.11
Naised mängivad ikka mehi :)
 
elu on lill 22. mai 2018, kl 20.55
Aga kus lillemaailm? :)
 
mees 22. mai 2018, kl 21.14
et siis keegi ei viitsi appi tulla naistest? peale lillede on veel mesilased ja ise teen head veini, mesi ja vein hoiavad tervise korras.
 
tralla 22. mai 2018, kl 21.33
Kui enam ei jõua, siis tõmba oma lilli ja mesilasi koomale. Ära hakka naisi ära kasutama, see ei ole ilus.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!