Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
endast vanema
 
kena proua 52 20. september 2007, kl 22.05
kena ja vaba härrasmehega tutvuksin küll, saame koos väljas käia pimedatel sügisõhtutel ju kõle. Vaatame koos , mida ette võtame.Jne...
 
reaalsus 20. september 2007, kl 23.03
jällegi üks loll siia sattunud, jaluta paksuke koeraga ja saate mõlemad õnnelikuks!
 
ka naine 20. september 2007, kl 23.08
no mai tea
 
tode 21. september 2007, kl 08.42
Ei maksa nyyd kohe ikka ninna karata teisele inimesele.Sa ei ole ju inimest nainudki,miks nii halvustavalt kohe?Moni noorem naeb vahel palju jubedam valja kui 5 viiekymnest kokku.Ma ei tea ,kui vana on proua voi preili "reaalsus",aga kuidagi ei tahaks uskuda,et tegemist on 50-ndates naisterahvaga.Voi kui on,siis ei oska muud teha,kui kaasa tunda selle kohutava oeluse ja kibestamise parast! Katsu kuidagi yle saada ja las inimesed raagivad siisn,mida nad soovivad,ka viisakamalt on voimalik kommenteerida.Edu enda parandamises!
 
kena proua 52 21. september 2007, kl 13.58
Noh kui härrasmees neid kirjapanduid numbreid loeb, siis pole temal küll häbeneda välja viimaks daami. Pikkus 160cm, kaal on 54,5 ja saledust ning elegatsi ning arukust jätkub.Välimus on korras.Muidugi rõhutan, et härrasmehe enda vaimukus ja olemus võiks olla sama heal tasemel.Parem kui ei suitseta.

Õelutsejatel pole kunagi küll, sest enda eest ilmselt hoolitseb eikeegi...
 
kena proua 52 21. september 2007, kl 15.00
todele

Segaseid leidub kõikjal, enda eluga nad ei saa hakkama, siis kujutavad ette, kui nemad ikka alles kommi maha panevad, läheb ka teisel halvasti. Mitte kunagi pole asi nii, vastupidi hoopis.Võib ju tuttavaks saada hoopis huvitava inimesega.
 
kena proua 52 21. september 2007, kl 20.54
Nüüd ka härrale midagi,kuhu kribada.
 
mees 55 21. september 2007, kl 21.08
kirjutasin.
 
kena proua 52 21. september 2007, kl 21.47
ka mina vastasin,ka septembris vastasin aga ei midagi...Miks sa üldse kirjutad??? Raivo R.???
 
Raivo R. 21. september 2007, kl 22.01
Sest lollitasid mu sõpra,kekuta siin edasi,kas Keilas mehed otsas?Kas Esne ei tantsigi igal õhtul ja peab siin oma iluga saaki köitma?IRW
 
kena proua 52 21. september 2007, kl 22.11
Ei maksa nii tige minu vastu olla, ma pole milleski süüdi, et sa kaks järgmist teemat teed naiste lollitamiseks...Kahju sinust.Ei tea, kelle peale sa vihane oled aga lollita edasi...
 
kena proua 52 21. september 2007, kl 22.18
Õelaid hobikirjutajaid küll ei sooviks oma aadressil näha.Kena härrasmees võiks olla kusagil mu enda vanune.
 
Raivo R. 21. september 2007, kl 22.19
Kahju on tegelikult SINUST,sest mehed pole taskurätid,mis tarvitades prügikasti viskad!Imetle oma ilu peeglist,nimeta end kenaks,teised seda ju ei tee ja kekuta edasi,OK ju kinni,SA vaeseke.Tee või kümme meiliadret,ikkagi pead end siin demonstreerima...
 
kena proua 52 21. september 2007, kl 22.28
RaivoR. Palun mind mitte häirida ega tüütada, kirjutage teistele ja ärge tundke ennast häirituna,te ei pea võtma kohuseks alati minu aadressi peale kirjutada ,kui seda näete,iga inimene on oma õnne sepp. Küll teiegi oma õnne leiate,soovin kõike head.
 
einoh 22. september 2007, kl 13.26
see ei anna kirjutajast midagi head teada kui siin teemaalgatajat selliselt avalikustad! Peegeldus ütleb, et ... ise oled hullem.
Ilust päeva isegi ilma päikseta!
 
mees 26. september 2007, kl 13.31
tõstaks teema siis ülesse, mudu proua jääbki ilma :D
kõik head prouale :)
 
<> 28. detsember 2018, kl 02.59
mis kaunid inimhinged
 
viimasele 28. detsember 2018, kl 09.09
Oled hulluks läinud pikkade aastate jooksul, et tuhnid kauges minevikus.
 
poliitikast 28. detsember 2018, kl 18.25
Millest algab minevik?

Või nii, et kustkohast?

Hakkan postitama, kas kirjutamine on juba minevik?
 
minevik 28. detsember 2018, kl 20.15
Ja mis siia poliitika puutub? Poliitik oled? Vaevalt.
Minevik on see, mis on möödas - eilne päev on ka juba mnevik. Kauge minevik - aastatetagune.
Minevikku või olnut mäletame ikka ja mõni sündmus või seik jääb eluaeg saatma.
Mida aga oli nii meenutamisväärset nendes 2007.a postitustes?
 
möödaminnes 28. detsember 2018, kl 23.09
minevik
ju siis kellelgi midagi on, seepärast otsitakse, upitatakse teemasid. kui sind ja mind ei puuduta, ei tähenda veel, et ...
 
Olja 29. detsember 2018, kl 01.10
Tammsaare on minevik, Koidula samuti, Betti Alver ja Marie Under on minevik.

Hawking, Einstein, Pytagoras - kõik puhas minevik. Unustagem mineviku.
 
Dolores 03. jaanuar 2019, kl 10.06
Minumeelest ei peaks selles vanuses enam kedagi otsima, vaid ehk oma vaimsusega tegelema, kuid et vanem naine otsib veel vanemat meest - appikene::))
Teine teema siin oli, et otsitekse nooremat.
Kolmas rekordpostitustega teema oli segadus teemal - kas nooremat, või vanemat?
Mis teil viga on?P)))
 
Kole Proua 52 03. jaanuar 2019, kl 16.49
Kas Dolores tegeleb Delfis oma vaimsusega?
 
Mait-poiss 03. jaanuar 2019, kl 22.43
Kooseluks oleks ehk muud faktorid tähtsamad kui vanusevahe.
Kas mõni leiab, et abieluks on olulisim õige vanusevahe ja ei midagi muud?
 
Torumees 04. jaanuar 2019, kl 21.58
Kas sauna ka keegi tuleb?
 
Mauno ja Tauno 04. jaanuar 2019, kl 22.13
Ikka tuleme. Kus saun asub?
 
Torumees 04. jaanuar 2019, kl 22.18
Mauno ja Tauno!
Ehk leiate mõne teise sauna, mina teid küll ei oota!
 
keegi 04. jaanuar 2019, kl 23.32
to Torumees: Küsisid ju, et kas sauna ka keegi tuleb?
Mis sa nüüd siis poisid minema lüüd?
 
Torumees 05. jaanuar 2019, kl 14.43
Ega ma poistesõber ka nüüd ei ole, pilk kisub ikka naisterahvaste poole.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!