Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
varbaküüned
 
vanakrants 27. august 2009, kl 00.35
kas teistel ka kipuvad koos vanuse kasvuga varbaküüned jube paksuks ja kõvaks muutuma? Millega neid pehmeks muuta et lõigata oleks mõnusam?
 
tegu 27. august 2009, kl 00.42
võib ka seeneküünega olla, kiiresti ravile. Terve küüs ei muutu vanusega.
 
kraade 27. august 2009, kl 01.24
tegu võib olla küüneseenega :) (kui ravi ei aita, tõmbame selle küüne maha!!!)
 
kena proua 52 27. august 2009, kl 03.40
Loomulikult seen! Kohe arstile!
 
näägu 27. august 2009, kl 08.46
mida kohe seenetate, küüs muutub vananedes kõvemaks, kes vastu vaidleb, ajab jura, põhjuseteks võivad olla lihtsalt varba äralöömised, kellegi jalaleastumised, kas tõesti pole elu jooksul miskit sellist juhtunud

jalavannid, õlimähised teevad küüned pehmemaks ja lõigatavaks, viili võib ka kasutada õhemaks viilimiseks:-)


oh, kurivaim, see ju prouheni pärusmaa, jalahoolduse õpetus nimelt
 
elementaarne 27. august 2009, kl 09.27
lähed salongi ja sel ajal,mis preili nokitseb,vaatad kitlilõikest sisse ja meenutad vanu aegu,mil ise küüsi lõikasid:)
 
anna 27. august 2009, kl 09.31
Küünte paksenemine ea muutudes ei pruugi tingimata seen olla. Kõigil vanematel inimestel on küüned paksemad, kui noorematel. Tihtipeale on see ka pärilik, mis muidugi ei tähenda, et igaks juhuks neid spetsialistile näidata ei võiks.
 
:) 27. august 2009, kl 09.35
kasvata pikemaks, hea puu otsa ronida
 
minake 27. august 2009, kl 10.02
:) tänan soovituse eest, lähen kohe kasvatamma :)
 
kena proua 52 27. august 2009, kl 11.19
Varbaäralöömised? Issake, kas tõesti on olemas nii ajuvabasid inimesi. Parem jäta kommenteerimata, kui sa ei tea. Jalgade mitte hooldamisest ja juhuslike jalanõude ja ebahügieeniliste jalanõude tarbimisest tekivadki küüneseened. Ostke aga kasutatud kingi ja kasutatud jalanõusid, saate igasugu saasta oma jalgade külge võõrastelt jalanõudelt, käige võõrastel pindadel aga paljajalu ja ärge ometi peske ega hooldage jalgu...Nii ilus ju viltused varbad suurte kollaste küüneseentega, mida katavad tumepunaseks lakitud lärakad küünte otsas-tavaline vanade naiste komme.Samas kui olen sellest kirjutanud, et jalad on naisterahvale olulised, et need korras ja terved oleksid, siis küll leidus ilkujaid.
 
to kena proua 27. august 2009, kl 11.53
mõtlesin, et tallinn on pealinn, moodsate ja kenade naiste linn? kus sa ometi neid viltusi varbaid kogu aeg näed? Mina siin maal ei näe neid sugugi./ no vähemalt hoiavad vanad 80-aastased memmed sokke jalas ega plötserda ennast punase lakiga /---
 
noh 27. august 2009, kl 14.30
Kõik paksenenud küüned ei ole veel seened ja kõik kes Tallinnas elavad ei ole veel prouad, ammugi ei ole kõik prouad need, kes mehel ei ole ja vahetpidamata paaniliselt meest otsivad.
Küüned muutuvad paksemaks, see on ealine iseärasus, aga külasta pediküürijat, tema teeb küüned korda.
Ja meie 50 oleme nõukaajast ja jalanõudega oli siis probleem, nüüd on varbad paljudel moondunud jne. Kas kõik peavad iluoperatsioonile minema, et varbad õigeks saaks?
Hale jutt sel kenaproual aga eks ta ise ole ka üks lahja ja hale kuju, mis tal muud üle jääb, kui kõva häälega karjuda: MINA TEAN KÕIKE....hahahaha
Aga tegelikult ajab ta vahel naerma, vahel hinge täis, aga enamasti on mul tast lihtsalt kahju.
Astun edasi...
 
vanakrants 27. august 2009, kl 15.20
Tänud kommijatele! Eriti on kiidusõnu väärinud KP52,kes peaks juba 55 olema-esmakordselt märkasin sellenimelist 2007 aastal. veel kp-le teadmiseks- krants on isane koer ja mul oli üpris lustlik end ette kujutada lokituna-mukituna- varbalakiga mökerdatuna. Seenejutt võib ju olla tõene,kuigi pole kunagi kandnud võõrast jalanõud, Seene võib ju üles noppida ka Keila haiglas paljajalu paterdades
 
näägu 27. august 2009, kl 15.23
prouake(11.19) ma kommisen seda mida jalakabineti õde Tiina Mitt kirjutab paksudest küüntest Kodutohtri märtsikuu nr-s 2008, loe ja ära tule kohe kaagutama
 
näägu 27. august 2009, kl 15.30
sorry...kommisin
 
;D 27. august 2009, kl 21.35
kp on tuline õigus, nagu alati!!! minul muide tulid kõik varbaküüned maha, sõna otseses mõttes. käisin reisil ja panin jalga tuliuued sissekandmata kingad (loll), ja terve reisiaja kandsin hambad valust ristis neid. siis tulid mul selle tagajärjel küüned lahti, nüüd kasvavad ilusad, terved küüned!!(õnnelik õnnetus)
 
kena proua 52 27. august 2009, kl 23.34
vanakrants aga milles mina süüdi olen kui ütlen oste välja, mine ja ravi oma küüneseent ning ära otsi kaastunnet ega lihtsamat lahendust siin , kui sulle vastused juba ette ei meeldi, siis pole mõtet oma haigustest üldse teemat teha. Selle a semel, et jälgida võõraid inimesi, kes keda otsib või kui noor keegi on, tegele oma tervisega. Uuri internetist lisa ja pöördu arsti poole, las määrab ära, mida vaja teha. Aga küünteravi võtab väga kaua aega,s ellega pead arvestama ja neid isegi opereeritakse.
 
Sõratohter 26. märts 2020, kl 19.23
https://www.google.ee/maps/@58.9104335,24.4327221,3a,75y,89.5h,94.63t/data=!3m6!1e1!
3m4!1sXM1geMAeb4s5kjWpJvIy2g!2e0!7i13312!8i6656
 
Miss Estonia 26. märts 2020, kl 19.24
https://arileht.delfi.ee/news/uudised/viiruste-uht-pohipesa-valitsus-sulgenud-ei-ole-teenust-osutavad-tootajad-on-paanikas-ja-paluvad-liitude-abi?id=89351669

Kus sa kinni panna saad ühiskond saab soki kui need kõpitsemata krokodillid kahe kuu pärast välja roomavad
 
gena 29. märts 2020, kl 02.35
mis teil viimastel viga on? koroona koos sokiga pea piirkorda äsanud või?
te ärge mingil juhul kahe kuu pärast kodust välja ronige, tänavad puha krokodille täis, ampsavad veel kannikast
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!