Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
armsam
 
siim 2 17. aprill 2020, kl 22.17
Sind vaadata ja mitte unistada seksist on sama kui, seista allika ääres ja surra janusse.
 
allikas 18. aprill 2020, kl 10.09
No on ikka tohuvapohujuhaneid ¤
 
uudis 18. aprill 2020, kl 12.23
kas 50+ kah sexitakse we
 
vana uudis 18. aprill 2020, kl 13.45
mida teevad lapsed 50+ rubriigis?
 
ei tea jah 18. aprill 2020, kl 18.00
keda siimuke näeb :)
 
eks ikka 18. aprill 2020, kl 18.14
Siim vaata vana Sekserit
 
Kas 18. aprill 2020, kl 23.37
siin on seks eri vanematele?
 
ei 19. aprill 2020, kl 14.25
siin seksuvad abielupaarid
 
see et 20. aprill 2020, kl 03.24
tänasel päeval kirjutada 50plussis, et surra janusse... no ma ei tea. olge pigem õnnelikud, et te vaatamata koroonale veel elus olete.
ja unistamisele pole piiranguid seatud. seega kõigil voli unistada neist hüvedest, millest elu jooksul kõige rohkem puudus olnud. üks peni unistab pehmest leivast, teine jälle nutab taga mõningaid puudujääke intiimelus, mida tõsi küll, erinevalt saiapätsist, enam taastada pole võimalik. karma is a bitch
 
lill1 04. mai 2020, kl 09.43
Tuleb unistus ellu viia. Kummardu allikani ja võta üks sõõm, küll Sa siis näed, et janusse Sa küll ei sure...
 
jajah 11. mai 2020, kl 01.52
kummardub siim kontide raginal ja reumat ignoreerides allikani, võtab suutäie ja seal puha äädikas. unelmate noorik läks selle viiekümne aastaga juhtumisi käärima.
 
Siimule 11. mai 2020, kl 09.14
Nali naljaks, aga miks ei tutvusta end.Allika ääres janusse sureb vaid eesel , aga inimene peaks jääma inimeseks. Suhtlus viib eesmärkdeni.
 
Nunn 12. mai 2020, kl 18.31
Ootan Sind kloostri taga metsas ;)
 
Alu 13. mai 2020, kl 13.33
Suguelundeid on nii kui mehel kui naisel ka. Meestel on peenis ja naistel on v itt. Peenis on mehel selleks, et kusel käija. Suguelundiga peenisega saab mees naisele mõnu anda.
Suguelundist tuleb naisel laps välja. Laps võib sünnituse ajal vahel ka nakkuda. Villiseid on hästi silmaga nähtav. Suguelundid on suure nakkus haigus mille käigus võid surra.
Suguelundiga võib mängida ja igasuguseid trikke teha kui sa ise tahad. Mehel võib vahel ka peenis kõvaks minna kui ta ilusat tüdrukut näeb, siis jookseb mees tema poole ja keerab talle kohe taha.
Minul on ja teistel poistel on ka sellised asjad. Aga mõnedel on suured ja mõnedel on väikesed riistad. Peenisega saab naisele suhu anda kui naine ise soovib. Ja naine saab selleks hea mõnu.
Suguelundid tuleb mees kasutada kondoome ja naine tampokseid muidu nad haigestuvad. Kui su suguhaigus hakkab valu tegema, siis peab ta kiiresti arsti poole pöörduma. Suguelundiga minu elus päris hea,
sest mehed saavad püsti kuseda mitte nii nagu naised istuvad nagu konnad tiigi ääres sääski söömas. Mehel on päris halb kui ta annab naisele taha pärast tuleb sperma välja ja mõnedel poistel....
(kuna tegu on paljundatud lehega, siis jääb see lause poolikuks...ja võivad kokku kukkuda. Suguelundiga ei tohi avalikus kohas käija. Suguelund pane alati püksi muidu võid sellest kiiresti ilma jääda.
Naised võivad ka endale mõnu teha kui nad seda soovivad, kui mina naine oleks, siis ma küll siis ma küll selliseid asju ei kasuta nagu tänapäeva noored kasutavad neid vibraatoreid et nende suguelundid
kunagi haigestuvad, seda on ju nii kurb vaadata kui naine jääb suguelundist ilma. Siis naised ei saagi lapsi, sest nende suguelund on täiesti ära hävitatud. Suguelundeid on raske eelistada sest mehed
peavad suguelundiga väga ettevaatlik olema. Suguelundiga mees ei tohi talvel niisama lumes mürada või muidu võid sellest ilma jääda.
 
Agnes 21. mai 2020, kl 22.41
Oh sa mu Aluke
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!