Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
Issand mis siin toimub?
 
Naine 02. veebruar 2020, kl 20.28
Mõned üksikud siia toppama jäänud. Teemad nii igavad, et ei viitsigi kõike lugeda. Haigutage kodus ja munege edasi, siin peaks elu käima. Kui te olete sellised vanakesed ja põdurad, siis ärge oma nina siia toppige, kuduge kodus sukka. Minu arust 50+ ja 60+ on alles väga naksakad. Ärgake ja hakake nüüd sõna võtma...saate ka keelt teritada ja naabrimutiga sosistada, ilm on hukas.
 
Mees 02. veebruar 2020, kl 20.41
Õpetad inimesi elama? Tubli oled.
 
Naine 02. veebruar 2020, kl 21.02
Ma ei õpeta, ma ju näen mis toimub linnas, siin. Naised on nagu äraaetud hobused, väsinud, kurvad, koledates muti riietes
 
Mees 02. veebruar 2020, kl 22.12
Sul on mingid vaimsed probleemid, et teiste elud nii korda lähevad.
 
P.S 02. veebruar 2020, kl 23.40
Sellepärast ei tulegi siia normaalseid, et kui midagi kirja pannakse, siis leidub ikka keegi, kes hakkab nöökima.Ometi on ju meil sõnavabadus, kõik võivad oma mõtteid väljendada, aga võiks ju viisakalt.
 
tükike sinist taevast 04. veebruar 2020, kl 10.39
See ongi kõige masendavam, kui keegi midagi kirjutab või arvamust avaldab, tuleb keegi ja hakkab noomima ja arvustama, selle asemel, et omalt poolt nõu anda kuidas foorumit elavdada või huvitavaks muuta. Inimesed elavad huvitavat elu. Käivad kinos, teatris, reisidel, loevad raamatuid. Inimestel on hobid. Kõigest sellest võib kirjutada ja arutleda, soovitada, mida keegi huvitavaks peab. Rohkem loovust ja teineteise mõistmist.
 
Melilotus 04. veebruar 2020, kl 12.57
Taevas on täna tõesti sinine,vägagi nõus.Seepärast võtsingi kätte ja pesin akna puhtaks,
et saaks see valgus vabalt tuppa tulla.Toredatest asjadest võiks
kirjutada,alustuseks nt.mis konkreetselt tänasega on seotud.
 
tükike sinist taevast 04. veebruar 2020, kl 13.50
Kevad hakkab tõesti tulema. Tänavu vist hästi vara. Siisikesed on parvena kohal ja tunglevad söögimajas ja ümber. Olen täheldanud, nad tulevad alles märtsi lõpus või aprilli alguses. Isegi roosidel on tänavu lehed küljes, mõnel isegi õiepungad sooja ootel.
Lumelabidas kasvatab juuri alla;)

Iga kord, kui pean tõestama, ma ei ole robot, tunnen end robotina. Muidu mitte;)
 
arvaksnii 04. veebruar 2020, kl 20.24
Kui keegi väidab, et seltskonnatants hea sportlik tegevus igale vanusele, siis kohe tuleb mingeid nõmedaid kommentaare nende poolt, kes ise ei oska tantsida.
 
Dolores 05. veebruar 2020, kl 12.31
Selliste hüüatustega, nagu teemaalgataja, pole mõtet esineda. Kogu foorumi tonaalsus oleneb ühiskonnast. Näiteks Soomes on "pehmem" ühiskond ja sealsetes foorumites on üksteist toetav õhkkond. Meie kunst ja meie foorumid peegeldavad meie vaimsust.
 
Melilotus 06. veebruar 2020, kl 06.54
Ikkagi on hea ,kui tuleb naine ja Dolores ,koos tûkikese sinise,
pilvitu teavaga ja väljendavad omal moel head tahet, leida see miski,
mis ühendab ja toetab.Olgu siis pealegi neid inimesi vähe
aga kvantiteet pole oluline ,kvaliteet on põhiline.
 
von Freen 06. veebruar 2020, kl 23.29
krt teist aru saab
siis kui siin käis möll ja elu ja rahavas tungles sisse välja, siis polnud pidevalt osad rahul
küll vaaaal kobises, küll proua52 polnud õige proua, küll rästu ei käitunud eakohaselt, luuletaja oli loll vanamehepäss, Lee liiga tark, aff paha, tiudur kiuslik, moosimadu, mai, Valulla, kraaks, Haukuv peni, tibu, Rozza... jne jne - kõik olid pahad või ebasobivad

nüüd on juba mitu aastat rahu majas, vaba voli väärikaid teemasid teha ja oma tõsist vanainimese juttu eakohaselt veeretada, keegi ei sega, kõik on siit jalga lasknud...

aga mis on tulemus?

enam huvitavamat ja elavat foorumi on raske leida


MAEIOLEROBOT RSK
 
Miski pole igavene 07. veebruar 2020, kl 01.48
Nii ka see foorum ja teised delfi foorumid.
 
Melilotus 07. veebruar 2020, kl 09.01
Kõik ülalloetletud möllajad ja tunglejad on suurepärased tegelased.
Paljud lugesid ja nautisid sõnaosavust.(osad pole nagunii rahul,aga õiged ju jäävad)Eks sellepärast aeg ajalt keegi jälle
nostalgitseb ja püüab lõket süüdata.Miks mitte.
 
tükike sinist taevast 07. veebruar 2020, kl 12.51
Päike naerab ilma rõõmsaks ja tõmbab inimhingekese suu naerule. Varsti lähevad puud lehte ja ehk siis tulevad, lendavad, roomavad kohale uueda ja kunagised vanad asukad. Lahkel meelel tuleb kõiki tervitada, küll siis foorum taas elu sisse saab.
Inimeses elab laps surmani. See laps tuleb välja lasta, lõbusam endal ja teistel ka ;)
 
Jah, 07. veebruar 2020, kl 18.07
ajad olid huvitavad, nagu herr von Freen kirjutas. Keegi lobises, keegi kobises, üks oli vanamehepäss, teine jälle suur äss, mõni ehk oli ka paha, siiski jutuks ei olnud kuigi tihti raha.
 
Naine 07. veebruar 2020, kl 19.43
Parimad ärkasid, ju ei tunne ennast vana ja väsinuna...
 
Jah, 07. veebruar 2020, kl 20.12
parimad ärkasid ning endalegi üllatuseks märkasid, et pole nad ühti nii vanad ja väsinud ega ammugi mitte elu poolt räsitud.
 
Tiudur 07. veebruar 2020, kl 23.54
Vananemisel on omad plussid. Ma ei mäleta absoluutselt, mida ma siin kirjanud olen ja seda ka ei mäleta, et keegi mind kiuslikuks oleks pidanud. Nii hea on tulla, muidugi kui vahel meenub, kuhu tulla, ja alustada nagu valgelt lehelt.
Miinuseks on see, et mul on süvenenud probleem, et ei leia enam prille üles. Pea igapäevane mure, kuhu ma oma prillid panin, lihtsalt ei mäleta.:D
 
Tiudur 08. veebruar 2020, kl 00.10
Aga see von freeni vanainimese jutu veeretamine on omaette teema.
Kujutan juba ette, kuidas igaüks omaette enda rida ajab. Piltlikult kogunetakse näiteks pinkide juurde, kes kuidas kohale jõuab. Mõni reipalt sörkides, teine kabedalt kepi najal liikudes, kolmas vurab sportautoga platsi, neljas jalgrattal, viies.... jne. Istuvad siis kohale ja kukuvad heietama teemadel, mis ainult neile huvi pakub ja mõne teise närvi ajab. Igaüks püüab teistest üle rääkida ja kui see ei õnnestu läheb esiti sõnasõjaks ja kui see ei aita, võib mõni kuraasikam ka vastuvaidlejale kepiga äsada. Kindel teema ebakõlasid ja sõnasõda arutlusse tuua, on pensionireform, valitsuse tegevus ja rahulolu/rahulolematus sellega, koroonaviirus ja arstiabi kättesaadavus. Võite veel julgesti teemasid pakkuda.:D
 
vott 08. veebruar 2020, kl 02.45
koroonaviiruse kohta õpetas naabri maali hästi toimivat ennetusvahendit - enne igasugu kahtlastesse ja rahvarohketesse kohtadesse minekut riputada küüslauk kaela, rohelise sibula naadid kõrva toppida, mantlitaskutesse mädand kartulid ja kolm toorest kanatiiba kummipaelaga keset lagipead kinnitada. ta pidavat nii juba kuu aega ringi käima ja mingi viirus pole veel külge hakanud.
 
Melilotus 08. veebruar 2020, kl 06.59
Tore inineme see Maali,suurimad tänud paluks edastada nii suurepärase
ennetustegevuse eest.Peletab kõik zarazad enda ja kõigi lähedal olevate
kaaskodanike juurest ära
Pakun kilomeetreid 2 raadiuseks.
Kohe tekkis ka tahtmine end lille lüüa ja koheselt kuhugile ,no kasvõi mõnda
suuurimasse kaubanduskeskusesse minna.Seal täna jälle odavate asjade mûük.
Aga oh sa meeletu,ei saa.Tãna ju turu päev,kõige värske ja tervisliku roheluse
ja mitmevärvilisuse ostmise päev.Sealsed kunded ja kauplejad jälle vitamiini usku.
Võtad ikka tomateid,neid pisikesi,värvilisi,salatit ,seda krabisevat ka,kurki,
redist,segad ära,lisad hapukoort kui meeldib ja vähemalt 42.2 m2 zarazad kõik
kadunud.
 
Naine 09. veebruar 2020, kl 13.12
Päris naksakad mutud siin koos oma heade nõuannetega. Kujutasin piltlikult ette kuidas pool linna kõnnib kanatiivad peas ringi...pane veel mask ka ette, kooslus missugune.

See ärgas papi. vaata su prillid on peas.
 
von Freen 09. veebruar 2020, kl 17.33
at from tu mit: tiudur

intrussmentaariumil on pidevalt väga iad prillipakkumised
iga aasta edasi saab kokkuaig lisaks ühe prodtsenti alla

etsiis pädevad ärivanainimesed tiavad, et tulep iga aasta osta muudkui ükks % odavambad prilid omale juurde ja see enneolematu kokkuoid viib siis lõbuks selleni, et neid prille on juba kogu majapidamises piisavalt palju selleks, et pole enamb oluline kuhu sa nad paned jaimäleta


muudes telhvi 50+ küsimusis taandub kõik vüüsikaseadustele kusson äraüteldud, et sarnased tõmbuvad jakuna siin enamb sarnaseid eiole siis eitõmbu enamb miskitki

eriti mittetõmbuvalt ajab näiteks meid erinärvi siinne uus üübermoderaator kellele savõid ennast omikustõhtani lolliks äratõestada, et

MAIOLEROBOT !
 
.,. 09. veebruar 2020, kl 22.13
 
hoplapla 10. veebruar 2020, kl 19.37
Midagi arukat kah või niisma, et kurgid, sibulad ja kartulad salves.Oleks vaja leida üht kunstiteadlast, kellega kevaditi -suveti hakata käima väljanäitustel, tore kui keegi abstraktsemat kunsti lahti räägib.
 
aff 11. veebruar 2020, kl 11.43
Olen vanaks jäänud. Pensionini veel hunnik aastaid, aga juba ma ei viitsi palju asju. Ka siin paha olla ei viitsi, ei käi kuude kaupa isegi kolamas mitte.

Noorena mõtlesin, et vanaduses hakkan maja ehitama - issand jumal, maitea, millega ma küll mõtlesin.

Ütleb ehk keegi ette, milleks see vanadus üldse mõeldud on? Mida tegemiseks üleüldse ?
 
Naine 11. veebruar 2020, kl 13.23
aff ära ohi vaid tegutse. Mine välja ja kohvikusse. Sa ju pead veel tööl käima, kui hulk aastaid pensionini. Suhtle ja ära virise ja ära istu oma tolmuses kodus.
 
sisselogimata uss 11. veebruar 2020, kl 20.08
muudes telhvi 50+ küsimusis taandub kõik vüüsikaseadustele kusson äraüteldud, et sarnased tõmbuvad jakuna siin enamb sarnaseid eiole siis eitõmbu enamb miskitki

eriti mittetõmbuvalt ajab näiteks meid erinärvi siinne uus üübermoderaator kellele savõid ennast omikustõhtani lolliks äratõestada, et

...mingilmoel kiskus siia vaatama...:D

ja veel, et mis raviasutus see kohvik on? kuhu see armas aff suunati...:D

Ma olen robot...:DDD
 
eks ta ole 11. veebruar 2020, kl 21.21
Vanainimestel ainult raviasutused meele peal.Kohvik peaks ikka meelelahutuseks olema, mitte raviasutuseks. ise ei pea seda ei üheks ega teiseks, eelistan kohvi kodus juua.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!