Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
Vabariigi aastapäev
 
Lipp 23. veebruar 2013, kl 19.02
Kuidas, tähistate või ei?
 
Bizdetz 23. veebruar 2013, kl 19.10
loomulikult tähistame!
või ei?
 
r 23. veebruar 2013, kl 20.08
Ikka tähistame - pudel valget ootab külmas, hommikul lipp masti ja õhtul pidulik söömaaeg.
 
Varras 23. veebruar 2013, kl 20.12
Ostan musta vaasi ja panen sisse siniseid ja valgeid lilli.
 
Lee 23. veebruar 2013, kl 20.40
Mina lubasin vabariigi auks seaprae ahju panna. Lipp heistakse ja pudel avatakse:) Kas see on tähistamine, vot ei tea:)) Ikka vist on, sest ma kuulutasin välja Dress Code...ainult ülikonnaga pääseb lauda:)
 
Lipp 23. veebruar 2013, kl 23.53
Lee, vot sellises stiilis lugusid tahaks veel kuulda. Minu kadunud ämm on sellel päeval sündinud ja vanal eesti ajal olla riigi poolt sellel päeval sündinutele ka mingi nänn olnud, aga ma ei mäleta mis see täpselt oli.
 
nostalg 24. veebruar 2013, kl 08.50
ei tähista. Minu patriotism on ammu kadunud. Teile, kes peate seda päeva tähistamisväärseks- mis teeb selle päeva eriliseks ja miks peate vajalikuks seda tähistada? Juba homme võib jälle lugeda artikleid, kus kirute riiki ja selle valitsejaid, mida täna ülistate. Kas pole silmakirjalik?
 
Lee 24. veebruar 2013, kl 09.05
Kenat sünnipäeva hommikut! Päike on väljas!
Kulla nostalg...mõtle oma laste peale. Lapsi kasvatades oled Sa neid kirunud, nende peale vihastanud, aga jätkuvalt hoolinud ja armastanud. Ei mingit silmakirjalikust, selline ongi omadest hoolimine:) Minul teist isamaad/emamaad ei ole...see maa on minu.. nii heas kui halvas!
Kõike kaunist!
 
vaaaal 24. veebruar 2013, kl 09.08
hommikust! lipp lehvib, veiniklaas täidetud...

panen mina mustavärvi jope selga,
sini-valge triibulised sokid jalga,
kerin ennast vatiteki sisse kerra,
telekat nõnda hea vaadata...

miskit paha pole ütelda:)))
 
mai 24. veebruar 2013, kl 09.27
Ehedat eestlaslikku synnipäeva meeleolu kõigile. Jõudu jaksu pysimist veel paljudeks paljudeks aegadeks.
 
tüdinu 24. veebruar 2013, kl 09.37
ei tähista endagi sünnipäevi eriliselt, ammugi siis veel mingi riigi asutamist. isegi telekat ei lüli paraadile ega heida pilku kõige-kõige kõnele. pole kunagi vaadanud (ehk siiski korraks vahel) ka seda "pingviinide paraadi"
 
tähistaja 24. veebruar 2013, kl 10.11
Ikka tähistan ja seda juba terve elu teinud.Nõukaaegu oli tähistamine eriti põnev.Väike lipp vanaema lauluraamatu vahelt lauale ja suured tegijad olime.
 
tähistajale 24. veebruar 2013, kl 10.26
oled sa jee kogu elu tähistanud. tegelikult triikisid kaelarätti, joonistasid 23-ndal isale armeepäevaks kahuripildi punalipu taustal, järgmine päev laulsid pioneeriaktusel nsvli ülistavat laulukest ja hakkasid valmistuma 1. mai punalipuparaadiks
 
kraaks 24. veebruar 2013, kl 10.37
Lee kirjutab:
Kenat sünnipäeva hommikut! Päike on väljas!
Kulla nostalg...mõtle oma laste peale. Lapsi kasvatades oled Sa neid kirunud, nende peale vihastanud, aga jätkuvalt hoolinud ja armastanud. Ei mingit silmakirjalikust, selline ongi omadest hoolimine:) Minul teist isamaad/emamaad ei ole...see maa on minu.. nii heas kui halvas!
Kõike kaunist!


kirjutan kahe käega alla! õigemini on raske öelda. tänan Lee!
 
Rozza 24. veebruar 2013, kl 10.43
Jah, tähistame ikka oma isamaa sünnipäeva, mitte selle valitsejate sünnipäeva.:) Sel aastal on plaan minna isegi paraadi vaatama Vabaduse väljakule.
 
tibu 24. veebruar 2013, kl 10.58
Head Vabariigi Aastapäeva!Kohtumiseni paraadil ja peolauas! Õhtul vaatan televiisorist Presidendi vastuvõttu!Olge terved, rõõmsad ja õnnelikud, et seda kõike on võimalus nautida. Südamlikult soovides!

teie tibu
 
suusasprintkäib 24. veebruar 2013, kl 11.12
õnne sellele maalapile (mitte valitsejatele) mida sellega mõtlesin loe siit: http://www.epl.ee/news/arvamus/andrus-kivirahk-vaatame-neid-hoolega.d?id=65723062
 
proua Peterman 24. veebruar 2013, kl 12.49
Tähistama? Tähistan telekaga koos. Ikka vaatan ja olen vägagi nõus Lee-ga. Me kõik oleme aegajalt tüdinud millestki või kellestki, aga aja möödudes see kaob.
Kodumaa on tõesti üks ja seda ei ole meil kuskilt mujalt võimalik otsida. Oleme ise oma kodumaa nägu ja isamaad-emamaad väärt. Vaielge vastu kui oskate.
Kas siis kirudes teisi(ennast) või imetledes neid asju, mis imetlemist väärt.
Kas viha ja kibestumise(tüdimusega) on võimalik midagi parandada? Mitte mingil juhul.
Päike paistab ja ilm on imeilus. Head pidutuju kõigile.
 
mispidu 24. veebruar 2013, kl 13.07
Mis pidu? Eestlased, ei naised, ei mehed finaali ju ei pääsenud.
 
luuletaja 24. veebruar 2013, kl 13.12
Ühinen kõigiga …

Kaa nendega ,kes Lee ütlust tõeliselt kauniks jaa kenaks pidasid .
Mitte ainult lapsed – vaid kaa mehenaise vaheline
On sama – sealgi öeldakse hullusid asju vahel …
Kuid ikkagi ,,oma on oma…kellelegi ära ei annaks.

Nõuka ajal oli pedagoogilise instituudi üliõpilastel
Vormi mütsiks …sinise ülemise osaga jaa all …
Musta randiga …valge !?!?!! oli aga sisemine
Äär ,mis kui kaitses pead mütsi hõõrumisest …
See keeati aga sel päeval alla… kui välja …..
Oligi sinu must valge …..
Sellest hiljem muidugi pahandusi tuli ….

Täna aga ..
Kuulsusrikast !
Riigi aasta päeva !
 
wifi 24. veebruar 2013, kl 13.18
head tervist ja õnne kõigile!
ja õnne ja edu kallile eestimaale!

nostalg
sinusugustest vinguviiulitest hoian kaugele eemale. ma ei saa aru inimestest, kes samastavad valitsuse oma kodumaaga ning kes soovivad oma kodumaale halba.
sa võrdud minu silmis emaga, kes soovib oma laste surma.
fuih, mis inimene!
 
Wii 24. veebruar 2013, kl 13.27
Võta roosad prillid eest ja näed kui õnnelik see kodumaa on.
 
no 24. veebruar 2013, kl 14.17
wifike, sinu sõnavõtust lausa kiirgab heatahtlikust. ei sa hoidnud eemale, kargasid kohe harja.
 
nostalg 24. veebruar 2013, kl 14.35
Lee, Üle pika-pika aja esimene inimene, kes on suutnud minu suhtumist sellesse päeva kõigutada. Olin kunagi väga suur patrioot, enam mitte. Lihtsalt nii vastu hakkab see "aastas korra härdameelsus". Kui üldse midagi siin kummardada, siis läheksin metsa või rabasse. Teen seda siis, kui lumed läinud.
 
tähistaja 24. veebruar 2013, kl 20.46
Kes küll on see, kes pani minu tähistamise kahtluse alla;) Terve elu olen tähistanud sel päeval oma sünnipäeva ja kuna vanaema oli suur I Eesti patrioot, siis ei puudunud lipp laualt ka kunagi. Kaelarätti ei triikinud, ega isale kaarti kirjutanud/ joonistanud- isa puudus minu elus. Ei maksa olla nii sapine. Kõike ei olnud nõuka aegu pioneerid, komsomolid. Mõni laulis ka kirikukooris ja käis leeris.Oli pokasuhhat siis ja on ka praegu.Õnneks leidus siis ja leidub ka nüüd ausaid valitsejaid.Mis küll sellest elust saaks kui kõik ainult vinguksid ja näeksid kõike mustades värvides?
 
välismaalt 24. veebruar 2013, kl 21.32
vaatan presidendi vastuvõttu.
tore on näha tublisid ilusaid eesti inimesi - teadlased, näitlejad, sportlased, muusikud, ettevõtjad, taluperemehed ja perenaised.
vaatasin ka AK-d - kenad eesti inimesed igal pool.
Õnne ja tervist teile kõigile!
varsti olen kodus Teie juures.

aga nostalgi sugustele õelusehunnikutele kargan ka mina turja.
võeh!urjuhh öeldakse teiesuguste kohta:))

Wii
kas irisemine ja õelus teeb kodumaa õnnelikumaks?
 
24 26. veebruar 2013, kl 01.41
Nüüd alles sattusin seda teemat lugema. Armsaks saanud kaasteelisi ikka peetakse sünnipäeva puhul meeles. Tähistasime tagasihoidlikult, kiluleiva ja kamavahuga. Aga väga rõõmsa tujuga.
 
aeg läheb, 24. veebruar 2017, kl 15.37
aga armastus jääb oma sünnimaa vastu.
 
S.m. 24. veebruar 2017, kl 15.51
Kiluvorm ahjus,lipp vardas, vaatan telekat ja käisin paraadil. Sünnipäev on tähtis päev meie riigis, aga see riik ei paku mulle enam turvatunnet.Vaadake meie inimesi, kes virelevad väikese kopika eest, et kuidagi hakkama saaks.Ärge hakake nüüd ütlema, et ise oleme süüdi, ei ole kahjuks, seda on tööandjate kartell.Ja pensionärid, see vähene raha mida jaotatakse, see ei korva seda rasket tööd, mida on eluaeg tehtud.
Aga siiski õnne meile kõigile ja mis peamine, tervist vastu pidada.
 
euroopa saatke kukele 03. märts 2017, kl 14.04
aeg läheb, Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> aga armastus jääb oma sünnimaa vastu.
Meie juhime oma maad ,,merd ja metsa
Just isademaad peab armastama ka homme
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!