Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
katsumused töötukassas
 
töötu n50+ 17. detsember 2013, kl 15.05
Olen värske töötu ja teekond sinna kassasse ees.
Sooviksin lugeda teiste kogemusi-kuidas seal aidatakse või vastupidi.
Et moraalselt ennest ette valmistada.
 
staazhikas töötu 17. detsember 2013, kl 15.49
Mina olen juba olnud kaks aastat rõõmus töötu. Lobisesin juba esimesel visiidil kogemata välja, et kõigepealt kavatsen puhata, kuna hulk aastaid tööd rabatud ja vahepeal ka kahe koha peal. Pärast seda hakati iga kord moraali lugema, et ärgu ma arvaku, et töötuolek on puhkus :))...kuidas kellelegi. ..Ja loomulikult hakkavad nad Sind võimalikult ruttu tööle ajama,ükskõik, mis tööle; vähemalt sel ajal, kuni töötuskindlustus jookseb. Nii minu kui ka minu tuttavate kogemuste järgi on see töötukassavisiidi päev üks stressirohkemaid selle nelja nädala jooksul, mis kahe korra vahele jäävad. Pane parem vaim valmis ja ole alati hästi õnnetu olekuga, et tahad küll tööle, aga ei saa... :)) Edu!
 
piinlik on lugeda 17. detsember 2013, kl 16.04
staazhika töötu juttu
 
Krõõt 17. detsember 2013, kl 16.22
ei tea mis selles jutus piinlikkut valmistab? jutt jumala õige.
tööle saamisel või mitte saamisel pole tk tädidega mitte mingit pistmist. ainus mida nad jagada oskavad on mingite inkassofirmade tööpakkumised. koolitused tuleb endal välja võidelda, kui vaja, siis astuda sada sammu üle tk tädi pea.
kui soovid kiirelt tööle saada, hakka kohe midagi otsima. kui tahad puhata, siis tee tõesti iga kord hale nägu pähe, võta kaasa nimekiri kus kirjas saadetud CV-d ja aja mingit mulli. lõppude lõpuks kui on makstud töötuskindlustusmakse, siis on õigus välja võtta kõik hüvitised mida seadus ette näeb.
 
¤¤¤ 17. detsember 2013, kl 16.26
Minul samuti. Meeldivad need käigud pole küll, aga no see suhtumine - anna olla ...
 
tundub 17. detsember 2013, kl 16.39
et see käik peabki olema vastik, et inimene lõpuks ikkagi tööle läheks
 
Naine 17. detsember 2013, kl 21.16
Ei aita seal keegi. Ikka ise pead otsima ja sebima.
 
NO Miisuke ? 19. detsember 2013, kl 17.57
KÕIGE tähtsam on ,,et õigus on raha
saada ,, järgmisena küsi igasuguseid koolitusi!!!!,, käisin
ise koolitustel,, ja kui enam raha ei
taheta maksta--võid ka tööle siis minna!
 
von Freen 19. detsember 2013, kl 20.38
OT

nu sai siin nalju just eelmine nädal meil

kuulutasin suurelt, et vajan ühte töölist.
joosti tormi. 29 tahtjat ühele kohale esimese kahe päevaga. nu tegin diili ära.

siis heliseb töötukassa:
"ee seda et teil oli kuulutus ja vajasite?"
mina "jah"
kassa: "meil siin on üks see ja teine... soovitame... kuna tegemist on... siis saate ***maksu soodustust ja palgatoetuse ja...."
mina: "aitähh mul diil tehtud"
kassa: "saadan teile siiski meilile täpsemat infot"
mina: "saatke"

veel kaks päeva hilejem heliseb keegi mees:
"kassa soovitas teie poole pöörduda, teil oli üks töökoht?"
mina: "oli, enam ei ole"
mees: "te palun pange kirja, et Viktor helises. pange kuupäev ja kellaaeg ka ikka kirja palun eksole. nad küsivad teilt üle, kas ma helisesin"
mina: "ok. Viktor kirjas"

nüüs ootan kassa helisemist, et kas Viktor helises

:DDDDDDDDDDDDD
 
tibu 20. detsember 2013, kl 09.50
 
liisa 20. detsember 2013, kl 10.43
Siis niisugune mõnitamine tk poolt...:(
 
Ekrevend 23. juuli 2023, kl 20.24
Tööd on kõvasti hanerasva tehastes ja hanefarmides ning siis seljatame kriisi korraliku määrimisega
 
Mugavuspagulane 23. juuli 2023, kl 20.24
Riik toidab vald katab ja töötukassa maksab kodanikupalka
 
Ära sina kunagi faSSisti teenima mine 23. juuli 2023, kl 20.25
Tea millas siis töötukassa ka Töökassaks ümber nimetatakse ja ta ka siis ehk reaalselt tööd pakkuma hakkab. Ei ma ütlen teile normaalsel nõukogude ajal sellist inimeste alandamist ei olnud. Näeh töötukassatädid päev läbi larbivad kohvi ja lõksutavad lõugu siis oleksid nad kõik rahvamajandust arendanud kuskil lehmalaudas või õmblusvabrikus
 
kle suur töötukassafänn 24. juuli 2023, kl 02.03
siin 50pluss. mida su surud siin penskaritele tööle minekut, laske ometi rahus puhata. pagana agitaatorid nagu nõuka ajal, lõug ilane ja muudkui pläriseb, et brežnevit vaja valida. ja kes veel valikus oli, mäletab keegi?
 
Torumees 25. juuli 2023, kl 00.20
Käisin ka töötukassas, viisakad inimesed seal, ütlesid tere ja lobisesid omavahel edasi. Aga ega mul nendega asja polnud, parandasin torud ära ja tulin tulema.
On tulnud minu pikal eluteel ette hetki, kus tahan olla töötu. Saaks ehk kodus olla ja raamatut lugeda ning šokolaadiga tasapisi maiustada, aga ei- pidevalt tuleb tööotsi ja ei anta rahu. Niimoodi siis mul puudubki kokkupuude bürokraatidega.
 
Kas sa 31. juuli 2023, kl 02.44
Torumees juba ammu penskar pole? Mida sa sinna töötukassasse trügid, vanainime, noortelt tööd ära võtma. Shokolaadiga ka pole vaja vanas eas maiustada, võtab kõhu kinni.
 
blablsblaablaaa 31. juuli 2023, kl 06.47
a sa pedofiil ole vait eks
 
Ühe teema poni: NÜÜD KUULA MIND! 03. august 2023, kl 02.57
Vabandan, et olen valetanud ja nii kaua varjanud oma omasoo ihalust! Nüüd on aeg tunnistada, et ka minu kõri on karvane kõrs kõditanud. Nõndasamuti on mu aanus-poissi külastanud lugematud vändad. Niisamuti nagu isegi olen mustikaid prõmminud. See mulle meeldib ja nii jääb! Arvake Teie mida iganes tagate. Need kassetilood ja autoriõiguste vargused siia ei puutu. Nagu ka mu suutmatus siit põnevast foorumist lahkuda, vaatamata korduvatele lubadustele..
 
sa ei suukorvista mind mode 03. august 2023, kl 15.16
https://antinaistekafoorum.blogspot.com/2023/08/vastus-teesklejale-ja-pomole.html
 
Moderaator 03. august 2023, kl 18.48
Aga nüüd ma topin sulle nii sügavale kurku, et....
 
sa ei tee seda 04. august 2023, kl 06.49
kui sa midagi üritad mida ma ei taha lõppeb see sulle väga halvasti
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!