Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
Mustamäe elanikele (ka endistele), kes mäletab
 
juurik 10. oktoober 2011, kl 10.02
Kas keegi mäletab, mis ööklubid on tegutsenud endises Mustamäe Mängude majas?

Mina mäletan, et seal asus Aspiriin. Aga kas ka mitte Apollo? Seda ma täpselt ei mäleta, sellepärast küsingi.
Telekas just reklaamiti, et avati uus ööklubi Apollo. Seoses sellega meenuski mulle see Mustamäe Mängude Maja teema.
 
juurik 10. oktoober 2011, kl 10.08
Vot vot. Mulle anti vihje, et seal asus kunagi ööklubi Othello.
Nimed läksidki mul sassi, sest kõlavad sarnaselt :D
 
mull 10. oktoober 2011, kl 10.24
Kunagi asus seal vist kohvik Schverin või oli see seal kõrval.
 
m 10. oktoober 2011, kl 10.52
Mängude maja kõrval oli jah kohvik Schwerin ja 90-date alguses ööklubi Othello..Aspiriini ei mäleta. Hetkel seal siis restoran Funduk, baar ja piljard.
 
vaim pudelist 10. oktoober 2011, kl 13.23
Szolnok, kino Kaja, Mustamäe Mängude Maja. Olid ajad.
 
n37 13. oktoober 2011, kl 06.29
olid ajad olid majad järgi jäid,vaid rõukus jalad.
 
vanaema 13. oktoober 2011, kl 22.30
Lapsed kohe magama!!!
 
lee 13. oktoober 2011, kl 22.33
Kohvik Shwerin oli kõrval, aga Mängude Majas mingil ajal Mefisto.
 
jah :) 14. oktoober 2011, kl 23.01
97.ja 98. oli Othello, sai sõbrannadega seal vahel tantsimas käidud:) Kõrval oli piljardisaal. Mingi aeg sai Othellost Aspiriin, mis edasi, ei teagi.
 
n37 05. november 2011, kl 19.02
Ehh, avan siin üle mõne aja ühe teema ja üks teisik juba siingi ees.:)
Elu esimene kodu oli veidi aega minulgi Mustamäel (seejärel juba päris kaua Kristiines). Mängude Majas olen kunagi hiljem käinud filme vaatamas, aga ööklubis mitte.
 
n37 05. november 2011, kl 19.04
Ja vanaema ärgu muretsegu, see "laps" kaob siit kohe ja läheb varsti ka magama. :)
 
Metsavend 21. mai 2014, kl 10.55
Elasin nõuka-ajal punases tornmajas kino Kaja kõrval (paarsada meetrit Szolnoki poole). Mäletan sealseid kinoskäike hästi. Kooliga sai millalgi kohustuslikus korras käidud seal vaatamas "Timur ja tema meeskonda":) Mängude Majas samuti korduvalt käinud, ja Schwerinis söömas. Schwerinist järgmine asutus oli kulinaaria. Platsi teisest servast Vilde tee poole tagasi tulles oli pood nimega "Tuluke". Selle taga oli taarapunkt, seina ääres "gasirovka" automaadid ja Vilde tee ääres järgmine maja oli "juurikapood" (seal kus praegu on Peetri Pizza). Seal sai mahla joomas käidud. Sellised mälestused...!
 
üks 21. mai 2014, kl 12.48
endine mustamäelane. Mina elasin Kännu Kuke pool ja see oli päris kodukõrts. Olid ajad tõepoolest. Seal oli ka kulinaaria.
Metsavenna jutuga nõus, olen ka sealpool liikunud.
Samas Othello ja Apollo on ajaloos väga erinevad tegelased. Aga ööklubina pole vist vahet.
 
tibu 21. mai 2014, kl 12.48
Meie käisime Zolnokis aeg-ajalt õhtuti, söömas ja tantsimas.
 
valulla 21. mai 2014, kl 18.08
Mina elasin ülikooliajal terve aasta kohe Kännu Kuke kõrval ning see oli tol ajal ikka väga vahva koht :) Muidugi käisime Kajas filme vaatamas ning tutvusime muudegi vaatamisväärsustega :)
 
ei 24. mai 2014, kl 14.58
Seal oi veel juuriku -juura kohvik ja tibu kõrts.
 
ooajad, oo kombed 25. mai 2014, kl 11.44
...ja TPI ühikate lähedal oli "KOMEET", nüüd vist Starman. "Kännu Kukk" oli tõesti üleprahi koht ja "kodukõrts", uksehoidjad (veider ametinimetus!) olid "omad joped", seega sissepääs oli alati garanteeritud, muidu tungles alati järjekord ukse ees!
 
Väike Vera 29. mai 2014, kl 22.39
Täienduseks metsavennale, kulinaaria ja Tulukese vahel oli juuksur, kuhu meid õega lapsena viidi ja kus hirmsasti katkuti ja sikutati :)
 
Siidorovi Kits 01. veebruar 2024, kl 11.06
Enne Schwerini oli kogu koha nimi “Tuluke”. Mäletan kui alustati nende kahe punase torni ehitust ja kohale toodi alustel telliskive, käisime nende tellise virnade vahel luurekat mängimas:) Juurikapoes sai tomatilahla juua, poest maisipulkasid, tropsi ja karlsoni saia ostetud:)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!