Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
keskerakond
 
aadam 17. aprill 2009, kl 22.16
savisaar on vist aru kaotanud,et on terve tallinna linna ansipi vastaseid plakateid täis kleepinud,nagu oleks öise vahtkonnaga ühte punti astunud. minu jaoks on ansip üks õige mees,vähemalt koristas selle bandiidi sealt tõnismäelt ära.
 
kraaks 17. aprill 2009, kl 22.21
sinu avaldus kõlab...nagu selge reklaam...Ansipile.
 
eeva 17. aprill 2009, kl 22.22
elan kahjuks lõunaosariikides - mis laadi plakatid need on, millega teise erakonna inimest niiviisi mõnitada saab? Küll on hea, et meie väikelinna selliseid üles ei riputata!
 
valulla 17. aprill 2009, kl 22.26
Küll on hea, et ma üldse plakateid ei vaata ja poliitilistes küsimustes ei osale.
 
eeva, usu, sa ei tahagi seda 17. aprill 2009, kl 22.28
Teemaalgataja, kui suudaksid, palun, ära tule oma poliitikaga provotseerima ja reklaamina kallil nädalalõpul.

Me teame kes on kes tegude järgi, meid reklaamidega ära ei osta ei tänaval ega siin. Ilusat nädalalõppu, tegele oma perega!
 
hehee! 17. aprill 2009, kl 22.28
valulla;
no kui nad sulle ikka igalt poolt suurelt vastu vahivad, siis jäävad vähemasti su alateadvusesse toppama....;D
 
valulla 17. aprill 2009, kl 22.32
Ei, minu alateadvuses ei toppa ükski plakat, vahtigu suurelt või väiksemalt...ma tavaliselt ei tea sedagi, mis kolleegil seljas või jalas...no lihtsalt ei vahi inimesi sellise pilguga, seda enam tulge minult küsima, milline plakat või kelle näoga kuskil rippus :)))
 
saura 17. aprill 2009, kl 22.44
Tulin just suurelt juubelilt, muljeid kui palju. Ja siis küsis ema, et mis sellel või sellel seljas oli ja ma tõepoolest ei tea, isegi värvi ei tea mitte.
Miks ma küll olen nii tähelepanematu? Alati nii.
 
valulla 17. aprill 2009, kl 22.53
saura
tere tulemast klubisse :)))
 
saura 17. aprill 2009, kl 23.12
Tere kullake! Mõtlesin tegelikult magama minna, et loeks veel enne veidike.maaleht, E.Ekspress, E.Naine -ühtegi veel pole jõudnud lugeda.
 
tydruk 17. aprill 2009, kl 23.18
No kohe ei saa ütlemata jätta, et...lehmad söövad karjamaal, mina kaa, mina kaa! okei, see oli nali. Aga tegelikult: sõbranna on mind eluaeg noominud: "Sa räägid trepi peal inimesega pool tundi ja pärast ei tea, mis tal seljas oli!!! Ebanaiselik!".

Ju siis olemegi ebanaiselikud?? Või - märkame tähtsamaid asju? Mina näen esimesest pilgust, kas antud inimesega on mul juttu või pole...isegi ei tea, kas näen seda silmadest või olemisest või millest ometi? Aga rõivad või juuksevärv nende esmatähtsate nähtuste hulka küll ei kuulu!

valulla, sina tead kindlasti idamaist lugu hobustevalijast? (See toodud veel Salingeril motoks tema "Puusepad, tõstke kõrgele sarikad!" ees). Võib-olla on meiesugused lihtsalt need...hääd hobusevalijad???
 
kraaks 17. aprill 2009, kl 23.33
tydruk
ma ei tea, mis see on? kas mingi vaist, nagu see on loomadel, mis ainsast pilgust inimesele ütleb, kas ta on oma või mitte. väga harva ma eksin ja muudan hiljem oma arvamust.
 
valulla 17. aprill 2009, kl 23.34
tydruk
oleme jah hobusevalijad, ja mis siis :)
kui ma muud ei tea, siis tean alati, mis värvi silmad inimesel olid :)))
 
tydruk 17. aprill 2009, kl 23.40
kraaks, valulla,
jumal, kui tore lõpetus päevale! - uus klubi - head hobustevalijad! Õnneks kõik "kiljuvad paavianid" vist norskavad juba, võib rahulikult rääkida... ka mina olen kogu praeguse majandussurutise tingimustes õnnelik inimene sellepoolest, et KÕIK sõbrad, kelle kunagi leidnud olen (ja kes veel üle Toonela pole sõudnud...) on mul tänaseni alles ja olemas...

Aga jah, seda rõivaste mittemärkamise omadust olen pisut häbenenud - et nagu ebanaiselik või nii...nüüd oli päris rõõm kuulda, et on ka teisi minusuguseid...:)
 
õunasüda 17. aprill 2009, kl 23.43
kui just alasti keegi oleks, siis ikka märkaks...:)
 
kraaks 17. aprill 2009, kl 23.44
tydruk
ja jälle me jõuame sisemise ilu imetlemiseni. aegumatu teema...igavene ilu. aga nii ta on. hea, et meis elav loom veel nii terane on ja parimad inimesed meie jaoks välja valib, ilmeksimatult.
 
tydruk 17. aprill 2009, kl 23.48
kraaks,
hehee!! see sisemine ilu tõi mulle jälle muige suule - varastasin muide selle sinu foto su "sisemisest ilust" ja saatsin vennatütrele, et uus foto minust...tema küsis, tädi, mis lahti?? Mina vastasin, et midagi, aga kuna välist ilu enam pole, siis hakkan edaspidi sisemise ilu fotosid jagama...
 
valulla 17. aprill 2009, kl 23.50
Mina saan alati naerda peale lõpupidu, kus õpsid hakkavad seletama, et vaat ku ilus ta oli, kui stiilne, mis kleit, mis kingad....Ja mina, rumaluke, hakkan rääkima sellst, mis ta mulle lõpupeol ütles või mida soovis... Eelmisel aastal aga kuulutati mind, kujutate ette, mind, kaunimaks lõpetajaks :)))
 
tydruk 17. aprill 2009, kl 23.54
valulla...seda et...kas sa ikka mäletad, mis sul tookord seljas oli...ja mis värvitooni su juuksed olid?












(tegelikult arvan, et sa lihtsalt SÄRASID nii kaunilt, et olidki sellepärast kauneim...)
 
valulla 17. aprill 2009, kl 23.57
tydruk
neran siiani selle väite üle, vanadus ei saa iial nooruse vastu, selles olen surmkindel, kuid vaatasin just pilti, tean, mis mul seljas oli :))) Juuksed olid triibulised, hetkel olen punapea :)
 
kraaks 18. aprill 2009, kl 00.02
valulla
perkele...sa oled ületamatu...kust sirtsusoost on pärit arvamus, et mina delfi kõige kõvem upitaja olen :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
 
kotkas 18. aprill 2009, kl 00.05
on selline vanasõna------vstrezajut po odezde...a provozajut po umu!!!
 
valulla 18. aprill 2009, kl 00.05
kraaks
mis ajast soome keelt valdad, kas pean varsti tõlgi otsima :)
no mis upitaja :))) lähtusin faktidest nagu ikka :D
 
tydruk 18. aprill 2009, kl 00.08
kraaks,
ära nüüd delfit lõhki naera...sul tuleb veel modedega kiskumist homme...

Hõõgveini pudel igatahes tühi (sugulased aitasid küll pisut kaasa...), nüüd hea soe magada...kass nagunii jalutsis, päris kuum kohe!! :D

Ilusaid unenägusid! Mina näen ALATI pikki romaane unes; kui teie ka midagi hääd ära olete vaadanud, läkitage mulle ka ...e-postiga...:D

Muide, loen hetkel Mihkel Muti elulooraamatu I osa...tänane õhtu jäi vahele, aga oli teistmoodi huvitav, teie seltsis olla! Tsau!
 
kraaks 18. aprill 2009, kl 00.13
tydruk
ilusat und ja pehmet patja! tule tihemini siia luusima...loom minu sees ütleb...sa oled oma :)



valulla
mis teha...kui suu keeli täis, peab vahel liputama. kuis muidu teised teada saavad...kui rikas naine ma olen :)))
 
valulla 18. aprill 2009, kl 00.19
kraaks
ära muretse, kõik kohalikud mehed ihaldavad vaid sind ja teavad kõike su rikkusest :) aga see on nii ninnu :)))
muide, ühel ööl nägin, et pidin sõitma Alžeeriasse :)

Tydruk
ilusat und, kohtume Capril :)))
 
saura 18. aprill 2009, kl 00.26
Kosutavat und, lapsukesed!
 
valulla 18. aprill 2009, kl 00.27
sulle ka ikka ilust Une-Matit, saura :)))
 
kraaks 18. aprill 2009, kl 00.33
saura
Une-Mati üks naistemees on...külastab veel peale sinu teisigi...aga olgu...võta, ta on praegu sinu. head ööd!
 
saura 18. aprill 2009, kl 00.51
mul õnneks ikka veel oma Matike, mu ustav kindlus, mu üks ja ainus.Tal ainult seda unekest minust rohkem, ta juba norskab. Kas usute, et kui nii kaua koos elatakse, siis isegi norskamine muutub armsaks.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!