Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
naistele 50 +
 
ananassisalsa 19. september 2007, kl 10.25
öelge nüüd ausalt, kui paljud teist veel seksiga tegelevad ,
ise arvan, et umbes 15% , 30% onaneerivad ja ülejäänud on klimakteeriumi käigus sugukülmaks jäänud
 
kurgisalat 19. september 2007, kl 10.34
ananassisalsa, sa ei tea naistest tuhkagi, ma 52 ja tegelen seksiga ikka päevas korra kindlalt.
 
ananassisalsa 19. september 2007, kl 10.42
kurgisalat, kas sul on tõesti nii vedanud, et elad 20 a noorema mehega? või oled prost?
 
kurgisalat 19. september 2007, kl 10.52
Ei üht ega teist, olen vaba naine kellel on hea sõber!
 
nummi 54 19. september 2007, kl 10.56
Korra nädalas ikka ja vahel ka kaks
 
sexikas 19. september 2007, kl 11.05
oihh, kui harva...ma vähemalt kaks korda päevas, mitte nädalas.
 
harilik naine 19. september 2007, kl 11.11
tegeleme sexiga igal hommikul ja õhtul, päeval ei saa-töö!:))
 
tra 19. september 2007, kl 11.19
Ei usu et tegelete seksiga hommikul ja õhtul, oma ego upitamiseks võite ju rääkida midaiganes, raudselt keerad mehele voodis selja ja ütled "ära torgi, mul pea valutab" ja hommikul tõmbab mees armukese juurde ennast rahuldama. Sina aga pead siin oma ego upitama, sest oma meest sa ju ei taha!!!!!
 
ananassisalsa 19. september 2007, kl 11.21
unistada ju võite:DDDDDDDDDDDDD
 
kurgisalat 19. september 2007, kl 11.29
unitused võivad ka täituda, "ära iial ütle iial"!!
 
harilik naine 19. september 2007, kl 11.37
Mis loll mõtlemine, et midagi erilist juhtub 50-lt, elu ja sex käib endistviisi edasi, kvaliteet ja tunded on tunduvalt tugevamad.
 
nõus 19. september 2007, kl 11.57
hariliku naisega! Elu käib edasi ja seksielu sügavam, tundelisem. Naine saab täielikult nautida, ei rasestumishirmi jne. Poleks vaja sõna võtta teemade üle mida ei valda päriselt!
 
harilik naine 19. september 2007, kl 12.00
Sugukülmad on need, kes nooruseski olnud tõrjuvad sexi suhtes.
 
*** 19. september 2007, kl 12.31
tee omale terminid selgeks. mehed onaneerivad, naised mastrubeerivad.
 
12.31 -le 19. september 2007, kl 12.34
megairw sa oled ikka eriline tropp
 
teadja 19. september 2007, kl 12.38
mastURBeerima!!!!!
 
50se naise ainuke võimalus: 19. september 2007, kl 12.49
Õhtune pangahoone, kõik lahkunud, ainult 50+ koristajatädi tööhoos... Äkki hüppab aknast sisse 2 meest:
„Me läheme nüüd seifide juurde – ja sina vaata, et vakka oled! Kui appi hüüdma hakkad, vägistame!“
„Röövitakse, tulge appi, röövitakse...!!!“
 
kena naine 52 19. september 2007, kl 13.38
Lastele on tehtud oma leht, vastavalt eale, jõuad 50- seks, siis oskad ise oma küsimustele vastata...Ära uuri enne, millest sa niikuinii aru ei saa...Inimese arenemine käib ikka samm haaval, ära hüppa üle oma loomulikust arengust.
 
hilisem keskiga 19. september 2007, kl 13.48
Ja mis siis masturbeerimises naeruväärset on? Pole enam oma vanameest kõrval kes head keppi teeks. Ja selles vanuses ei viitsi tõesti katsetada ja otsida, kuniks rahulduse saan. Ise tean ja teen. Rahuldus teeb naise ilusaks, asjatundmatu võib hoopiski kahju tekitada.
 
ida-ita 19. september 2007, kl 19.05
Meil abikaasaga voodielu täitsa au sees. Iga päev just ei, aga 2-3 korda nädalas ikka. Täitsa normaalne. Tegelikust, kui aus olla, mõtlesin ise nooruses samuti, et ega üleviiekümnesed tea sest asjast enam midagi. Aga võta näpust! Mina küll naudin.
 
50+ 19. september 2007, kl 19.21
Mul sama.Vaga monus ja olengi rohkem veel tahtma hakanud.Nautida oskan seda toesti palju rohkem kui moned aastad tagasi.Kuidagi vaba olemine ja ei pea mingeid keemiatablasid sisse kugistama,et rasedust valtida.Mega,ma ytlesk,et orgasme saan palju monusamalt ja pikemalt.Ausona,nii et edasi 50+ -ised ja taistuled!!!!!!
 
50+1 20. september 2007, kl 13.42
Senini oli sekselu väga vilgas - ikka iga päev ja eriti hommikuti meeldis aga juba pool aastat on huvi asja vastu minimaalseks jäänud ning kipun seksi vältima või võtan kui kohustust, kurb
 
Tühitähi 21. september 2007, kl 03.30
10 aastat tagasi mind lõigati tühjaks, siis kadus ka libido. Mees käib pinda ja nõuab seksi, aga mulle on see VASTIK!!!
Ma tõesti üritasin hambad ristis ta lähenemiskatseid kannatada, ostsin libesteid ja uskusin güneka juttu, et midagi ei muutu füüsiliselt ega psüühiliselt ei minu ega mehe jaoks ja isegi orgasm ona võimalik. Aga see kõik on jama.
Ma lihtsalt ei talu enam seksi ja nii ongi. Mees ei saa sellest aru ja süüdistab mind, et ma ei salli teda ja mul on keegi teine. Etendab süütu kannataja rolli, keda tema julm naine mõnitab.
Olen öelnud: mine talla siis mõnda seksinäljast naist, aga ära unusta kondoomi.
Tema omakorda vastu, et teisi ei talu ja see pole oluline, et mina ei taha. Et naine ei peagi tahtma, ta peab ainult mehe tahtmist rahuldama. Nii ta vägistabki mind abieluvoodis ja ma heidan igal õhtul hirmuga magama, et kas ta täna teeb "seda" või mitte. Elan ainult rahustite toel, et kuidagi tema isud välja kannatada. Lisaks on ta nii armukade, et helistab mulle tööle oma 10 korda päevas ja kui taustal mõnda meeshäält on kuulda, siis on õhtul stseen ja kui ma teda "rahuldada" ei suuda, siis on jube psühhoterror (õnneks mitte füüsiline vägivald). Kui ma ebastabiilse liikluse pärast kasvõi 5 minutit töölt kojutulekuga hiljaks jään, kahtlusab ta mind petmises. Sest tema arust aitab seksimiseks ja seega tema petmiseks 2-3 minutist ja seda saab teha püstijalu igas põõsas. Vahel tuleb isegi tööle vastu ja passib pool tundi enne päeva lõppu ooteruumis, et ma teda "petta" ei saaks ja siis ka uurib, miks ma telefoni ei võtnud või mul telefon kinni oli kui tema helistas.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!