Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
tahan kaissu
 
naine 22. september 2007, kl 21.31
Tahan suuremat lähedust, kui tema mulle annab. Ta tahab öösel üksi magada, mina aga tahan teda ka öösel enda kõrvale. Lausa alandav, et pärast füüsilist lähedust peab ta loomulikuks, et nüüd lähen oma koju. Ma ei hakka ise ka ütlema, et palun palun, ta teab nagunii, et ma jääksin. On siin võimalik kuidagi asja edendada?
 
kah naine 22. september 2007, kl 21.34
Tundub nagu pakuksid talle teenust,töö tehtud-klient rahuldatud ja aidaa.
 
naine 22. september 2007, kl 21.35
Vot selline tunne on mul ka. Ehkki me teeme ikka muud ka koos :)
 
naine 22. september 2007, kl 21.36
Ta ütleb, et üksi magab ta paremini välja:(
 
uskumatu 22. september 2007, kl 22.09
50+ ja sellised mured? tundub küll nagu noortefoorumist see jutt.
 
naine 22. september 2007, kl 22.12
Olen 40+, aga mees on 50+. Või siis 50+ ei tahetagi enam kaissu?
 
uskumatule 22. september 2007, kl 22.15
mina näiteks olen 59 ja ka vajan kallistusi ja kaissu ning vannun, et seda ka sajaselt!
 
uskumatu 22. september 2007, kl 22.21
ega ma ei arvanudki, et teie ei tohiks kallistusi tahta. imestama paneb, et sellises vanuses partnerid seda ei paku. kas mõtlevad, et jäävadki poisikesteks? peaks ju hoopis õnnelikud olema, et 50+ ja olemas naine, kes tahab tema kallistusi-õrnusi.
 
naine 22. september 2007, kl 22.24
Kallistusi saan ma temalt küllaga, aga ma tahan ÖÖSEKS KAISSU, jajah, nii lihtne soov ongi.
 
juula 22. september 2007, kl 22.49
töö tehtud, kojuminek ja küsi tasu ka.
 
naine 22. september 2007, kl 22.54
Ma olen ikka korralik naisterahvas :)
 
luise 22. september 2007, kl 23.12
issand, mis sa jandad sellise lolli vanamehega! kepib su läbi ja siis ajab koju minema. käid tal nagu hooldusõde seal teenust pakkumas.
 
tädi 22. september 2007, kl 23.28
ma teen ikka sedapidi, et kepin onu läbi ja lähen koju rahus magama
 
naine 22. september 2007, kl 23.47
to luise

Sina tahaksid ka ööseks jääda või?
 
einoh 23. september 2007, kl 11.02
mul oli kunagi samasuguna partner, vahe sellega, et tema ei jäänud ööseks minu juurde sama põhjendusega. Mul tekkis ajapikku prostituudi tunne ja jätsin ta maha.
 
luise 23. september 2007, kl 12.00
naine
esiteks mina ei viitsikski kuskil KÄIA suguelu elamas. mul ikka vallalisest peast käis peika mind külastamas. nüüd olen abielus ja see mure jäänd ära.

no jumal, ma ei tõesti ei tuleks selle pealgi, et kuskile kepiretkele minna.
 
luise 23. september 2007, kl 13.00
naine
ei taha olla kriitiline, ega pahasti öelda, kuid vaata nüüd tõele näkku. mees kohtleb sind kui prostituuti. kusjuures tasuta prostituuti.
selline mees saada kuu peale.
 
ka nii võib 23. september 2007, kl 13.38
Mulle küll sobib oma meessõpra tema kodus külastda. Tema on kostitaja ja mul puudub igasugune kohustus süüa teha ja koristada.
Ei tunne kohe mitte kuidagi prostituudina, hoopis kuningannana.
Mulle tullakse järele, mind on oodtud ja tuuakse koju kui mulle meeldib ja sobib.
 
luise 23. september 2007, kl 14.42
nojah, kuid teemaalgatajast jäi mulje, et tema end küll kuningannana ei tunne. kõmbib hoopis üksi koju pimedal õhtul läbi tuule ja vihma, läbitõmmatuna....
 
tädi 23. september 2007, kl 16.23
luisesee sõna läbitõmmatuna on kohatu, protseduuris osaleb ju kaks poolt...ju teemaalgataja ise teab miks ta tolle mehe juurde läheb
 
oh Jummal! 23. september 2007, kl 16.28
Kutsu ta enda poole ja saada keset õõd minema!!!!kui sõnadest ei saa aru.Naised olge Te 100 aastased,aga ärge laske end alandada.Mille nimel?
 
naine 53a 23. september 2007, kl 17.26
libateema mingi alaealise poolt. Küpses eas inimene ei aja nii rumalat juttu .
 
luise 23. september 2007, kl 18.52
tädi
antud juhul tundub see "läbitõmmatu" just kohane olevat. kahjuks.
teemalgataja ei naudi ju olukorda. selles probleemikene seisnebki.
 
naljakas 23. september 2007, kl 19.20
Oi kui naljaks jutt ,nagu jarjekas!!!!Uhhhh,nii naljakad olete ikka!Ytle onule,et ma ei viitsi lihtsalt minema minna ja et Sule on jalle mugavam siiasamasse ja kaiisu magama jaada ja kui ei meeldi,siis keppi enam ei saa ja moos!(voi temal on meeldivam yksinda magada,Siis pangu yksi pihku kah ja kui vaga ebamugav on,siis moelgu Sinu peale!)
 
luise 23. september 2007, kl 19.54
naine
täpselt õige. tee nii nagu Naljakas ütles. ja siis teata meile ka, mis papi selle peale kostis. kas viskas jõuga uksest välja või?
 
naisele 24. september 2007, kl 08.13
Armas teemaalgataja! Alusta eneseanalüüsist, esita endale küsimused: miks ei taha et sa ööbima jääksid. Ehk ronid kohe sülle, see on distantsitunde puudumine, ilmselt kasvasid isata sealt ka probleemid, vbl. oli isa üldse tundmatu isik( tahad et mees oleks isa). Sulle eelnevalt anti suunavaid tegutsemisjuhiseid, ehk sobib sulle vanadekodu (teenust sa juba osutad) seal ollakse kogu aeg voodis. Analüüsi. Edu sulle!
 
To naine 24. september 2007, kl 09.19
Jah,muidugi,poe kaissu ja jäägi sinna.Kui pole harjunud niimoodi,siis harjub ära,kindel see...
 
eh 24. september 2007, kl 10.57
kas viib sind või tellib takso? Või pead ise kõmpima. Aeg ringi vaatama hakata kuni pole hilja.
 
oh taevas. 24. september 2007, kl 11.50
Ja siis läbitõmmatuna sammud koju, et järgmisel õhtul jälle minna ja saada koju saadetud.
Naine, kui kepinäljas ja kui vana sa oled, et sellise alanduseni oled jõudnud?
 
oh taevas 24. september 2007, kl 13.33
see on ju täiesti ennekuulmatu!! kas te siis ei tea et seks on patt? jätke kohe järele!!!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!