Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
Vot nii
 
Mari 23. september 2007, kl 14.08

Täiesti kehtiv teooria on selline, et voodis hea mees suudab muuta ka "lamava lehma" voodis heaks naiseks. Vastupidine on aga võimatu - st mees jääb voodis selliseks, nagu ta on ja teda ei muuda paremaks ka hea naine. Siit tulenebki see, et alati, kui seks on jama, on süüdi tegelikult kehv mees.
 
marile 23. september 2007, kl 14.13
Vale seisukoht sul! Muidugi on halb, kui mehel puudub empaatia jms heaks vahekorraks vajalik, aga naise osa ei saa alahinnata. "Lamavat lehma" ei aita enam miski, see on mahakantud naine.
 
M50 23. september 2007, kl 14.24
Nii mõneski naises peitub lambanaha sees tegelikult tiiger.
 
karikakar 23. september 2007, kl 14.33
M50
Olen Sinuga täiesti nõus. Ise leidsin sellise mehe,kes oskab naist hellitada, alles nüüd ja tunnen end NAISENA!
 
luise 23. september 2007, kl 14.40
olen naine ja pole küll "lamavate lehmade" alal asjatundja, aga arvan, et mõni naine on ikka loodud nö lamavaks lehmaks. olen nimelt kuulnud naiste omavahelisi arutlusi. nii et ei aita ka oskuslik mees, ega omavaheline kirg.
 
arvan 23. september 2007, kl 14.41
ei aita ka oskuslik mees, ega omavaheline kirg. - Aitab ikka küll!
 
tädi 23. september 2007, kl 14.56
luise, mis naiste hulgas sa küll olnud oled, mina pole iial kuulnud et nii intiimsetest asjadest räägitaks...minu arvamus siiski, et hea naine ja omavaheline kirg muudavad igat meest...
 
mees 23. september 2007, kl 14.56
Kui ikka valida ennem, siis ei tohiks olla selliseid halbu kogemusi. Võib-olla tõesti on mõni naine vähemtundetu.
 
to tädi 23. september 2007, kl 14.59
Kui mehel pauk poole minutiga lahti läheb, mida siis muudab veel naine? Siis läheb 15 sekundiga lahti.
 
tädi 23. september 2007, kl 15.02
tootajale
eks siis tuleb asja rohkem harrastada, järgmisel korral kulub ehk juba minut
 
to to tädi 14.59 m55 23. september 2007, kl 15.13
Kas sinu arvates on üks mõnus ja meeldivaid elamusi pakkuv intiimsuhe ainult PAUGUTAMINE?? Lõviosa peaks moodustama ikka silitused, hellitused ja vastastikune oraalseks.. See loob ju eelduse maksimaalsele lõpptulemusele- üheaegsele orgasmile.
 
tädi 23. september 2007, kl 15.28
to to tootaja
kas sul ka silmanägemisega raskused...kus ma sul paugutamisest rääkisin....sina ise paugu jutuga tulid
 
viimasele 23. september 2007, kl 15.29
teooria on sul hea
 
viimasele15:13 23. september 2007, kl 15.30
oli mõeldud
 
M52 23. september 2007, kl 15.37
Ka minu elus on olnud paar juhust, kus kolmekümnendates naine esimest korda tunda sai, mis on tõeline voodirõõm. Rõõm ja kurb sündmus üheaegselt- mulle muidugi suur rõõm, aga partnerile rõõmu kõrval ka kurb teadasaamine, et ta 15-20 aastat nii paljust heast ilma oli jäänud.
 
tädi 23. september 2007, kl 15.45
m52
pajud naised, kes siin üles astuvad on vast nende hulgas kes seda kunagi tunda ei saagi, siiralt kahju, aga neid on päris palju....
 
!! 23. september 2007, kl 16.10
vana ütlus, et kui pole saanud, siis ei tea tahtagi.mehed on pealegi lojused kah.
 
tädi 23. september 2007, kl 16.19
!! ja naised on lamavad lehmad...pole mõtet vaielda ...inimesed on ju ühine nimetus
 
nii ja naa 23. september 2007, kl 16.25
Olin olnud 8 aastat abielus ja lahutanud kui leidsin oma teise mehe, kes minust alles NAISE tegi. Olin teises abielus 13 aastat ja see oli seksi poolelt ikka tõeline õndsus. Ta õpetas mind ennast leidma ja endast kõik andma, sest temaga sain vastu kõik, mida vaid hing ja keha ihaldada võisid. Nüüd olen juba aastaid lahus ja ei leiagi temale voodis asendajat.

Meie teooria oli tookord selline, et naine on harf ja ainult oskaja mees paneb ta tõeliselt helisema. Ei ole enam leidnud harfimängijat...Sest tean, mida tahan ja oskan ka mehele pakkuda, mida too tahaks.

Aga magedat meest ei taha. Püüdsin ühele jurakale elu sisse puhuda, aga peale "sügamise" ei tulnud miskit, kuigi proovisin kõikemõeldavaid nippe. Kui mehel ikka ei ole seda seksuaalsust, siis seda ei ole ja nii jääbki. Sest seks on ju peas kinni, ju temal oli selle koha peal peas tühi koht.
 
yrakas 23. september 2007, kl 16.35
niijanaa-siis olen mina see klaverihäälestaja, kes Su uuesti helisema paneks, kui muidugi vastastikust soovi proovida oleks...
 
m55 23. september 2007, kl 17.04
to nii ja naa Ega magavale kiisule ikka hiir suhu jookse.. Kes ikka leida tahab see ka leiab.. Alustada võiksid oma e-kirja aadressi avaldamisest..
 
nii ja naa 23. september 2007, kl 21.25
Kas klaverihäälestaja oskab ikka harfi häälestada?

Ise mängin klaverit, aga häälestada ei oska; kannelt mängin ka ja oskan häälestada...

Meilida võib ikka: lihtsameelne@hot.ee

Muide, kunagi korteris jooksis hiir minu nähes just magavale kassile suhu...
 
laisk 24. september 2007, kl 09.09
No ma ei tea,ma kohe ei viitsi ennast seal voodis liigutada ja ise mehega tegeleda.Las tegelevad ise minuga,kui tahavad,Ma vist olengi see "laisk lehm"voi oli ta nyyd "lamav lehm"?Kahju muidugi.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!