Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
Mees ja Naine
 
N40+ 23. september 2007, kl 14.42
Üle pika aja delfisse tulles avastasin, et uus fooruminurgake siginenud.Tore!
Kuigi ei kuulu siia vanusegruppi arvan, et võin siin siiski olla ja teile kõigile siin kaunist,sooja ja värviküllast sügise algust soovida!
Sõnastasin oma teema Mees ja Naine...see on aegumatu ja alati aktuaalne.Kas nüüd, olles kuldses keskeas, teame me mida tähendab olla Mees või Naine,millised on kõige suuremad erinevused, mis segavad meid suhtlemisel vastassugupoolega?
 
tädi 23. september 2007, kl 14.59
erinevused?...ilma nendeta me poleks ju vastassugupooled...miski ei sega suhtlemisel...kui siis vaid minu enda mõned kiiksud
 
N40+ 23. september 2007, kl 15.03
Ega ma mõelnudki ju väliseid ega füüsilisi omadusi.Ikka neid sisemisi ja põhimõttelisi,mis inimesed teinekord isegi lahutuseni viivad.
 
vanaema 23. september 2007, kl 15.05
Mõtteviis on oluliselt erinev.
Seda muuta ei saa, peab lihtsalt kohanema.
 
tädi 23. september 2007, kl 15.06
ja ega minagi väliseid ainult mõelnud...seestpoolt me ka ju erinevad ...minu kiiksud ongi just seespidised
 
mees 23. september 2007, kl 15.26
Kohanemine ju mõtteviisi muutmine ongi.Vanusega ikka tarkust juures...nooremalt mõtlesin, et keda tahan, seda saan. Nüüd nii ei mõtle.Lahutuseni viib tõenäoliselt lugupidamise kadumine ja oma vigade mittetunnistamine.Tahaks näha sellist inimest kes on eksimatu?
 
Üks meist 23. september 2007, kl 15.58
Liiga avar ja seeläbi sisutu teema sõnastus.
 
anu 23. september 2007, kl 15.59
See on õige, et kõik me millegis eksime, paistab, et see on nii inimlik! Usun, et tegu ei ole lugupidamise kaotamisega, vaid aastatepikkune abielu on muutunud rutiinseks ja siis vaadatakse korraks kõrvale, aga loodetakse mitte vahele jääda ja oma pereelu edasi elada! Nüüd üksina olles, oskan sellele teise pilguga vaadata, kuigi siiani ei suuda aru saada, kuidas 30.a. mehed juba otsivad vaheldust teiste naiste juurest!Eks elan veel mõne aasta, ehk suudan ka sellest aru saada:))
 
mees 23. september 2007, kl 16.30
Ma ei mõelnud eksimise all patustamist.Ka mõtlematu raha raiskamine on eksimus...näiteks!Miks süüdistatakse jälle mehi? Mees ei lähe iial murdma kui naine selleks põhjust ei anna. Jätame haiged inimesed mängust välja.Ma mõtlen siin vägistajaid.
 
to 40+ 23. september 2007, kl 17.18
sulle pole midagi siin siginenud, numbreid ei oska lugeda, et Tutvustest ära ronisid võõrale mängumaale, sealt ajasite meid, vanemaid ära ja nüüd ronite järele labastama ja sodima ilusat rubriiki, mine aga tUtvustesse lobama tagasi, siin pole sul midagi peale hakata. Jõuad 50-ni , siis alles tule.
 
una 23. september 2007, kl 17.21
Eks ta ole, et truudus ole juhuse puudus:)))Süüdistada tõesti ainult mehi ei saa, kui poleks lahkeid naisi, kus see mees ikka saaks:))Siin võib siiski ka naistele armu anda, kus nemadki saavad:))Eks iga üks võtab mis ripakil ja kui ripakil ei ole, siis tehakse ripakile ja ikka ära:))
 
mees 23. september 2007, kl 18.33
nii ta on ja ilmselt jääb igavesti...
 
ma 23. september 2007, kl 19.00
iesgi ei loe teemat ,sest jube tark ja loll jutt
 
N40+ 23. september 2007, kl 19.20
Tegin teema.Mõtlesin, et vaatan millised on siinsete asukate targad ja asjalikud diskusioonid.Aga tundub, et ainult sapisuppi jagatakse igas teemas ja siin pole häid mõtteid.Hakkan parem maamehi ja nende naise-otsinguid vaatama.
 
jeerum 23. september 2007, kl 22.34
to40+ 17.18
no kust sellised tigedad vanainimesed küll tulevad? kas sa elu jooksul midagi õppinud pole?
tead, mis hiinlased ütlevad - kõige suurem häbi on olla rumal vanainimene.
ja see käib kahjuks sinu kohta.
 
teema mees ja naine 24. september 2007, kl 09.21
Meil oli ju teemaks mees ja naine,mitte yksteisele suunatud kriitika.Mis siin siis nyyd nii hirmsat on,kui siia 50+ vahel ka moni 40+ tuleb.Hunt temaga.Ytlen enda kohta kyll ja olen 50 muide,et ega ma nyyd eelmisel aastal oluliselt teisiti ei moelnud,kui olin kah nii oelda 40+9.Olgem ikka tiba sallivamad ja las inimesed loovad kaasa seal kus nad tahavad,no mis vahet seal on,moni 40-ne on palju targem kui mina ,isegi moni 30 kindlasti.Nii et rahu,las igayks ikka ytleb oma arvamuse rahulikult valja,mine tea,mida siit nooremateltki korva taha on panna(kindlasti nii mondagi kusjuures)!Ok,olgem ikka monusat ja ilusat ja sooja sygist!Aga et mina kah siin nyyd teemast korvale ei kalduks ,siis nii on juba maailm loodud,et kus on mehi,seal on vaja ka naisi ja vastupidi!!!!!!!!!!
 
LEANNE 24. september 2007, kl 16.16
mina olen 44 aga abikaasa 32 ,on laps.olin õnnelik aga nüüd ütles et tahab noori saada.kas paras mulle?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!