Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
Ilusat õhtut!:)
 
Irma 23. september 2007, kl 21.41
Kuidas päev möödus,kas saite kõik toimetused toimetatud,külaskäigud tehtud ja rahus alustada uut nädalat?Ilus oli täna õues.

*kes allpool arvas,et kuskil kirjutan kommentaare,see exib,ma ei käi kuskil kondamas ja nüüd uuesti lugedes mainis ka RUDOLF,et rõõm,et ka siin portaalis talle truu olen...huvitav kus siis veel..?:)
 
vana delfikas 23. september 2007, kl 21.46
siin aastaid üks irma konnanud - iseteadlik ja väga paljudele millegi pärast pinnuks silmas. Eks homme näha ole, kas irma siia ka lippab ja midagi kommenteerib, sest tundub, et tema netinimele on konkurent tekkinud, kes ise ka ei tea, mida ta sellise nimevalikuga endale kaela tõmbab.

Usun samas, et irmal on ükskõik, palju neid Irmasid siia tekib.
 
ah jah! 23. september 2007, kl 21.47
Tänan küsimast, mis vaja, see toimetatud. Nädalat alustan homme hommikul alles.
 
Irma 23. september 2007, kl 21.48
Ise küll ei taha ebameeldivaks muutuda,kui juhtub tulema,eks muudan nime,tänan teavitamast!:)
 
maili 23. september 2007, kl 21.51
Sa juba oled ebameeldiv oma pidevate teemade ja lapsejutuga!
 
Irma 23. september 2007, kl 21.52
Ja kohe nii leplik, et kohe muudad nime ära? Ei-ei nii lihtsalt sa ei pääse siin.Ära loodagi.
 
Irma 23. september 2007, kl 21.53
Hea,et ütlesid,vabastan teema,nautige sügist!:)
 
N 52 23. september 2007, kl 21.54
maili
kas lisab adrenaliini, kui inimesele halvasti ütled?

Irma, tänan teemade eest. Tore, et neid tekitad!
 
Irma (real) 23. september 2007, kl 21.56
Liigne aktiivsus ei vii alati õigele sihile.Vahel on kasulikum pisut tausta uurida alles siis tegutsema hakata.
 
N 54 23. september 2007, kl 21.59
Ei mõhkugi taipa!
Mis real Irma ja teine Irma,kelle tausta peab uurima,milleks?
 
maili 23. september 2007, kl 22.00
Ma ei ole kellelegi halvasti öelnud, avaldasin vaid oma isiklikku arvamust ja see õigus on mul ometi - see siis naisele 52.
 
N 52 23. september 2007, kl 22.03
oi mooses, on ka eriline lüpsinaiste kogunemispaik see 50+ foorum siin! minu isiklik arvamus.
 
;);););) 23. september 2007, kl 22.04
Lihtne ju,ette hoiatati Irmat,et käib kommimas,nüüd ongi maili-Irma kohal nagu lipsti,seda ju taipab igaüks kes viitsib,vana inime ja nii lapsik,tule taevas appi!
 
N40+ 23. september 2007, kl 22.05
Siin rubriigis on juba nagu FBI harukontoris...:D
 
kps 23. september 2007, kl 22.14
maili
oled vastik inimene! mulle igatahes Irma meeldib. eks tee siis ise üks asjalik teema, kui teisi siin kritiseerid. keegi ei palu sul neid ju lugeda, kui ei meeldi.
 
N 54 23. september 2007, kl 22.29
maili

Lugesin ka vanemaid teemasid,arvan,et oled kena proua 52,kes tegi teemat ju tutvustas ennast igale mehele kui ilus ja hea ja tark.Ühel teemal oled sassi ajanud,vahepeal maili kirjutanud.
Miks Irma sind nii häirib,teisi mitte ja nüüd ahvid?Et olla tähelapanu keskpunktis?Tee siis huvitavaid teemasid,miks pole ühtegi teemat sinu poolt?
Loodan,et keegi ei asenda kedagi,igal on oma stiil ja seda ei saa kaua peita.
 
maili 23. september 2007, kl 22.31
KGB agent 54..möödas, absoluutselt mööda panid!
Oled vallandatud!
 
N 54 23. september 2007, kl 22.35
Mis sul ikka muud öelda ja kuidas jälle maili-IRMA ikka ju!
Hakka nüüd teematama,minul pole nii rumala naisega midagi rääkida,ole rahus!
 
juula 24. september 2007, kl 00.14
Mulle ka need irmad ei meeldi ja ühel netikal on see mutt lausa harja punaseks ajanud, otsib lohutust. Nii,et irma ole viisakas ja hangi veidike mõistust.
 
N 54 24. september 2007, kl 07.31
See siltide kleepimine pole eriti kena,olgem mõistlikud!Kui juula oleks kuskil kommimas ja siin ka juula,kel pole aimugi toimuvast mujal,on ju naeruväärne või kuidas?Noored naised arvavad,et naljakad!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!