Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
naine 65,mees 40-a
 
mariliis 25. september 2007, kl 14.01
Elust enesest sellise vanusevahega paar.Ei kujuta ette,kuidas see suhe toimib? Nagu emaga ? Ikkagi põlvkond vahet? Mees ise näeb kena välja,naist ei tea.Mida teised sellisest suhtest arvavad?
 
reena 25. september 2007, kl 14.02
ämm mul 52 mees 75...jube alul polnud midagi aga jama kui mees ikka vananeb ja naine ka tahab hall olla. mitte enam hoolitseda enda eest et siis poleks sellist kontrasti....aga tundub ka pigem et üks on vanema eest mitte toimiv pere
 
sorry 25. september 2007, kl 14.07
Ärge arvustage teiste elu!See on nende valik ja nende elu.Kes on võõras,et tohib otsustada?Inimene elab üks kord ja ta ise teab,mida sellega teha,see elu kuulub temale!
 
Immobilaare 53 25. september 2007, kl 14.20


Vähem hinnanguid teistele ja rohkem oma elu! Mul ka mees 15a. noorem ja mis siis?
 
kas kroonika esikaanepaarid 25. september 2007, kl 14.23
on õnnelikumad pooleaastase kuumast külma armastusega?
 
aga 25. september 2007, kl 14.35
Mul mees 15 a vanem, saame hästi läbi.Mina ei tahaks mehest vanem olla.
 
pilvik 25. september 2007, kl 15.39
40-sel mehel 25 aastat vanem naine? tundub koomiline, aga mis see meie asi on. siingi paljud naised kurdavad, et mees peale 40 ei taha seksi. ehk on see samasugune variant. mees vajab emmet, kelle sülle pea panna ja ei midagi enamat. inimesed on erinevad.
 
M50+ 25. september 2007, kl 15.55
miks ma peaksin arvama midagi kellestki teisest. mul on pidevalt mure, mida teised minust arvavad.
 
lanonna 25. september 2007, kl 16.48
Ei kujuta ettegi sellist paari, aga küllap otsib meest tõesti mitte naist vaid sooja emme hoolitsust.
Kui nad on õnnelikud, las elavad rahus.
 
mõte 25. september 2007, kl 19.10
selline et ma emaga küll ei kepiks
 
viwka 25. september 2007, kl 20.00
Kui neil kõik hästi,siis las nad olla.Mina isiklikult 25a nooremat meest omale ei võtaks,aga iial ära ütle iial:)
 
kahh väärastunud 25. september 2007, kl 21.36
minul naine 26a. noorem ja usun et õnnelikum kui need muretsejad. aga miks ei esita siin küsimusi need kes nii elavad? ikka need kes kuival!
 
nojah 26. september 2007, kl 08.38
Olen elu jooksul näinud nii mõndagi paari, kus mees 20- 25 aastat noorem, ei ütleks, et nad oleksid olnud õnnetud. Üleüldse on see iga inimese enda asi, kellega ta sobib. Rohkem tolerantsust, inimesed.
 
LILY 26. september 2007, kl 09.13
MINA OLEN 44,MEES 32,ABIELUS 10 AASTAT,ON LAPS.AGA NÜÜD TA HAKKAS NOORI NAISI VAATAMA.TARK ÜTLEB ET PARAS MULLE,AGA ME OLIME ÕNNELIKUD 10 AASTAT.EI TEA KUIDAS MA SELLEST VÄLJA TULEN.
 
mõmmik 26. september 2007, kl 09.25
Autorile !

Ära põe, enamus mehi hakkavad teatud vanuses noori naisi vahtima ja see küll sinu vanusest ei sõltu. Hoolitse oma välimuse eest, muuda soengut, käi moega kaasas jne. Sinu vanuses naine annab teatud tingimustel silmad ette nn,tibidele.
 
maarja 26. september 2007, kl 12.56
tean üht paari ühes maakohas, kus noorem külamees läks särtsakale naisterahvale appi miskit ehitama ja...ehitas aastakümneid. naisterahvas oli temast 17 a vanem. nende temperamendid sobisid ülihästi, kurb vaadata oli alles siis kui mees oli nii 50 ja naine 67. pisut enne naise surma veel registreerisid oma kooselu ametlikult ära, et meest majast välja ei löödaks. nüüd tiksub see mees üksinda juba aastaid, viinamees kah küllaltki, ei sellisele enam keegi perenaiseks kipu, külarahvas viib süüa ja... no aga sellistele asjadele ju ei mõtle keegi kui säde tekib:-)
 
keegi 26. september 2007, kl 15.51
ma tean ka paari, kus naine oli mehest miski 10-11 a. vanem, a ei päästnud see teda mitte leseseisusest, kuigi vanamees suri eesti mehe kohta aukartustäratavas vanuses - üle 85, mammi ise saab tuleval aastal, kui ikka jumal annab, 100 täis.
 
mr 26. september 2007, kl 17.35
nõus täiesti mõmmikuga !kui on armastus siis aastad ei loe !!!
 
kik 26. september 2007, kl 22.55
NOH, asi lihtne - mani, mani,mani, ei muud.
 
n-50 27. september 2007, kl 11.36
Arvan et naisele,kui ta on vanem on see tõeline stress.Sa pead ju koguaeg kartma seda,et millal mees noorema järele hakkab vaatama.Tean ise mõnd sellist paari ja piinlik on vaadata kuidas naised luuravad ja ennast muidu lolliks teevad.Minu meelest on sellised mehed ebardlikud.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!