Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
Kus puhkasite sel suvel?
 
huviline 25. september 2007, kl 15.31
kuidas veetsite suvepuhkuse? Kas reisite meelsasti?

Kus on põnevamad maad, kus käinud olete ja kuhu alati tahaks tagasi?
 
Kraakleja 25. september 2007, kl 16.26
Suvel sai puhatud Eestis, väheke oldud Riias ja Londonis.
Põnevamaid kohti eraldi ei oskagi nimetada, ilmselt on neist kuumimad käimata. Üks sihte on Mehhiko nt. Aga väga meeldivad Kreeka ja Hispaania.
Aga alati tagasi koju, igalt poolt ja iga ilmaga.
 
ma 25. september 2007, kl 17.47
käisin Lõuna-Eestis, Rõuge ja Ööbikuorg -imeline!
 
Ka üks naine 25. september 2007, kl 18.01
Mulle ka suvel meeldib Eestis,lihsalt niisama metsas olla.Aga käisin Portugalis.väga hea sõit oli ja meeldib mulle väga Luksemburg.
 
JAAA(N48) 25. september 2007, kl 20.06
Pärnu on mu kodulinn, ma ei tea kuidas teised, aga mina katsun esimesel võimalusel suvel siit ära. Raiata puhkus rannas vedelemisele -see mulle ei sobi. Eestis on nii palju ilusaid kohti ja kohakesi, kuhu tahaks ikka veel ja veel tagasi.
Koht, kuhu sõidan igal suvel, kas või mõneks päevaks on Peipsi ääres. Sealt saan energiat ja jõudu terveks aastaks. Meeldib ka kesk Eesti, Võrumaal oli ka kevadel ilus ja huvitav(metsamoori valdustes). Minge te ei kahetse.
 
lepa-triinu 25. september 2007, kl 20.18
olin suvel Indias ja lühike sõit Londonisse, ka Eestis sai väheke ringi sõidetud.
 
Benita 26. september 2007, kl 09.29
Me põhiliselt Eestis, oma maakodus ja Saaremaal, 10 päeva sai autoga Leedus, Poolas ja Saksamaal ringi sõidetud. Ja läbi see puhkus oligi. Nädalalõpud nagunii maal. Talviti oleme ikka ühe soojamaa reisi teinud, et päikest juurde saada ja vähemalt korra aastas Londonis lapsel külas käinud.
 
jumal 26. september 2007, kl 10.43
issand,ma pole kuskil käind
 
nii ja naa 26. september 2007, kl 11.26
suvel puhkasin kodus, müttasin aias, ei muud. Aga jätsin osa puhkust välja võtmata ning nüüd varsti lendan üle lombi, et pilk heita Las Vegasele ning matkata Suures Kanjonis.
 
nojaa 26. september 2007, kl 15.37
Mina olen üks neist haruldastest inimestest, kelle ei meeldi reisimine. Raha poolest võiks ümbermaailmareisil käia ja kohe mitu korda järjest, aga vot ei meeldi. Ei kannata kuuma ega külma, hakkab füüsiliselt halb. Aga Eestimaal puhkan mõnuga ja Lätti-Leetu võib ka vabalt rändama minna. Kui piirid lahti läksid, käisin mõned korrad Soomes-Rootsis ja rohkem ei taha. Lapsepõlvesõbranna rändab igal aastal mööda maailma, vaatan kohustuslikus korras lugematuid reisifotosid, aga need ei tekita minus mingit emotsiooni, et tahaks ise ka või nii. Parem lähen Põlvamaale sõbranna juurde ja naudin täiega.
 
50+3 26. september 2007, kl 15.41
Minu puhkus möödus Anne kanali ääres päikest võttes.Ja ka ei kahetse,ilm oli ilus,varbad otsapidi vees ja mõtted vabalt uitamas...Mõnus.
 
. 26. september 2007, kl 15.59
Korfu saar risti ja põiki! Eestis Hinno järved ja Haapsalu.
 
kena proua 52 26. september 2007, kl 18.17
Terve puhkuse veetsin kodumaal olles, kauneid paiku külastades kena kaaslasega,(jaanidel sai kolmes kohas käidud, kolm päeva järjest). Paraku küll teed kaaslasega lahku läksid aga imeline puhkus oli.
 
Reisimees 26. september 2007, kl 20.11
Käisin korda seite soomes, kolm korda rootsis ja nagu juba tavaks viis nädalat korraga ja kenasti saksamaal ja loomulikult õllemaal baieris.Baierist väljasõidud Viini,väikeeuroopasse ja Veneetsiasse kuigi viimane pole enam mingi eriline huviobjekt.
 
n44 28. september 2007, kl 00.38
Puhkust oli juppide kaupa,nagu juba aastaid. Enamus juppe kodus, lihtsalt mitte midagi erilist tehes-mõnus!!! Viimane jupikene Maltal,aga juba tööteemalisel kongressil.Selline mõnus väikene kohakene,soojust piisavalt,päikes ja merd ka,enamat pole põhja poolt tulnule vajagi.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!