Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
Täna naa vaikne!
 
JAAA(N48) 27. september 2007, kl 11.29
Mõtlesin, et küsiks, mis ametit te ka peate? Kas olete omal ajal õpitule truuks jäänud või midagi juurde õppinud?
 
kõbus leenu 27. september 2007, kl 11.47
mina võin vastata küll. "Mädchen für alles" on selle eriala nimi ja sobin iga prao täiteks.
 
Ka üks naine 27. september 2007, kl 12.33
Aga ise?Mina olen küll kogu oma elu numbreid taga ajanud.Mulle see istub.Aga täiendama peab end kogu aeg,et mitte maha magada mingeid muutusi seadusandluses.Vahel mõtlen,et õpiks näiteks massaazi tegemist.
 
JAAA(N48) 27. september 2007, kl 12.49
Praegu olen majandusjuhataja. Tegelen kõigega, mis vaja ühes lasteasutuses. Numbrite kokku ja lahku ajamine kuulub ka minu ameti juurde.
Õppinud ja teinud olen rätsepatööd ja see amet on mind aidanud nii mõnelgi kitsamal ajal hädast välja. Õppinud ja töötanud olen ka raamatupidajaks (kaugõppes). Olude sunnil käisin kokakursustelgi ja töötasin mõne aasta ka. Ameteid seinast-seina.
Naeran teinekord, kui küsitakse, ma laiaprofiiliga (rätsep-raamatupidaja-kokk).
Praeguse ameti juures kuluvad kõik kolm marjaks ära.
 
N45 27. september 2007, kl 14.07
Ma arvan, et võib olla paneks siia ka isikukoodid ja telefoninumbrid ja palganumber kuluks ka muidu ära.Siis hea vaadata ja enda omaga võrrelda.
 
JAAA(N48) 27. september 2007, kl 14.16

Ei ole ju kohustuslik,ei taha pole vaja kirjutada. Pakkuge siis mingi muu teema välja? Ootan huviga.
Kritiseerida ja ironiseerida oskame me kõik.
 
Ka üks naine 27. september 2007, kl 14.25
Mulle vahel tundubki nii,et võetkse mingi päris hea teema üles ja siis keegi tuleb seda maha tegema,kõigil lähevad suud kohe lukku...
To JAAA(N48)
Muide ka mina lõpetasin kekkooli õmbluserialal ja töötasin päris palju aastaid õmblusettevõttes,küll raamatupidajana.
Mulle vahel meeldib,ostan "Burda",võttan lõiked ja teen mingi vahava asja valmis,vahel ka lastele.
 
N45 27. september 2007, kl 15.49
Kõik on ikka mõtlemises kinni.Teie siin arutate ametite üle.Mina tahtsin isikukoode ja palganumbrit teada.Nüüd olen mina solkija.Tehke mulle selgeks miks mina rohkem solgin kui teie.Ja kus see kriitika siin veel on ?
 
Immobilaare 27. september 2007, kl 15.55



Oled jah solkija, tee ise teema, mitte ära aja jura teiste teemas.
 
ma 27. september 2007, kl 16.42
töötasin aastaid oma erialal ja alles mõned aastad tagasi omandasin ka kutse lõpuks, st sain paberi. Tehtud on igasugu töid, ka raamatupidamist, aga enam ei teeks vist, ma rohkem rahmeldaja tüüp.
Küsimus Jaanile: milles seisneb lasteasutuse maj.juhataja töö? Lihtsalt võrdlemiseks.
 
kah naine ja töötav 27. september 2007, kl 16.50
palun ärge hakake nüüd siin oma aruandlust ja muud säärast staffi võrdlema.Tõesti pole huvitatud.
 
sibi 27. september 2007, kl 16.56
Mina pean kanalisatsioni torusi puhastama,naised oma men.lapidega ja tampoonidega hoolitsevad, et tööd mul jaguks. Kirun ikka, et nooruses ei viitsinud Tartu meditsiini teaduskonda õppima minna,oleks praegu günekoloog olnud.
 
Kah üks naine 27. september 2007, kl 18.48
Ah,minge metsa...
 
ma 27. september 2007, kl 18.48
sorry, kah naine, aga mul on mure. Ma võiksin Jaanile aadresi ka anda, et suhelda sel teemal.
 
Ka üks naine 27. september 2007, kl 18.58
Kes see jaan siin on? Ei saa aru...
 
JAAA(N48) 27. september 2007, kl 18.59
JAAA on mu selle nurgakese NIMI, (N48) viitab sellele, et olen naine ja 48aastat vana. Kuidas teemas püsida oskate, on juba teie mure.
Ootan huviga teie poolt püstitatud UUSI teemasid.
 
õnneseen 27. september 2007, kl 20.01
Töötan õpitud erialal juba 30 aastat. Pole plaanis vahetada. Amet väga huvitav ja iga päev täis rõõmu ning üllatusi.
 
tuuletallaja 27. september 2007, kl 20.36
amet päris raske
 
ka naine 27. september 2007, kl 20.39
med.alal koguni
 
sõber 27. september 2007, kl 20.55
Lp. JAAA(48)

Oled üks vähestest daamidest siin foorumis, kellel üldse mingeid mõtteid on ja ilmselt on Sinuga huvitav mõtteid vahetada. Kahjuks pean nädalavahetusel arvutist lahkuma, aga vestlen ja arutlen Sinuga meeleldi. Tulen siia foorumisse Sinu jaoks "sõber" nime all, aga mitte enne kui esmaspäeval.
P.S. NB! pahadele: Ma pole lesbi.
 
JAAA(N48) 27. september 2007, kl 21.04
Tänan Sõber!
Ega minagi nädalavahetusel vist siia saa. Aga esmaspäeval, olen huviga siin tagasi.
Mis puutub viimasesse, siis eks igaüks mõtleb oma rikutuse tasemel.
Kena nädala lõppu! Ilmad võiksid ilusad olla, saaks veel metsa minna jalutama - seenele.
 
n 28. september 2007, kl 00.24
töötan õpitud ametil-teen pilte-slaide-seriaale igast organist ja mitme masinaga,aga paraku pole need ei pulma ega sünnipäeva omad.pigem mõnikord enne matusepilte on minu omad.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!