Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
jagades naistega
 
mihkel 28. september 2007, kl 14.17
Mihkel küll, aga mees 50+, kes tegeleb meelsasti naistega 40+ ja omavanustega.
Olen täheldanud, et minu lemmikeas partnerid eriti oma maiuspala kallale suu ja keelega mind lubada ei taha, olen seda kergelt kuulnud ka mõnelt teiselt omaealiselt mehelt.
Ärge valesti aru saage, olen puhas, intelligentne ja hästihoolitsetud mees ja tegelen ka usaldusväärsete partneritega, kelle soove ja naudinguid väga arvestan. Mind huvitab naisele rahuldust pakkuda- erutusest ja naudingust pahvatanud naine on tõeline loodusime ja nauding oma meespartnerile.
Kas naistel selles eas väheneb huvi selle piirkonna meheõrnuste vastu?
See videoklipp on hea näide elust endast, ainult noore cirli asemel võiks minuga olla sexdaam!
 
naine:47 28. september 2007, kl 14.24
Vaatan klippi ja siis vastan kas tahan, või mitte.
 
ok 28. september 2007, kl 14.55
Mingi puberteedis koolilaps tuli end viiekümneseks mängima? Juhul kui ma eksin, siis ükski sellise kirjeldusega mees siia sellist lollust küsima ei tuleks.
 
Pahhh! 28. september 2007, kl 15.44
Fui, fui, fui! olemas ju Naistelehel ka Voodirõõmud. Mölla seal.

"olen puhas, intelligentne ja hästihoolitsetud mees"

Veel puuduks, kui ka puhas ei oleks ja pakutud teenus küll doktorikraadi ei eelda! Kõnni oma meheõrnusega parematele jahimaadele!
 
m-LV 28. september 2007, kl 15.49
ja nii nad tapsid miku juba eos.
 
Pahhh! 28. september 2007, kl 16.13
m-LV
Ehhee, mikukesel vaid meheõrnus ja kõrvade vahel tuul. Pakun, et see tuul puhub ka rahakotis. Oma eriala peaks paremini tundma, kui soovitakse 50+ foorumis läbi lüüa.
 
hunduke 28. september 2007, kl 16.30
Kuule sina, mees 50 ja pluss, sina haige mees, kõnni siit minema ja hakka endaga tegelema, sest sa oled kõvasti kompleksides ja normaalsed, endast lugupidavad naised sind ei tahagi.
 
biret 28. september 2007, kl 16.38
naised, kas selleks, et valehäbis elada, peab nii vanaks elama nagu 50+ !!!
 
keskeasM 28. september 2007, kl 16.42
Mina arvan küll, et 40-50+ naised on selles asjas isegi paremas vormis, kui noored!
Mõned ainult kardavad tõele näkku vaadata ja teiste omaealiste seltskonnas muutuvad nõuka-proletariaadi naisteks!
 
to biret 28. september 2007, kl 16.47
Mis valehäbis? Äärmisel juhul põlvkondadevaheline erinev kasvatus ja mõtlemine. Mina igatahes leian, et uue põlvkonna eesti naine on päääris odavaks langenud ja voodirõõmude ees lausa põlvili. Siit ka armetute mehepoegade mõistetamatu ülbus. No on ka pakkumine, noormees teatab, et ta on puhas ja keelega oskab hästi toime tulla! Vauuu! Hinna jättis targu mainimata. Õnneks odavat mõtlemist kohtab rohkem netitasandil, kui elus endas.
 
kena proua 52 28. september 2007, kl 16.48
Huvitav, mis mees see selline on, oled õiges kohas.Kuid sa oled imelik, puhas olla on elemetaarne asi, miks seda pead rõhutama või oled tegelikult räpase hingega, ei tea...
 
mall 28. september 2007, kl 17.00
ilmselt on tegu erivajadustega inimesega, s.t invaliidiga. Siis on arusaadav ja isegi konkreetse inimese jaoks normaalne pakkumine. Edu!
 
veake 28. september 2007, kl 17.08
oma mehega sai kõike harjutada aga momendil külmaks jäänud ja pea paar aastat hoopis üksik. Lihtsalt pole tahtmist olnud kellegi suhtes. Kõigepealt tuleb mind üles soojendada aga sul puudub selleks kannatus?
 
valve 28. september 2007, kl 17.14
Kas Mihkel pakub teenust, et näidistöö ka lisatud?

Eks ta ole, igaüks peab ikka jõukohast leivateenimist otsima.
 
nii ja naa 28. september 2007, kl 17.22
mihkel pakub vist tõesti teenust, reklaam ju vastav.

Normaalne mees ei tule suhtlemise eesmärgil mulle ennast ometi selliselt tutvustama. Et siis 50+, kes muidu enam meest ei saa, maksavad teenuse eest ja mihkel elab hästi.

Kui ma tõesti teenust vajaksin, siis valiksin ikka tõeliselt noore kepivenna, mitte kulunud mehe...Selliseid kindlasti internetiavarustes leidub enda teenust pakkumas.
 
huvitav 28. september 2007, kl 19.05
aga, kus see videoklipp siis on, kus miku oma oskusi esitab?

puhas - no andke andeks! kas seda peab eraldi välja tooma? loomulik ju, et normaalne inimene on puhas. mihkel õppis vist pesemise hiljaegu selgeks, et sellega siin kilkab.
 
anni 28. september 2007, kl 20.12
minule küll meeldib see kõik mida mees oskab pakkuda ja mul ei ole palju tabusid ma oskan seksi nautida
 
huvitav 28. september 2007, kl 20.26
anni
mikust räägid või? mida ta pakkuda oskab siis?
 
Ra 28. september 2007, kl 21.41
Mihkel on norm mees ja täiesti norm soovidega. Ma ei saagi aru, miks 50+ peaks naised tobedateks tegema ja panema sellist jama suust välja ajama. Ise ka samas vanuseklassis, seepärast väga võõrastav lugeda omaealiste naiste ohkimist ja tõrjumist. Mis teil viga on? Võltsvagadus? Äkki olete eluvõõrad?

* aga klipp on kellegi voorusejüngri kaebuse peale juba ära korjatud... hmmm :(((
 
huvitav 28. september 2007, kl 22.03
Ra
ei, klipp on voodifoorumis
 
juula 29. september 2007, kl 00.06
"puhas" on teenuse pakkujate keeles "terve", st ilma haiguseta.
 
naised naised 29. september 2007, kl 01.16
küll teil elav fantaasia. mis raha ja teenusest te siin sogate. kui prillid valed siis tuleb omal uued lasta arsti juures välja kirjutada, mitte turult 25 eegu eest osta. nähakse seda, mida soovitakse. kui muidu teist asja pole siis makske ja tehke sedasamust asja pimedas teki all ning suure raha eest.


mihkel
nautivaid naisi küll,ära heitu sellest mõnest kirjutajast. tuult purjedesse!
 
huvitav 29. september 2007, kl 13.48
juula
no ükskõik tähendab "puhas" tervet või pestut. nii või teisiti on seda naeruväärne siin reklaamida.
nii et kui sõna "puhas" puudub, siis on tegemist suguhaiguse või mõne muu tõve kandjaga.
 
ilmataat 29. september 2007, kl 14.49
Olen saanud aru, et 40-50+ inimesed on noortele, jah noortele, kes meie elu edasi viivad- eeskujuks.
Olge head ja ärge tehke head keppi mehe ja naise vahel maha- see vajab igati ülistamist.
Ka naist on vaja korralikult armastada, erutada, keppida, et eesti rahval järglasi oleks ja TEIE lobamokki pensionieas toita!
Nii, et TEIE,nõuka-MUTID, ärge võidelge oma tulevase leiva vastu!
Mihkel, sulle soovin kena ilma puhul mõnusat keppi ja selle propageerimiseks Eesti rahva seas!
 
huvitav 29. september 2007, kl 16.02
ilmataat
kes siin head keppi maha teeb? naerdakse hoopis lapsiku Mihklikese üle. sellisega ei kavatse ükski arukas tädi @!#$ minna.

ja kuidas vanamuttide keppimine lastesaamise ja pensionäride toimisega seotud on?
 
to ilmataat 29. september 2007, kl 19.10
sinusugused kepivennad ajavad südame pahaks. Ise oled paras nõuka-vanamees, kiimane ja tobe, suust kasimata. Kui pikalt võib oma heast kepist vahutada? Tegijad, kas tead, ei hõiska mööda foorumeid. Mihklid ja ilmataadid on paar parajaid, kes seksi teemal suuga kokku ei hoia, see-eest praktika ilmselt nukker. Mis käid siin normaalsetele eesti naistele nina peale kirjutamas, milline sinu arust olema peaks? Pea õlgade vahele ja nurka tagasi oma unistuste maailma! Oi, ma ei salli kasimata seksilabastajaid vanamehi! Mihklist vähemalt on kahjugi.
 
to ilmataat 29. september 2007, kl 19.51
hakka parem Mihklile sutenööriks. Elatis vanas eas kindlustatud ja Mihkel ei pea end reklaamiga tülitama. Lõbu võrdselt, ag siis juba mõnes teises foorumis, loodetavalt.
 
oioioi 29. september 2007, kl 22.46
Ma käin siin nurgas veidi meelt lahutada,ja mis järglaste meiterdamisest on jutt?Kas lapsi tehakse teist moodi nüüd? Alles hiljuti ütlesin lastele ,et kui saaks oraal seksiga lapsi ,vist enam keegi ei tegeleks sellise jubedusega nagu seksimine seks organeid kasutades.hehehehe ,vaata aga vaata .hea oli naerda küll.Tänan, kuku -nunnukesed.
 
50- 04. oktoober 2007, kl 23.08
lambakari määb ümber meheliku mõtte.minul pole mitte midagi selle vastu kui keelekat tehakse.ja täiesti normaalne on ka ise sedasama mehele pakkuda-suuseksi.ja pole ma 18 ega 25.aastad ja kogemus ongi selleni viinud,et tean mida tahan ja mis meeldib ning julgen seda ka partnerile teada anda.seks on teineteise nautimiseks,mitte sunnitöö.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!