Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
Patustamine
 
uudu 28. september 2007, kl 17.15
Kuidas te suhtute abieluvälistesse suhetesse? Ärge ainult hakake rääkima,et te kõik olete kogu elu olnud truud ja ühtegi kõrvalhüpet pole teinud.Selles vanuses võib juba avameelitseda.
 
einoh 28. september 2007, kl 17.17
oma abielu ajal olin TÄIESTI truu. Miks ma pidin kõrvalt vaatama kui mees pakkus kõike, mida vajasin???
Peale lahutust aga on mind korduvalt armukeseks tahetud, aga ma ei taha raasukesi laualt korjata kui ise vaba olen ja saaks täie mõõduga laua ääres istuda!
 
uudu 28. september 2007, kl 17.31
no sina olid truu aga teine ei olnud järelikult.
 
uhuu 28. september 2007, kl 17.50
uudu, pane ikka enne ka oma seigad kirja, kui teemaalgataja.
 
to uhuu 28. september 2007, kl 18.00
loe teemat,ma ei palu kellelgi oma hüppeid kirjeldada
 
uhuu 28. september 2007, kl 18.08
alusta siis avameelselt endast ja oma suhtumisest.
 
mammutieelne mammu 28. september 2007, kl 18.16
Ma vanaaegne mammu ja suhtun halvasti. Ära tüütab, kuidas terve Eestimaa ujub poolvendade- ja õdede sugulusest. Lapsed varsti ei teagi, mis tähendab õnn, kui sul terve elu on samad armastavad vanemad. Olen põhimõtetelt läbinisti monogaamne ja samasuguse mehe õnneks kord ka sain. Pakume oma lastele turvalisust ja rahulikke armastavaid vanemaid. Koos on tore vananeda. Ei kritiseeri, kui kõigil pole samamoodi läinud, kuid oma püsisuhete eest tasub võidelda. Püsisuhted ilma kõrvalhüpeteta on isegi üllatavalt suur väärtus.
 
uudu 28. september 2007, kl 18.33
See on õige,et püsisuhe ilma kõrvalhüpeteta on suur väärtus.Kuid olles reisil,näed kuidas paljud vabanevad justkui köidikuist.Elu hakkab keema,otsitakse seiklust ja vaheldust.Seda nii meeste kui naiste poolt.
 
uhuu 28. september 2007, kl 18.38
...näed kuidas paljud vabanevad justkui köidikuist.-see ikka su enda kohta mõtled.
 
teadja 28. september 2007, kl 18.41
Kõik ei ole seiklejad! Olen palju reisinud ja seda kõike näinud, aga ka mitte kõik nende hulgast ei ole tuuletallajad!
 
uhuu 28. september 2007, kl 18.44
Ise küsin,-ise vastan. heal lapsel palju nimesi.
 
luise 28. september 2007, kl 18.59
uudu
aga mis siis sind vaevab, kui küsida tohib?
 
uudu 28. september 2007, kl 19.22
Ei vaeva mind miski! Algatasin lihtsalt teema,igav muidu.
 
luise 28. september 2007, kl 19.33
ahah, selge.
küsid, et kuidas suhtute. arvan, et need abieluvälised suhted niisama ei teki. ju siis on kuskil viga - selles abielus, ma mõtlen.
ja siis veel - et mõni inimene on kohe ärksama loomuga. ära tüütab teda see rahulik kodune elu. siis hakataksegi huvitavat ja põnevaqt otsima. mõni on jälle vaimselt ebaküps ja ei suudagi truu olla.
mis siin ikka suhtuda. see on elu.
 
uudu 28. september 2007, kl 19.54
Loomulikult on see elu. Üks on surmani truu ja tal on hea,teine ei ole truu ja temal on ka hea! Ühel on mida võrrelda, teine...
 
jupi 28. september 2007, kl 20.01
räägite siin aina köidikutest.Aru ma ei saa.Vabatahtlikult ju abiellute, mis köidikutest siis vabaneda tahate?Kui pole köidikuid, siis pole ka millestki vabaneda.Viga ikka vist selles, et liiga noorelt ja mõtlematult ning suure kire ja armuhulluses leivad ühte kappi pandud.Jumalakartust pole ollagi, kui patustamine nii magus on.Kõike võib teha, aga kõigest ei ole kasu.
 
sille 28. september 2007, kl 20.08
tere uudu
oled vist minu uudu ja me patustasime koos ja see oli viimasepeal
 
uudu 28. september 2007, kl 20.14
Tere sille
Oh kui hea,et sa mu ära tundsid!Kuidas mehega,kas juba magab?
 
luise 28. september 2007, kl 20.24
jupi
nii, vaatasin järgi. köidikutest ei rääkinud keegi.
mis jumalakartus? eestlane pole mingi eriline usklik. iga inimene elab oma südametunnistuse järgi ja nii nagu õigeks peab ja oskab.
mis kasudest sa räägid?
 
uudu 28. september 2007, kl 20.44
õige Luise! Aga kas on mõtet sellisele oma aega raisata?
 
luise 28. september 2007, kl 20.51
uudu
muidugi pole mõtet. aga see kuradima delfis istumise sõltuvus....
 
uudu 28. september 2007, kl 20.56
vaata siis praegu Jõegaldat,vahelduseks
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!