Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
tantsuõpetus
 
n46 29. september 2007, kl 10.39
Tere! Mul selline veidi tavapäratu mure: soovin leida tantsuõpetajat, kes viitsiks oma kodus mu tantsuoskust lihvida - kursustel sai eelmisel aastal käidud, kuid tollane partner kolis piiri taha..nii et - kui satub lugema keegi piisavalt pika kannatusega ja tantsupartnerita ~45-50 pealinna kandi mees, anna endast märku:)
Loodan, et sapipritsijatel on nädalavahetused vabad - ei ole vaja otsida ridade vahelt seda, mida pole!
 
oleks nagu huvi 29. september 2007, kl 14.45
aga kuidas tasuga jääb? sellest nagu juttu polegi.
ja veel parkett ju mu põrandal kulub ja ega see naabritele kah meeldi, et tantsukool mu pinnal.
 
olli 29. september 2007, kl 15.01
kes tellib muusika?
 
n46 29. september 2007, kl 15.21
tasu kokkuleppel ja muusika ikka vastavalt tantsule, aga mõne plaadi leian ka ise, mille järgi õnnestuks samme seada:) eks see tasu koht ongi kõige opakam osa - mina ei oska pakkuda ja küsija ei julge küsida..lisan juurde, et mulle sobiksid kas esmaspäev või reede, kuidas kunagi ja vahel ka laupäev; arvan, et oleks kahepoolselt kasulik üritus - kes see ikka üksi muidu kodus parketti kulutaks:)
 
oleks nagu huvi 29. september 2007, kl 15.26
olgu siis nii, tunnihinnaks (indiv.õpetus) 300.00 EEK. Vanu ja kulunud plaate pole mõtet mulle koju tassida. Parkett mul uus ja selle peal kingadega ei tantsita, siidisukad kõlbavad, ei kohvitamist ega suitsupause ja rahad enne tunde mulle pihku.
Kui sobib, jätke andmed.
 
n46 29. september 2007, kl 15.38
uups,tundud kole karm õpetaja olema? üks tingimus minu poolt - siidisukkade asemel froteesokid ja - kuigi ma ehk pole eriti andekas, sõimata ei tohi! kas kokku lepitud?
 
n46 29. september 2007, kl 15.42
aadress läks valesti..
 
oleks nagu huvi. 29. september 2007, kl 15.55
Sobib, aga sukad peavad olema puhtad( sest mu abikaasale ei meeldi mustad ja haisvad sukad) vaatan oma ajagraafiku veel saksatäpsusega üle ja kui sul paremaid tantsuõpetajaid pole juurde siginud, siis vastan, aga mitte täna ega homme, ehk esmaspäeval või teisipäeval.
 
n46 29. september 2007, kl 16.13
siis oleme Su abikaasaga ju ühte meelt - minu majapidamisest ei lia kah ühtegi musta sukka - nimelt käivad kõik sokkidega..aga Sina - kui ma nüüd eriti vinge tünga osaliseks ei saanud, siis - kas eriti must huumorisoon või hoopis peidetud muhedik? hmm..loomulikult on kõik õpetajad teretulnud ennast kiitma:)
 
lui 29. september 2007, kl 16.36
proovi ka ridade vahelt lugeda...mina tunnen siin mingit ärakasutamise hõngu...ja mis siis selle tarkusega peale hakkad? Mul on tantsud enam-vähem selged, aga nüüd on jokk, sest pole kellega koos tantsida...vot nii...
 
henritta 29. september 2007, kl 16.40
luii,

naised on kavalad kui maod, kutsu jah, tantsib veel ennast päriseks su tuppa.
 
n46 29. september 2007, kl 17.25
lui-
vot ei ole sellest kavalast kategooriast, et ridade vahelt lugeda..mul vaid sisetunne ja manitseb teine jah..et mida selle oskusega peale hakkan - vanus selline, et igat sorti juubeleid tuleb tutvusringkonnas ette ja üldse on tants üks mõnus trenn mu meelest:) kirjuta mulle!
 
lui 29. september 2007, kl 17.30
kirjuta sulle? milleks?

ma kahjuks niisama keerutamist ei salli, aga kui sina seda nii armastad, siis ehk võiksid minna parem nabatantsu keerutamist õppima, vot see mulle meeldib, ehk siis kah kirjutan sulle.
 
n46 29. september 2007, kl 17.36
lui-
arvasin, et sul pole kellegagi tantsida ja pakkusin ennast partneriks, mitte niisama keerutama, sorry..
 
lui 29. september 2007, kl 17.51
nabatantsu vaataksin küll, aga kes teab, ehk seda tuleksin sinuga keerutama,ei ütle kunagi EI, see vast on tulistetunnete tants
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!