Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
üksik paadimees
 
m/52/ Peipsi järve äärest 30. september 2007, kl 16.39
Mees/52/ lesk ja seda juba 2 aastat.
Nüüd otsin tutvust-suhet naisega, kes oskab tantsida kõhutantsu.
Ise seda tantsu ei oska, oskan akordioni mängida, oskan liha praadida ja küpseda, ühesõnaga olen suur gurmaan, kõrvale eelistan peenemat ja kristallpokaali ja seda vaid söögi alla.
Ei ole paljas, kui püksinööp, pükstel ikka kõik nööbid ees.
ASI on tõsine ja mu jutt õige, aga igaiks juhuks või siis ettevaatuse juhuks, ei taha oma andmeid jätta, kui teie võite, siis olen äärmiselt tänulik ja õnnelik, kui kirjatuvi mulle noka otsas teate toob.
 
einoh 30. september 2007, kl 16.43
Ja kirjatuvi nokas on kirjake aadressiga: maale, vanaisale!
 
kena proua 52 30. september 2007, kl 17.32
Oi, sina lui ja luise jne...
 
Marinel 30. september 2007, kl 17.35
.... aga kui ei oska seda kõhutantsu, aga on soov selgeks saada, kas siis oled nõus plllekkkimmmma need kõhutantsutunnid kinni, muidu ei, oma kulu ja kirjadega ei lähe ja kõik ning punkt.
 
kena proua 52 30. september 2007, kl 17.48
Mul on olnud õnn ka kõhutantsuga tuttav olla aga Peipsi kaluritallu ühele tüsedale vananevale mehele seda nüüd esitama küll ei läheks. Mehel võiks ikka piletiraha taskus olla ja päris kõhutantsu esinejaid restorani vaatma tulla,kui huvi.
Ilmselt libateema, see lui.
 
mitte nii 30. september 2007, kl 17.58
...kena proua ,aga vaatan, et see kena proua 52, üldse ka ei väsi.
 
kena proua 52 30. september 2007, kl 18.07
keda häirib, see ärgu mu kommentaare lugegu
 
lissu 30. september 2007, kl 18.13
mina tahan jälle sellist meest, kes oskab silda visata.
kui oskad, siis annan aadressi.
 
m.p.äärest 30. september 2007, kl 18.27
Ei, mis te nüüd. Mul pole mingit paadikuuri, ikka uhke kaasaegnewilla "Peipsimustvee", kuum vesi ja saun ikka sees.
Pole ma miskit veel vana ega hale ega kole ega paks.

Aga, sellele kenale proale nr. 52, kust seda kõhutantsu valdamist oled õppinud, mis stiilis sul see käib?

Aga jutt tõsine, et vajan kõhutantsijat oma ellu, vastu võin pakkuda tulistetunnete tantsu tangot, sest selle tantsimiseks vajatakse KAHTE.
 
lanonna 30. september 2007, kl 18.38
Kui tahad tantsida tangot, siis milleks sulle kõhutants?
Pealegi peab naine olema tüsedam,siis väriseb kõht paremini.
 
nonni 30. september 2007, kl 18.44
Kus krt. naine52,kena vist oli ka omast arust,nüüd on? äkki on täna õnnepäev,muidu jääbki siia kiibitsema.
 
eestlane 30. september 2007, kl 18.45
VIIMASELE,

perekonna foorumis, kirjutasid, et oled soomeeit ja irw,
kas siis enam ei olegi emane põder? on sul mälukad või dementsus juba peal?

Kao siit vana lehm, sinna kust välja tulid.
 
lissu 30. september 2007, kl 19.04
issand, kui huvipakkuv mees!
aga miks see tants nii oluline on? kus ja millal seda tantsimist siis läbi viiakse? kas käiakse kuskil pidudel või susserdatakse niisama oma toas ja õues ringi? et naine kõhutantsu, mees tangot.
või õhtuti, et eelmäng seksiks või sedasi...
 
punane kleidike 30. september 2007, kl 19.23
...mina tulen paadiga Peipsile võrku laskma!... siis alles vaatame,kuidas paadis paaris klapib...ja muidu kaa, kuidas jutt jookseb ja...
...otsin seltsi...
 
m.p.äärest 30. september 2007, kl 19.29
eelmisele,
sulle punane kleidike, jutumees väga pole, rohkem pillimees, kui meil tõesti keemia põlema läheb, siis mängin ainult sulle, aga see, et tangot ma tantsin, see tõsi, mis tõsi.
Jätke palun märk, ehk sädeke sealt tuleb.
 
punane kleidike 30. september 2007, kl 19.35
...vat nüüd on lugu lahti: ma EI OSKA kontakti jätta... pole kunagi põhjust olnud, nüüd paneks, aga mida ei seda ei... proovin...
 
m.p.äärest 30. september 2007, kl 19.40
punasele kleidikesele,

ma vastan sulle küll, kuid mitte täna ega homme ehk ülehomme, aga vastan, see läpakas pole minu oma, olen tööl.
kannatust veidi.
 
Irma 30. september 2007, kl 19.46
appi!
Ega sina, ometi Rudolf?
 
punane kleidike 30. september 2007, kl 20.07
... ja mina istun ja ootan meilboksis...hea, et ütlesid, nüüd saab või välja tulla, sööma ja mängima...:)
 
viiu 30. september 2007, kl 20.59
m.p.äärest- alles ma käisin Peipsi peal kala püüdmas ja kui oleks teadnud. Oleks on paha aga ma varsti jälle seal tiirutamas... Kuulan hoolega, kustpoolt kostab pillimängu. Lobiseda võiks ikkagi
vivu@hot.ee
 
Irma 30. september 2007, kl 21.34
Küll minu Rudolf ka tuleb,ära pinguta oma etteastega,ta tunneb minu kasvõi tuhande seast ära.
 
ilus ilm 01. oktoober 2007, kl 14.13
Sa paadimees, võta "kena proua 52". Ära pane tähelegi ta pirtsutamist, niisugune käib peenematel naistel ikka asja juurde. Mõtle, kui tore teil on kahekesi akordioni saatel peipsi udus paadi sees kõhutantsu panna. Vene luurelennukid kukuvad hoobilt!
 
mall 01. oktoober 2007, kl 17.29
kui soovid pikemalt lobiseda, siis tel.53673872
 
50- 01. oktoober 2007, kl 23.36
12 points-ilus ilm :))))))))
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!