Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
ettepanek:=)))
 
mann 03. oktoober 2007, kl 15.05
Olen mitmed päevad kolanud selles rubriigis ja arutlen....teemasid on seinast seina, igal omad arusaamad ja probleemid.Kõike mõistan.Ega hädaldamine ja teistele nn."ära tegemine" midagi muuda. Olgem tolerantsed....
Ja mõte selles, kes arvab ja tahab siin suhelda ja enda arvamusi avaldada...siis hoidkem kokku.
Miks mitte vahetada maili aadresse ja suvel kaunil ajal kokkutulekuid korraldada.
Tore on omada ühte sõpra...veel toredam aga kui on neid palju, kas pole nii????
Kaunist päeva kõigile!!!!!!!!!!!
 
siirus 03. oktoober 2007, kl 15.12
Huvitav on see,et tavaelus on inimene hoopiski teine kui siin,muidugi mitte alati!:)
Siin valatakse tusatuju(mida minul pole kunagi)ikka teiste peale välja,pole vaja taktitundeline olla.Miks nii käitutakse?Ikka sellepärast,et kogutud pinged peab ju maandama!
Kes oleks minu pingetest maandamise objektiks...kahju temast,mul suur kuhi varuks,suurem kui keegi oskaks arvata..
 
mann on tubli-- 03. oktoober 2007, kl 15.26
ja paar arsti koos kiirabiautoga peaks ka kaasas olema-neil seal hääd jahutussüsteemid õlle jaoks,ja ega raamgi tühjalt seisa:)
 
teadja 03. oktoober 2007, kl 15.31
Mis on selle foorumi pealkiri????!!!! LASE AUR VÄLJA
 
Reelika 03. oktoober 2007, kl 15.36
Eks ole siingi, kui reaalis....mõne võõraga suheldes tunned, et justkui vana tuttav, samas mõnele ei tahaks teregi öelda. Ju tingitud see intuitsioonist, et virtuaalselt mõni tegelane tülgastust tekitab..... mõnele tahaks aga koduse aadressi anda ja külla kutsuda.
 
teadja 03. oktoober 2007, kl 15.39
Mõned annavad ka pangakaardi koodid:P
 
mann 03. oktoober 2007, kl 15.40
teadja...õige, tulebki aur välja lasta,kuid selle auru laskjale valatakse selline kuum vesi kaela, kui ta julgeb oma probleemist kirjutada...pole ju mõtet nõmedusi vastu öelda.
 
mann 03. oktoober 2007, kl 15.43
Reelikale!!! Jah nii on , minagi mõtlen , siin arutlemas palju toredaid inimesi, kellega tahaks pikemalt vestlema jääda:=)
 
tore 03. oktoober 2007, kl 15.58
To Mann!

Igati nõus, uued tuttavad ja kohtumised on toredad. Võta eesvedamine enda peale. Jätan oma meili: imreka@hot.ee
Pane mind nimekirja, olen kahe käega poolt.
 
Mann 03. oktoober 2007, kl 16.13
nu mina see küll polnud:P
 
tore 03. oktoober 2007, kl 16.53
To mann!

Sorry siis.
 
? 03. oktoober 2007, kl 17.54
ja kuidas siis jääb nüüd?
Paneme ikka tärmini maha ja koha kirja ja tulemegi kokku :)
Ise olen Tallinnast ja tuleks kuhugi kohvikusse mõnikord talvelgi.
 
tore 03. oktoober 2007, kl 18.28
Kahjuks ei ole ise Tallinnast, vaid Lõuna-Eestist. Nii,et talvel kohvikusse ei tea millal saab, aga suvise kohtumise võiks küll korraldada. Vaatame, kas veel ühineda soovijaid siia ilmub?
 
mammu 03. oktoober 2007, kl 19.47
Soovin küll ühineda:)))
 
Ka üks naine 03. oktoober 2007, kl 19.50
Ka kohe tulemas...
 
lissu 03. oktoober 2007, kl 20.46
mina arvan, et kes on delfis sõbralikud ja viisakad, on seda ka tavaelus. kes aga siin ropendavad, sõimavad ja tigetsevad, nendega küll kohtuda ei tahaks.
 
tädi 03. oktoober 2007, kl 21.49
võtke mind ka kampa...ma vahel suudan mitteropendada ka
 
mann 03. oktoober 2007, kl 21.59
Tore...nii palju ühinejaid, siiralt hea meel, seega siis teeme ühe toreda sõpruskonna :=)))
 
Ka üks naine 04. oktoober 2007, kl 08.45
Millal ja kus?Võiks olla näiteks pühapäeviti,kindel aeg ja koht,siis kes tulevad...
 
ka mann 04. oktoober 2007, kl 15.58
Ühinen ettepankuga kokkusaamise osas igati:) Ja olen alati käpp:)
Loomulikult on mõnus koos istuda-kas kohvikus või kuskil mujal, vahet pole. Minu meiliaadress olemas-olen avatud kutseteks ja võin ise organiseerimisel ka kaasa lüüa. Olen Taliinast
 
jamate? 05. oktoober 2007, kl 22.31
-ammu oleks vaja teha üks korralik "ettepanek"-(tahapaneku mõttes)!Saaks asjaga ühelepoole!-Mis see rahvas "nämmib"niimoodi siis?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!