Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
kes millega aega sisustab...
 
tähelepanelik 20. veebruar 2008, kl 20.50
... jälgides meediat ja meedija jälgijate kommentaare ja üldse inimesi ning nende vaba aja sisutust, pean kiitvaid sõnu avaldama delfi naiste foorumi aktivistile "KENA PROUA 52"... Muidugi jääb alati võimalus, et seda nime kasutavad ka 100 teist x-persooni, kuna see on lihtsalt kvantiteediga endale teed teinud nimi...
Mis iganes. Aga siiski, kui tegemist on ühe ja sama isikuga, siis kallid kaaslugejad, mõelge, millise eneseohverduse ja pühendumisega on tegu, millise aja ta oma elust ohvedab MEILE - iga teine teema on täidetud tema arvamuse ja kommentaariga! Kallid foorumlased, mõelge veelkord AJA väärtuse üle meie elus!
 
Orfe 20. veebruar 2008, kl 20.56
Väärtustamaks tema teeneid kogu ühiskonna ees loeme eelnimetatud isiku delfi-hooliku nominendiks...
 
kontrollitud! 20. veebruar 2008, kl 20.58
otsi: kõik: autor: kena proua 52
Otsingu vastused: 2706
 
mh 20. veebruar 2008, kl 20.59
Väga tähelepanelik nii ja naa, ei kohe ilma kenata
 
nii ja naa 20. veebruar 2008, kl 21.22
kle, mh, mis mina siia puutun?
 
kena proua 52 20. veebruar 2008, kl 21.54
Noh, tegid teema, peaasi, ets aab teemat teha, kama kaks on teemt või mitte, eks ole. Aga sul endal teemategija, peale minu jälgimise siin, oma isiklik elu ikka on ka olemas või oled selle juba maha müünud. Teemtegijana võib olla : nii ja naa,sandriin, siirus. Keegi nende ilmakese klannist. Midagi pole inimesel teha aastate pikku, nüüd istub ja kadetseb. Kuna sa ise tembeldad siin erinevate ohhide ja nohhide, jeesukeste, tuutvate, jeekimite ja ma ei tea, mis nimede all soppa loopida-sind tunneb selle kp järgi hästi ära, siis arvad, et sinu arvuti IP -d keegi ei saa tuvastada või???
Mine ja puhka jalga, ravi kõrget vererõhku ja võta tablett!
 
kena proua 52 20. veebruar 2008, kl 22.01
Unustasin märkimata, et siirus elik skorpion52 portaalist ok.ee võttis oma pildi maha, et keegi ei saaks enam vaadata, kuis ta siin mulle(kui ta polnud veel kogemata üles tunnistanud, et ta ise siirus on, vale tuleb alati välja)ja paljudele valetas, et kaalub kah 54 kilo jne...Sellise 100 kilose naise kohta. Ma ütlen, nüüd saab tagasi selle, millega tahtis mind üle kallata. Jätkab veel...Pole viga midagi, M 48, teab seda inimest hästi, ka teda pikkis pikkade ja tüütavate kirjadega, on vist kõik mehed seal ära tüüdanud.

Ela ise ja lase teistel elada.
 
Tegelikkus 20. veebruar 2008, kl 22.20
tegelikkus on see, et siin foorumis ei olegi rohkem kasutajaid kui mina ja kp52
ja siis me siisn vaheldumisi kirjutamegi teineteisele erinevate nimede all
onju!
niie tmis pole minu kirjutatud see kõik Kanapee kirjutud, ja mis pole tema kirjutud see jälle minu kirjutud
nii me elame, meie kaks

tegelikule kanapee
võta nüüd jälle hoog maha, kas sa tõesti pole märganud, et me juba tööl ka sinu üle muigame..
 
Fiona 20. veebruar 2008, kl 22.24
puutusin tudengina ühe saleda tüdrukuga kokku, kes arvustas kõikide kehakaalu ja suhtles ainult "väärilistega" s.t saledatega. inimesi hindas ta AINULT kehakaalu järgi.

ma ei uskunud oma silmi, kui 15-20 aastat hiljem teda kohtasin - suur, paks ja moondunud. siiani selline.

sellepärast kp 52, ole ettevaatlik, saatusel võib sinusuguse jaoks ka varuks olla mingi karistus, et sa enne surma midagi elust ka õpiksid.
 
kena proua 52 20. veebruar 2008, kl 22.30
Vaata sandriin, kui sinusugusel üldse tööd on, siis olen mina Margaret Tatcher, :))) Joo vähem! :))))
 
kena proua 52 20. veebruar 2008, kl 22.31
Ja nüüd tõmbasin ka M49 siinsete tigedike eest ära...Mees kirjutas. Vahtige aga...Erinevate nimede all ...:)))))
 
vandersell 20. veebruar 2008, kl 22.32
... ja kena proua 52 paistab jälle hoos olevat...
 
tsaaritar 20. veebruar 2008, kl 22.34
kanapee sa pole üldse õiglane, isa räägud et sõbrannale tantsupartnerit vaja ja nüüd kelgid et tõmbasid mehe hoovi
kus sa selle musta paruka ostisd? ole ettevaatlik võid saada veel peatäid
 
delfi oraakel 20. veebruar 2008, kl 22.36
varsti algab ka nende dialoog
noh nagu mardiga juba oli ja sensitiiviga jne
Suukene ei seisa sellel kanapeel ka kinni
iga erutav teade postkasti vajab kõigile kuulutamist
 
kena proua 52 20. veebruar 2008, kl 22.38
Kui sandriin, siirus, nii ja naa ja nende ühised ILMAKESED samamoodi ühte ja sama nime kasutaksid, mis nad siin kokku kirjutavad, oleks nende nelja peale juba see 90 protsenti täis aga nad kasutavad iga kommi juures eri nime, siirus astus täiega purki, valed tulid välja, nüüd ma tean,kes seal ilmakeses on jne...Oioioi, öeldakse kui ikka pea on vaenlane, siis on...Nüüd naeran mina, ütlesin ju,kes naerab hiljem, naerab paremini ja et pill tuleb pika ilu peale...Tahtis mind naeruvääristada, mul on hea välimus, seda saab näha igaüks...Aga enda paksu pildi koristas ära, piibeleheneiust saigi tõelus...Veel vaidles siin minuga......DDDDDDDirw
 
Fiona 20. veebruar 2008, kl 22.40
kp nr 52, sa hakkad vastikuks muutuma.
 
Mõista mõista mis see on: 20. veebruar 2008, kl 22.41
pealt kullakarvaline, seest siiru viiruline, kibe karmi haisuline?




õige vastus:
kena proua 52!
 
kena proua 52 20. veebruar 2008, kl 22.42
Kas siirus üksi mitme nimega või sandriin, nii ja naa, kes neist nüüd tsaaritar olla tahab. Peaksin õige uurima Rudolfi käest, Rudolf siin rääkis, et kohtus nendega , üks oli rääkinud, kui paljude nimedega ta siin esineb...

Kas sa tõesti ei usu, et mehed teile julgevad- neljale tümikale- vastu vaielda, teie suud kinni panna. Kujutage ette, need inimesed on olemas...Kellegi ei meeldi haukuvad isendid, eriti veel vanad naised nagu teie olete.Õudne!!!!
 
rahe 20. veebruar 2008, kl 22.43
oh, ära nüüd ärple, proua - hea välimus. 52aastane naine! ma saan aru, et 20ne aastane hüppab oma välimusega.

Fiona
aga see oli tõesti õpetlik lugu sellest, kuidas igaüks oma õnne sepp on. mõned juhtumid on kohe eriti näitlikud.
 
kena proua 52 20. veebruar 2008, kl 22.44
Kle sina fioona,s a pole nii vanagi veel, et siin rääkida, otsi omale kakluskaaslasi date jutukast.
 
tsaaritar 20. veebruar 2008, kl 22.46
tsaaritar oeln ikka mina ise, ma olen maalt ja ilu sümmargune tüdruk ja mul onisegi töö iga päev kuulen komplimente ja saan kingitusi...
 
Fiona 20. veebruar 2008, kl 22.47
kpnr 52
aitäh, kaunis kompliment. mulle on alati öeldud, et näen välja oma vanusest tublisti noorem.
 
kena proua 52 20. veebruar 2008, kl 22.47
Olen jah korras ja suurepärase välimusega oma ea kohta, nii et nooredki imestavad, see tuleb sellest: et ma suhtlen normaalsete inimestega, ma ei vali neid, kellega on ebameeldiv suhelda, mu ümber on kõik toredad ja heatujulised endaga rahul ja asjalikud inimesed.Tõesti olen eluga rahul, ei virise, ets ee paha ja teine paha. Kui on probleemid lahendan ära, kui midagi tahan, lähen ja küsin...Mis siin eputada on, fakt on see ja siin pole sul midagi öelda.
 
kena proua 52 20. veebruar 2008, kl 22.48
Just Fioona, just...
 
kuuvarjutus 20. veebruar 2008, kl 22.49
klge nüüd, võtke hoogu maha, millest riid nii suureks paisund? ...parem minge välja kuuvarjutust ootama, kaema... Pealegi, hommik on õhtust targem.
 
Fiona 20. veebruar 2008, kl 22.50
kp nr 52
kui su elu nii korras on, ehk ei ole vaja ennast siin siis iga päev ja iga tund tõestada ja lisaks ka inetult käituda. ole virtuaalis ka sama meeldiv nagu sa reaalis väidad end olevat.
 
lonni 20. veebruar 2008, kl 22.54
kuule sina Ritakene, ei ole sa meil midagi nii kena töökaaslane kui sa nüüd siin pajatad!
 
kena proua 52 20. veebruar 2008, kl 22.55
Vat, ma suhtlen väga palju meesterahvastega, nendega on tore lihtsalt juttu ajada, nad on väga tänulikud kui saab kellegagi kohustustevabalt juttu ajada, käia tantsimas ja ära oma koju minna.Just nendesamade vestluste pärast ongi mul palju tuttavaid meeste hulgas, nad ei kasuta kunagi kurjasti usaldava vestluse partnerit.Ja ma tean naistest ja nende häbematutest tegudest väga palju. Mehed on rääkinud sellel teemal, miks eriti inetud naised võtavad virtuaalis omale alati väga kaunid nimed, paljud mehed lendavad ilusa nime peale, hiljem pettuvad. Ma siis küsisin, et ka mina ütlen enda kohta -kena proua , nemad said minust õigesti aru, kena, st. suhtumist-kena suhtumisega proua.Välimuse kohta on hästi öeldud,s est ega ma ei kohtukski inimesega kui ma talle ei sümpatiseeri. Ega siis inetu naisega tahetagi vestelda. Aga naised näe on kadedad, et nimetan ennast kenaks.
 
rahe 20. veebruar 2008, kl 22.58
kp52
sa oled nii naljakas. tegelikult ei tohiks sind üles kütta, aga..
 
tsaaritar 20. veebruar 2008, kl 22.59
vata.. vata.. vata... vata... no mimd võtti snüüd kohe mõtlema ja kokutama kohe päris tõsiselt kohe kas ssa tead kohe....

et siis nagu kõverpeeglit oleks vaja et siis sellest kena proua nr.52 viimasest kompunnist midagi selgust saada

AVASTUS!
kena proua ju koguaeg kõverpeeglis on!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!