Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
kes millega aega sisustab...
 
kena proua 52 20. veebruar 2008, kl 22.59
Mis see sinu asi on Fioona, kes kus on,Olen kus tahan, avalik foorum,oma kodus käsuta,kes tuleb uksest,kes mitte kui sul oma kodu üldse on...Osalen teemades, mis meeldivad ja milles saan kaasa rääkida.
Teil on veel üks meesterahvas ka seltsiks. kalllikene delfi date jutukast elik ummi43, ok-st... Kah kange kohalemääraja nagu külalatatara.:)))
 
kena proua 52 20. veebruar 2008, kl 23.01
No rahe, sul pidi abikaasa olema, kas tema süüa ei tahagi, sul läheb siin 50+ inimestega nii palju alati a ega, et pereelu soikub.Sa ise pole ka veel 50+ ...Tahad ka ütleja olla, ei mängi välja.
 
tsaaritar 20. veebruar 2008, kl 23.01
sa jummel küll kenaproua see kaapekakk on end nüid veel ära ka kloonind, et kohe kõikse poole jõuab ja veel siin ka meid õpetab
 
rahe 20. veebruar 2008, kl 23.02
tegelikult on asi nii, et oleme siin kõik kenast prouast sõltuvuses. plaanitsen juba viimased kaks tundi ühte vajalikku asja teha, aga näed ei saa, ega saa arvuti juurest eemale.
 
ohjah 20. veebruar 2008, kl 23.02
keegi saab midagi aru ka kellega kp siin kempleb ja kaupleb???
 
tsaaritar 20. veebruar 2008, kl 23.02
minule teeb küll mees süüa... serveerib ka..
 
tsaaritar 20. veebruar 2008, kl 23.04
kaapekakk aab siin väikesi rohelisi sarvedega mehikesi taga- taga- võttis vist jälle üleliia
 
rahe 20. veebruar 2008, kl 23.04
kp52
mul õnneks mehel tervis korras, saab ise toidu kätte.
aga aitäh muretsemast!
 
kena proua 52 20. veebruar 2008, kl 23.04
Kas need mõned nimed,keda ma ignoorinud jutukas olen, on nüüd siia haukuma tulnud või(kalllikene, kummimiis, friis, bentuke(14a),paar nime veel) Kõtt!:DDD
 
mimmi 20. veebruar 2008, kl 23.05
... aga nüüd kähku oma meeste kaissu!... ei sõnagi rohkem!
 
oioi 20. veebruar 2008, kl 23.06
no küll on andmine ikka, kui see kena niikaua siin istub millas tema siis meestega veel vestleb, mul ka mure.
 
kena proua 52 20. veebruar 2008, kl 23.06
rahe, oled sa selles väga kindel, et su tuttav meesterahvas tahab ise toitu leida, äkki katad siiski laua...
 
vana isane 20. veebruar 2008, kl 23.06
Karm tõde on see, et kui ollakse blond ja sale, ei tähenda veel seksikust. Kui kena proual oleks midagigi, siis ta ei peaks siin foorumis mehi otsima. Ja selline suuvärk peletab kõik normaalsed mehed eemale. Miks peaks saledat blondi panema, kui maailmas on teisigi valikuvariante.
 
kena proua 52 20. veebruar 2008, kl 23.09
Vana mees, pole sa ka enam nii väga isane midagi, sest isegi minuvanune naine teab, et isane elik kiskja on mees kusagil kõige rohkem 38-44a vanuselt, nii et ära ehi ennast vana inimene nii ülimeheliku sexi nimega,kui sinu arvamus naise seksikusest ei lähe kokku sinu eaga.

Naise kirjutatatud tekst.
 
irw 20. veebruar 2008, kl 23.10
NO NII, TÄNASE ÕHTU SAITE SIIN KENASTI VEEDETUD JA PÄÄSTETUD. EI LOE MIDAGI TEIE ENESEKIITUS JA ÕIENDAMINE, ET OLETE VANUSEGA TARGAKS SAANUD. VIIMANE TEEMA NÄITAB TEIE TEGELIKU PALGE, IRW
 
rahe 20. veebruar 2008, kl 23.11
vana isane
sa ka siin. tere õhtust!


kp52
ma olen laua katmiseks ja toiduvalmistamiseks liiga laisk. oma "tuttava" meesterahva peale saan üsna kindel olla. leiab ise toidu ja jätkub veel mullegi.
 
tsaaritar 20. veebruar 2008, kl 23.11
mina lähen nüüd ära, sest kena proua aab siin nii lolli juttu et ma enam ei suuda seda lugeda...
hea dööd
ja prouhenikene sa katsu ka ikka magama jääda
 
kena proua 52 20. veebruar 2008, kl 23.12
Ära valeta tsaaritar-i nimega naine, igas mehe tutvusteemas, kes siin vaid ilmutab, isegi naised,kes meest mängivad, lendad sina nagu harakas kohale oma ninnunännuga, tükid peale,kui sul oleks mees, ei lendaks sa ei Peetrile ega Toomasele peale.Vale tuleb varsti välja.
 
kallike 20. veebruar 2008, kl 23.12
kuule esne, oota üllatust. varsti juhtub midagi, mis sind ei rõõmusta
 
rahe 20. veebruar 2008, kl 23.14
irw
näitas meie tegeliku palge ära.
lähme nüüd lollid, kõik nurka nutma, häbenema ja arenema!:))))))))))
 
kena proua 52 20. veebruar 2008, kl 23.14
nn "tsaaritar", ainult nimi, isegi virtuaalis ei tohiks nii palju valetada kui sa tõesti kedagi leida tahad.

Rahe, aga minu vaist ütleb midagi muud, naiselik vaist. Need naised, kelle on oma mees kodus ja oma tihe pereelu- ei ole nii huvitatud meeste teemades , sina aga oled uue nime võnud ja huvitud meestest väga...
 
tsaaritar 20. veebruar 2008, kl 23.15
aa kes keelab, lenda ka! või on sul tiivad kärbitud ja nüüd kadetsed?
 
kena proua 52 20. veebruar 2008, kl 23.16
23:12, sinuga juhtub , sa pole siin veel 50+, et kaasa rääkida.
 
rahe 20. veebruar 2008, kl 23.17
muidugi huvitun ma meestest.
kas abielu peaks inimese lesbiliseks muutma või?
 
kena proua 52 20. veebruar 2008, kl 23.18
Nii, et jääge igaüks oma liistude juurde, see siin on vaba foorum,igaüks võib siin rääkida ja ilkumist ning nõmetsemist oma kallal ma ei luba.
 
tsaaritar 20. veebruar 2008, kl 23.19
minul on meestega hirmus äda!
muudkui aja neid aga laiali, nagu kärbsed kipuvad ligi.
Juba üks jälle piristab uksekella.
 
et 20. veebruar 2008, kl 23.20
keelad ilkumise ära? kuidas? ainult sinu kallal ilgutaksegi, aga sina tohid ilkuda kõigi kallal. loll mutt
 
rahe 20. veebruar 2008, kl 23.20
ma tegelt ajudest rase
mis sest, et nimi rahe
ma olen jube lahe
mul kakelda on tahe
 
mimmi 20. veebruar 2008, kl 23.22
rahe on lahe!
 
rahe 20. veebruar 2008, kl 23.22
to23.20
ei mina viitsi kakelda. niisama loban siin....
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!