Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
VALKLA PIONEERILAAGER KA....
 
tibi55 01. juuni 2015, kl 17.36
Mind vaevas ka laagris olles koduigatsus üsna rängalt. Olin palju kordi Valklas ja Padisel.
Siiski ei kahetse neid aegu - ikkagi kuidagi palju sisukam aeg kui oleks kodus olnud, kuigi meil oli nõmmel oma maja.
Valklast nii head mälestused...karneval...ja kaminaõhtud. Palju uusi tuttavaid,,,ja elukogemusi.
 
alfons 01. juuni 2015, kl 18.25
Ei olnud pioneer ega komsomol koduse kasvatuse tulemusel. Seega ei tea midagi laagritest.Eks olin siis juba dissident.
 
Topper 07. mai 2016, kl 01.38
Lahe koht oli see Valkla. Öösi ei tohtinud mere äärde minna, seal olid piirivalvurid. Ise sai seal puhatud '80. Kuna Tormilinnus kohad olid täis, pandi meid Vikingisse. '81 olin Jahis. '82 ka vist Jahis, aga siis tulid seltsimehed Saksa DV-st ja mind paigutati Romantikasse:)
Seal lähedal oli mere ääres üks suur kivi. Olen käinud hiljem seda otsimas, aga kuidagi ei leia üles :)
Kas keegi mäletab, mis kivi see on?
 
urmo345 11. mai 2016, kl 13.41
"Jaht" 84, isegi "urkunde" (saksakeelne aukiri) mingi võistluse eest. Kahjuks nimed pole eriti meelde jäänud, Janar Joala oli ka "Jahis" sel ajal, seda mäletan. Igast lollusi sai tehtud, (väga) noorte inimeste asi :P Tagantjärgi naljakas ja piinlik kah nati.
 
Epp 27. august 2016, kl 08.52
Viikingi rühmas olin Valkla laagris. Aasta siis oli vist'80 millegiga. Ja järgmine kord oli vist Romantika- seal olid minu meelest vanimad sel ajal.
 
ahahh 27. august 2016, kl 08.59
ja kui see vanim vahel klähvis, siis oli raudselt haukuvpeni. oh, olid ajad, olid majad, kasukas veel kohev ja kirpe polnud. ja keegi kaardikepiga taga ei ajanud...
 
pakun 27. august 2016, kl 09.40
...Et need pioneeride laagrid on teid ära rikkunud ,vanas eas sihuke absurdikas , et õudne. Siiamaani igatsevad oma aega tagasi. Õudne.
 
Aivar 28. juuni 2017, kl 11.21
Olin 4 korda Valklas 1976-1979 - Majakas, Tormilind ( 2 korda, siis kui SDV FDJ kohal oli ja pidime osa ajast telkides elama, ühel korral oli Liina Tennosaar ) ja Romantika. Diplomite järgi võin ka kuud lisada.
 
ajab 30. juuni 2017, kl 03.37
muigama tõesti, aga võibolla on see mõne inimese parim mälestus elus üldse. järgmine on see, et sai reedel brežnevi pakikesega sardelle ja kümne aasta pärast sai telefoni.
 
Rita 11. veebruar 2018, kl 19.48
Ka mina oli Liina Tennosaarega koos Romantika rühmas. Tema oli ikka staar juba 16-aastaselt. Tahtis esineda ja üldse tundus kuidagi suurem. Muide Jana Toom oli ka samal suvel Romantika rühmas.
 
üllatus 11. veebruar 2018, kl 22.32
Tuleb välja, et Yana Toom ongi Eestis kasvanud. Siiani arvasin, et ta aretati mingis Magnitogorski salajases laboris
 
Aivar 03. september 2018, kl 23.48
Kui Liina oli Romantikas, olin mina Tormilinnus. Suvel sai Liinaga sellest räägitud. Eespool oli kritiseerija mingi pakikese jutt. MInu arust huvitav aeg. Kuna mul on suvila lähedal, siis käisin laupäeval kohapeal. Kõik majad on ümber ehitatud, kuid vana kuju tuvastatav. Igal pole sildid - "eeramaa", Üllatus, üllatus. Romantika hoone kõrval on alles kuurihoone, sest korralik katus peal.
 
Dolores 10. september 2018, kl 20.03
Mõni on nagu meie presidendilaadne toode - arvab, et nõukaajal ei olnud tore laps olla - irw.
Väga head mälestused on sellest laagrist ka mul. Meie oma klassiõega olime alati - mis päev see oli kui lapsed olid ise kasvatajad jne - siis meie olime med-õed. tsillisime terve päeva seal arstimajakeses. Ei pidanud päeval magama ::))
 
Dolores 02. oktoober 2018, kl 09.28
Praegu on kõige suurem ja ilusam pioneerilaagri maja müügis...
 
Aivar, 13. mai 2021, kl 16.13
Suure Augu kivi on see.
 
Dolores 13. mai 2021, kl 18.59
Nostalgia...aga muretu lapsepõlv oli...
 
Torumees 15. mai 2021, kl 23.53
Ei olnud see elu muretu miski- miks on mul ikka veel katkised sandaalid, kas jäätiseraha on, ei oska kaelaräti sõlme teha, vesi on külm! Muresid küll ja enam ja piimasupp on penkaga-fuhha!!!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!